5 „zalotnych” kobiecych zachowań, które tak naprawdę odstraszają facetów

Prawda bywa gorzka, ale nawet z najtrudniejszej lekcji można wyciągnąć przydatne wnioski.
5 „zalotnych” kobiecych zachowań, które tak naprawdę odstraszają facetów
Fot. Unsplash
24.05.2021

“Dziewczyny, jeśli chodzi o to, jak waszym zdaniem działają mężczyźni, prawdopodobnie powielacie całe mnóstwo błędnych założeń, które wymagają wyjaśnienia”. Takimi słowami zaczyna się artykuł Bryana Zarpentine’a, jednego z redaktorów związanych z portalem bolde.com. Zarpentine jest specjalistą od spraw sercowych i przedstawia tematy związkowe z męskiej perspektywy. 

Zobacz również: Części ciała, które uwielbiają mężczyźni, ale kobiety ich... nienawidzą

Dziennikarz nie owija w bawełnę, a momentami jego słowa są brutalnie szczere. Mimo że potrafią zaboleć, warto zapoznać się z jego przemyśleniami, zwłaszcza jeśli zależy nam na przekonaniu się o tym, jak na pewne sprawy patrzą mężczyźni.  

W jednym ze swoich ostatnich tekstów Zarpentine wymienia kobiece zachowania, które w oczach przedstawicielek płci pięknej są zalotne i atrakcyjne, ale w rzeczywistości tylko odstraszają facetów. Prawda bywa gorzka, ale nawet z najtrudniejszej lekcji można wyciągnąć przydatne wnioski. 

Jakie kobiece zachowania odpychają faceta?

Fot. Unsplash.com

Jakie kobiece zachowania odpychają faceta? 

Zbyt częste wiadomości 

“Jeśli piszesz do faceta non-stop, on w końcu straci tobą zainteresowanie. Druga sprawa to przesadna słodkość w wiadomościach. Od czasu do czasu to fajne, ale jeśli dzieje się zbyt często, wielu facetów to odstrasza” - przekonuje dziennikarz. 

Spędzanie każdej minuty razem 

Zdaniem Zarpentine’a to normalne, że na początku znajomości, w fazie “miesiąca miodowego” para chce spędzać ze sobą każdą chwilę. Ale z czasem dla wielu facetów to staje się problemem. “To sprawia, że niektórzy mężczyźni myślą, że związek zbyt szybko robi się poważny. Nawet w przypadku najgorętszego romansu obie strony powinny zachować własną odrębność i nie spędzać ze sobą każdej sekundy”. 

Obgadywanie innych kobiet 

“To małostkowe i niedojrzałe. Jeśli facet spotyka się z tobą to znaczy, że wybrał ciebie, a nie inną dziewczynę. Nie musisz obgadywać innych kobiet aby go przekonać, że powinien być z tobą” - pisze redaktor portalu bolde.com. 

Obrażanie swojego eks 

Zdaniem dziennikarza większość mężczyzn nie chce słuchać, jak opowiadasz o swoim byłym partnerze. “To wygląda tak, jakbyś wciąż coś do niego czuła albo porównywała nowego faceta do poprzedniego, a mężczyźni tego nie znoszą. Jeżeli ciągle mówisz o swoim eks, nawet w negatywnym świetle, większość facetów prędzej czy później się wystraszy i zniknie z twojego życia”. 

Wymuszanie komplementów 

Bryan Zarpentine zwraca uwagę na fakt, że od czasu do czasu takie zachowanie może być uznawane za urocze. Ale w zbyt dużych dawkach... “To denerwujące i desperackie. A poza tym czy komplementy w ogóle się liczą, jeśli są wymuszane?”. 

Zobacz również: Mężczyźni wymienili 8 cech współczesnego dżentelmena. Czy Twój facet ma je wszystkie?

Polecane wideo

Jak obsada sagi „Zmierzch” zmieniła się po latach? Aktorzy są nie do poznania!
Jak obsada sagi „Zmierzch” zmieniła się po latach? Aktorzy są nie do poznania! - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 1) 20.10.2021 14:08
morda tam w tej "redakcji"
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.08.2021 10:19
Potem musze miejsce przygotowac bo z noe cos tu postwje potem z now ale w innym pomieszczeniu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.08.2021 10:18
Te jablka aqurius w tym roku na nerwach graja i oni tez mi z nimi graja na nerwach przynajmiej nie beda nsrzekav ze cos ich boli ja jakos nie narzekam ze cos mmie boli jeszcse poscierac musze
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.08.2021 10:16
Aqurius nie ma czasu dzis na duperele obiadowe ja dzis jablka musze robic jest hleb to mozecie jesc chlrb ja potem aqurius musi dalej sie uczyc i pisac i tak w kolko
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.08.2021 10:15
Kiubase kupcie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie