Kłamstwa w związku, na jakie możesz sobie pozwolić. Nawet faceci nie mają nic przeciwko

W tych sytuacjach wolą nie znać całej prawdy.
Kłamstwa w związku, na jakie możesz sobie pozwolić. Nawet faceci nie mają nic przeciwko
Fot. Unsplash
02.03.2021

Szczerość to bez wątpienia jeden z najważniejszych fundamentów relacji międzyludzkich, czy to w przyjaźni, czy w związkach romantycznych. Ukrywanie przed partnerem prawdy albo okłamywanie go potrafi na dobre przekreślić zaufanie. Niestety nie zawsze udaje się je odbudować. 

Zobacz również: 9 bardzo wstydliwych pytań, które powinnaś wreszcie zadać facetowi

Zdarza się jednak, że zbyt duża szczerość również może przysporzyć kłopotów. Są takie informacje, które podobno lepiej zachować dla siebie, zwłaszcza jeśli nie są zbyt istotne, a mogłyby tylko skrzywdzić kogoś, na kim nam zależy. 

Podobnie jest w związkach. Jeśli wierzyć mężczyznom, na pewne kłamstwa w relacjach partnerskich można, a nawet powinno się pozwolić. Ten temat podjął związany z portalem bolde.com dziennikarz Bryan Zarpentine, który wymienił kwestie, w których z czystym sumieniem możesz okłamać swojego chłopaka.  

Na jakie kłamstwa w związku możesz sobie pozwolić? 

Fot. Unsplash.com

Na jakie kłamstwa w związku możesz sobie pozwolić? 

Liczba partnerów seksualnych 

“Tak naprawdę faceci wcale nie chcą tego wiedzieć. Warto jest porozmawiać o poprzednich związkach, ale nie interesuje nas wysłuchiwanie, z iloma facetami spałaś” - pisze Bryan Zarpentine 

Zauroczenie kimś innym 

To naturalne, że podobają nam się inni ludzie – dzieje się tak nawet jeśli jesteśmy w poważnych związkach. Ale to nie oznacza, że twój facet chce wiedzieć, że spodobał ci się nowy kolega z pracy, albo że zawsze miałaś słabość do pewnego kumpla. Przyznanie się do tego tylko sprawi, że partner stanie się podejrzliwy i zazdrosny, przekonuje dziennikarz. 

Uczucia do byłego faceta 

Zdaniem Zarpentine to wyjątkowo podchwytliwa kwestia. Jak zauważa, z jednej strony nigdy nie powinno się okłamywać partnera na temat uczuć żywionych do swojego eks. Jednak z drugiej strony mówienie o nich też nie wnosi do związku niczego dobrego. “Jeśli naprawdę zależało ci na twoim byłym, zawsze w pewnym sensie będziesz coś do niego czuć. Ale nie powinnaś pozwolić, żeby to miało jakikolwiek wpływ na twój obecny związek. Najlepiej po prostu nie mów partnerowi o uczuciach do swojego eks. Oszczędzisz mu powodów do zmartwień” - radzi Zarpentine. 

Niechęć do jego przyjaciół 

“Nawet jeśli nie znosisz jego znajomych, nie mów mu tego. W taki sposób postawisz go w niezręcznej sytuacji. O ile jesteś w stanie od czasu do czasu tolerować ich towarzystwo, nic nie stoi na przeszkodzie abyś udawała, że ich lubisz” - przekonuje dziennikarz. 

Ocena jego łóżkowych umiejętności 

Chyba nie trzeba wyjaśniać, dlaczego to wyjątkowo wrażliwy temat. Nawet jeśli twój facet nie jest najlepszym kochankiem jakiego miałaś, możesz z czystym sumieniem powiedzieć mu, że jest naprawdę dobry, o ile oczywiście nie przesadzisz w drugą stronę, mówi Bryan Zarpentine. I dodaje, że warto zostawić sobie przestrzeń na konstruktywną krytykę w późniejszym czasie. Grunt to nie zniszczyć pewności siebie partnera w tym temacie. 

Zobacz również: 50 niedyskretnych pytań, które powinny paść w każdym związku. Zrobi się gorąco!

Polecane wideo

Nie goli ani wąsika, ani zrośniętych brwi. To jej sposób na znalezienie wartościowego partnera
Nie goli ani wąsika, ani zrośniętych brwi. To jej sposób na znalezienie wartościowego partnera - zdjęcie 1
Komentarze (22)
Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 29.08.2021 20:57
Co za film incepcja
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2021 20:56
Bo spia we snie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2021 20:51
Wiecej gosci gosci gosci gosci
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2021 20:51
Fajnie byle tak dalej kim jest na f
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2021 20:51
Czesc 7 nauki aqurius idzie ci coraz lepiej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie