Imiona kobiet, które są najgorszymi eks. Najpierw doprowadzają do rozstania, a potem…

Ich byli partnerzy przeżywają przez nie koszmar.
Imiona kobiet, które są najgorszymi eks. Najpierw doprowadzają do rozstania, a potem…
Fot. Unsplash (Farida Davletshina)
29.06.2021

Czy imię może determinować czyjś charakter? Tutaj zdania są podzielone. Nie brakuje jednak opinii, że pewne imiona kojarzą się z lepszym lub gorszym charakterem. Serwis radiozet.pl przedstawił ostatnio listę trzech żeńskich imion, których właścicielki są podobno… koszmarnymi eks. Najpierw porzucają swoich partnerów, a potem za wszelką cenę próbują ich odzyskać. Nierzadko kosztem osób trzecich.

Zobacz także: Elma, Nikon, Gaja. Gwiazdy, które zszokowały Polskę imionami swoich dzieci

Imiona najgorszych eks

Klaudia

Rozstanie przychodzi jej nader łatwo. Porzuca, kompletnie nie myśląc o uczuciach drugiej strony. Po pewnym czasie, jeśli eks chłopak nie próbuje o nią zabiegać i nie błaga ją o powrót, zaczyna nim manipulować. Potrafi skutecznie doprowadzić do tego, by ponownie zaczął o niej myśleć i nie wyobrażał sobie bez niej życia.

Jagoda

W swoich partnerach widzi głównie wady. Nie umie dostrzec w nich żadnych pozytywów i na każdym kroku ich krytykuje. Potem ich porzuca, ale jeszcze przez bardzo długi czas potrafi wyraźnie dawać im do zrozumienia, jak wielkim rozczarowaniem byli w związku.

Weronika

Kiedy jest z kimś w związku, nie potrafi mówić o uczuciach. Jej partner nigdy nie ma poczucia, że jest dla niej kimś ważnym. Nie okazuje mu miłości, nie wyznaje mu, że jest dla niej ważny. Dopiero po rozstaniu dostaje nagłego „olśnienia” – najczęściej jej eks jest już wtedy w nowej relacji. Weronice nie przeszkadza to jednak, by próbować go odbić.

Co sądzicie o tej liście? Miałyście kiedyś do czynienia z toksycznymi eks o tych właśnie imionach czy to naciągana teoaria? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: radiozet.pl

Polecane wideo

Tak wygląda „najseksowniejszy nerd na świecie”. To gwiazda randkowego show Netflixa
Tak wygląda „najseksowniejszy nerd na świecie”. To gwiazda randkowego show Netflixa - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
ktoś (Ocena: 1) 16.07.2021 14:45
co ma kuźwa imię do tego jak się ktoś zachowuje
odpowiedz
ciasteczko (Ocena: 5) 29.06.2021 21:06
Ojejku mam na drugie Klaudia heh<3
odpowiedz

Polecane dla Ciebie