Z jaką dziewczyną KAŻDY facet chciałby się umówić na randkę? (Kolor włosów, figura, zawód, gust muzyczny)

Bardzo ciekawe wyniki sondażu.
Z jaką dziewczyną KAŻDY facet chciałby się umówić na randkę? (Kolor włosów, figura, zawód, gust muzyczny)
fot. Unsplash (Devon Divine)
27.04.2021

Każda kobieta zastanawia się nad tym, czy jest tzw. dobrą partią. Zwłaszcza wtedy, kiedy nadal jesteśmy samotne i wciąż poszukujemy tego jedynego. Szczegółowo analizujemy swój wygląd, zachowanie, zwyczaje i sytuację życiową, by ocenić swoje szanse na szczęście w miłości. Często przemawiają przez nas kompleksy i pomimo licznych zalet skupiamy się wyłącznie na wadach, które rzekomo mają nas dyskwalifikować w męskich oczach.

Kogo tak naprawdę szukają faceci? Odpowiedź na to pytanie przynoszą wyniki badania zrealizowanego jakiś czas temu przez portal towarzyski Match. Jego użytkownicy wskazali najbardziej pożądane cechy u płci pięknej. W ten sposób powstała charakterystyka kobiety, z którą (przynajmniej statystycznie) każdy z nich chciałby się umówić.

Panowie wyznali, jakie lubią włosy, budowę ciała, temperament, gust muzyczny czy zawód u kobiet. Wbrew pozorom, ich oczekiwania wcale nie wydają się nierealne do spełnienia.

Zobacz także: Te kobiety to królowe Tindera. Faceci nie są w stanie przejść obojętnie obok ich wyjątkowych imion

Z jakimi kobietami chcą randkować faceci?

Kolor włosów

Ankietowani użytkownicy portalu randkowego w większości preferują blondynki. Jasne włosy wciąż bardziej kojarzą się z kobiecością.

Długość włosów

Według sondażu panowie nie gustują raczej w krótkich czy nawet średnich fryzurach. Ich zdaniem włosy powinny być długie.

Kolor oczu

Skoro mężczyźni najbardziej doceniają blondynki, to ten wybór nie powinien nikogo zdziwić. Ich ideał to niebieskooka piękność.

Budowa ciała

Pewnie podejrzewasz, że każdemu z nich marzy się wychudzona właścicielka ogromnego biustu i odstających pośladków. W rzeczywistości preferują „normalną” sylwetkę. Bez przesady w żadną stronę.

Życie zawodowe

Z tym może być trudniej, bo według badanych mężczyzn najlepszym materiałem na partnerkę jest kobieta prowadząca własną działalność gospodarczą lub tzw. freelancer, czyli wykonująca wolny zawód.

Temperament

Faceci marzą o kobiecie, która nie za bardzo się spina. Doceniają luz i swobodę. Powinna zachowywać się przyjaźnie i potrafić okazywać swoją delikatność.

Czas wolny

Panowie wcale nie oczekują od nas tego, że po pracy będziemy chodziły na siłownię albo kurs gotowania. Jednoznacznie wskazali zwykłe wychodzenie na miasto.

Sport

Jest w tym coś romantycznego. Wbrew pozorom, przedstawiciele płci brzydszej nie szukają fanatyczek siłowni, fitnessu czy sportów ekstremalnych. Marzy im się partnerka lubiąca piesze wędrówki.

Gust muzyczny

To, czego słuchasz, ma znaczenie. Nie musisz jednak udawać, jeśli lubisz chwytliwe melodie grane przez komercyjne stacje radiowe. Według panów kobieta powinna słuchać pop-rocka.

Ulubione zwierzę

Dla niektórych z nich to bardzo istotna kwestia. Ankietowani wskazali psa.

Zobacz także: Mężczyźni wymienili 8 cech współczesnego dżentelmena. Czy Twój facet ma je wszystkie?

Rytm snu

Ranny ptaszek czy nocny marek? To spore zaskoczenie, ale kobiecy ideał wcale nie musi zrywać się skoro świt, żeby poprawić makijaż i przygotować śniadanie dla ukochanego. Możesz zarywać noce i budzić się w okolicach południa.

Język obcy

Przypomnijmy, że badanie zrealizowano na grupie anglojęzycznej. Ankietowani wskazali, że idealna partnerka powinna znać język hiszpański. W Polsce na pewno przyda się także angielski lub jakikolwiek inny.

Polecane wideo

Przystojny medyk rzucił pracę po upokarzającej podwyżce. Dziś zarabia krocie dzięki fanom w Internecie
Przystojny medyk rzucił pracę po upokarzającej podwyżce. Dziś zarabia krocie dzięki fanom w Internecie - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 29.04.2021 20:50
Te informacje zmieniły moje życie :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.04.2021 11:11
Dziękuję państwu za garść tych bezsennych informacji, ale ja mam to w du.pie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.04.2021 06:47
Mam to w D... 🤭
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.04.2021 06:35
Ale to portal dla kobiet nie chłopców więc dlaczego o tym piszecie ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie