Męskim okiem: Dopiero po tylu randkach jesteście parą. Wtedy facet zaczyna naprawdę się angażować

Padła konkretna liczba.
Męskim okiem: Dopiero po tylu randkach jesteście parą. Wtedy facet zaczyna naprawdę się angażować
Fot. Unsplash
06.10.2021

Nie jest żadną tajemnicą, że kobiety i mężczyźni inaczej podchodzą do wielu kwestii, w tym do miłości i związków. Być może sama przekonałaś się o tym, że podczas gdy ty byłaś pewna, iż już od dawna masz chłopaka, ten wychodził z założenia, że łączy was jedynie luźna znajomość. 

Zobacz również: Jesteś prawdziwą szczęściarą, jeśli Twój chłopak ma właśnie tyle lat

Po jakim czasie mężczyźni zaczynają naprawdę się angażować i postrzegać relację jako związek? Postanowiono to sprawdzić. Eksperci ustalili, po ilu randkach facet chce spotykać się z jedną kobietą “na wyłączność” i zaczyna o niej myśleć jako o swojej dziewczynie. 

Kiedy dla faceta zaczyna się związek? Oto liczba randekFot. Unsplash

Kiedy dla faceta zaczyna się związek? Oto liczba randek 

Jak podaje portal yourtango.com, badanie na ten temat przeprowadzili specjaliści z firmy Ipsos, międzynarodowego przedsiębiorstwa z branży badań rynku i konsultingu. W ich ankiecie wzięło udział tysiąc osób powyżej 18. roku życia. 

Uczestników eksperymentu pytano o liczbę randek, po których relacja staje się poważna. 39 proc. ankietowanych wskazało okres wynoszący 3 miesiące. Jak ten czas przekłada się na liczbę spotkań sam na sam? 

Jedna randka w tygodniu daje ok. 10-12 romantycznych schadzek w skali trzech miesięcy. Jak czytamy na portalu yourtango.com, jeżeli para spotyka się od paru tygodniu i przykładowo wybrała się już na 9 randek, prawdopodobnie jest to moment, w którym rozmowa na temat statusu związku wisi w powietrzu. Jeśli jednak minęło 14 randek, a wy dalej stoicie w miejscu – prawdopodobnie nic z tego nie będzie. 

Zobacz również: „Jestem z nią, ale nigdy nie nazwę jej swoją dziewczyną”

Polecane wideo

Kłóciły się o niego Doda i Maria Sadowska, mógł zagrać w „365 dniach”. Poznajcie Giulio Berrutiego…
Kłóciły się o niego Doda i Maria Sadowska, mógł zagrać w „365 dniach”. Poznajcie Giulio Berrutiego… - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie