Imiona kobiet, które są najgorszymi eks. Najpierw doprowadzają do rozstania, a potem…

Ich byli partnerzy przeżywają przez nie koszmar.
Imiona kobiet, które są najgorszymi eks. Najpierw doprowadzają do rozstania, a potem…
Fot. Unsplash (Farida Davletshina)
29.06.2021

Czy imię może determinować czyjś charakter? Tutaj zdania są podzielone. Nie brakuje jednak opinii, że pewne imiona kojarzą się z lepszym lub gorszym charakterem. Serwis radiozet.pl przedstawił ostatnio listę trzech żeńskich imion, których właścicielki są podobno… koszmarnymi eks. Najpierw porzucają swoich partnerów, a potem za wszelką cenę próbują ich odzyskać. Nierzadko kosztem osób trzecich.

Zobacz także: Elma, Nikon, Gaja. Gwiazdy, które zszokowały Polskę imionami swoich dzieci

Imiona najgorszych eks

Klaudia

Rozstanie przychodzi jej nader łatwo. Porzuca, kompletnie nie myśląc o uczuciach drugiej strony. Po pewnym czasie, jeśli eks chłopak nie próbuje o nią zabiegać i nie błaga ją o powrót, zaczyna nim manipulować. Potrafi skutecznie doprowadzić do tego, by ponownie zaczął o niej myśleć i nie wyobrażał sobie bez niej życia.

Jagoda

W swoich partnerach widzi głównie wady. Nie umie dostrzec w nich żadnych pozytywów i na każdym kroku ich krytykuje. Potem ich porzuca, ale jeszcze przez bardzo długi czas potrafi wyraźnie dawać im do zrozumienia, jak wielkim rozczarowaniem byli w związku.

Weronika

Kiedy jest z kimś w związku, nie potrafi mówić o uczuciach. Jej partner nigdy nie ma poczucia, że jest dla niej kimś ważnym. Nie okazuje mu miłości, nie wyznaje mu, że jest dla niej ważny. Dopiero po rozstaniu dostaje nagłego „olśnienia” – najczęściej jej eks jest już wtedy w nowej relacji. Weronice nie przeszkadza to jednak, by próbować go odbić.

Co sądzicie o tej liście? Miałyście kiedyś do czynienia z toksycznymi eks o tych właśnie imionach czy to naciągana teoaria? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: radiozet.pl

Polecane wideo

Tak wygląda „najseksowniejszy nerd na świecie”. To gwiazda randkowego show Netflixa
Tak wygląda „najseksowniejszy nerd na świecie”. To gwiazda randkowego show Netflixa - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 2 / 5
len (Ocena: 1) 20.10.2021 14:21
dodałem kilka negatywnych komentarzy i zostałem zablokowany jako spam, szkoda że nie umiecie sobie poradzić z krytyką, powinniście się tego nauczyć biorąc pod uwagę jaki syf udostępniacie, to was powinni zbanować dla dobra społecznego
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.08.2021 14:09
Hello, imię jest nadawane w wieku niemowlęcym. Skąd ktoś ma wiedzieć, jaki charakter będzie miało jego dziecko, żeby nadać mu pasujące imię. Poza tym, czy ci ludzie nie myślą jak teraz czują się osoby, które mają na imię Klaudia, Jagoda lub Weronika? Mam dwie znajome Weroniki, wcale takie nie są. Osoby bardzo przejmujące się opinią innych, nie powinny wchodzić na tą stronę, bo to po prostu bzdury.
odpowiedz
ktoś (Ocena: 1) 16.07.2021 14:45
co ma kuźwa imię do tego jak się ktoś zachowuje
odpowiedz
ciasteczko (Ocena: 5) 29.06.2021 21:06
Ojejku mam na drugie Klaudia heh<3
odpowiedz

Polecane dla Ciebie