7 branż, w których warto szukać męża. To statystycznie najwierniejsze zawody

Ryzyko zdrady jest wręcz minimalne.
7 branż, w których warto szukać męża. To statystycznie najwierniejsze zawody
Fot. pexels (Nadezhda Diskant)
29.12.2020
Grzegorz Lawendowski

Jaki powinien być wymarzony partner? Każda kobieta ma nieco inne priorytety, ale w kilku kwestiach wydajecie się bardzo zgodne. Szukacie mężczyzny zaradnego, godnego zaufania, z poczuciem humoru, przystojnego, inteligentnego i można tak jeszcze chwilę wymieniać.

Zobacz również: 10 najbardziej kobiecych zawodów w Polsce

Nie zapominając oczywiście o wierności, bo idealny facet powinien kochać swoją wybrankę bez względu na wszystko i najlepiej do grobowej deski. Jeśli wchodząc w nowy związek obawiacie się czegoś, to najbardziej zdrady. Na szczęście istnieje sposób, aby zminimalizować to ryzyko.

Wystarczy dobrze ulokować uczucia, a wskazówką może być jego zawód - sugeruje portal randkowy Ashley Madison.

szpital

Zawód a wierność

Twórcy serwisu przeprowadzili sondaż wśród swoich użytkowników i na podstawie odpowiedzi ponad tysiąca dorosłych ankietowanych doszli do zaskakujących wniosków - czytamy na bustle.com. Okazuje się, że sposób zarabiania na życie może mieć sporo wspólnego z wiernością. Kto statystycznie najrzadziej pozwala sobie na skok w bok?

#7 Marketing i PR

Żeby pracować w tej branży, trzeba być osobą bardzo przebojową. To jednak nie idzie w parze ze skłonnością do zdrady. Wskaźnik niewierności wynosi tylko 6 procent.

#6 Medycyna

Lekarze, terapeuci czy pielęgniarze powinni wzbudzać nasze zaufanie. I są ku temu podstawy także w związku. Zaledwie co dwudziesty (5 procent) pracownik branży medycznej zdradza.

#5 Prawo

Nie wszyscy zajmujący się tą dziedziną są z automatu krystalicznie czyści. Ale większość tak - wynika z sondażu. Współczynnik niewierności nie przekracza 4 procent.

Zobacz również: Zawody, w których pracują... najhojniej obdarzeni faceci

pracownik

#4 Edukacja

Identyczny wynik uzyskali nauczyciele, wykładowcy i naukowcy wyższego stopnia. Statystycznie tylko 1 na 25 związków (4 procent) kończy się zdradą ze strony mężczyzny.

#3 Szuka i rozrywka

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że pod tym względem to najgorsza branża. Typowy artysta kojarzy nam się z imprezowym lekkoduchem, ale to tylko krzywdzący stereotyp. Wynik: 3 procent.

#2 Rolnictwo

Dla osób zajmujących się uprawą oraz hodowlą wartości rodzinne i tradycja są rzeczywiście bardzo ważne. Potwierdza to niski wskaźnik niewierności - 3 procent.

#1 Praca socjalna

Jeśli chcesz spotkać faceta na całe życie, któremu będziesz mogła zaufać - poszukaj go w opiece społecznej. Według sondażu to branża najbardziej godna zaufania. Tylko 2 procent zdradza.

Myślicie, że faktycznie coś w tym jest?

Zobacz również: 10 najbardziej depresyjnych zawodów. Są bardzo stresujące i słabo płatne

Polecane wideo

Znak zodiaku a życie zawodowe. Taka praca jest Ci pisana
Znak zodiaku a życie zawodowe. Taka praca jest Ci pisana - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 02.01.2021 20:03
Kto tą ankietę robił siostra zakonna, te wyżej wymienione branże to wręcz odwrotnie są najbardziej zdegenerowane na przykład lekarze ginekolodzy ostatnio jeden z Zabrza zgwałcił 26 pacjentek a to wierzchołek góry lodowej moja wychowawczyni rżnęła się z wuefistą moja kuzynka jak studiowała prawo miała propozycje sex za egzamin aktorki kariera za pupę jedynie rolnik wypada tu najgorzej bo faktycznie z kozą mu zostaje
zobacz odpowiedzi (1)
BarbaraPerry (Ocena: 5) 31.12.2020 21:42
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię.... 𝒘𝒐𝒓𝒌𝒓𝒆𝒗𝒊𝒆𝒘𝒔10.𝒄𝒐𝒎
odpowiedz
Monika (Ocena: 5) 30.12.2020 22:50
Cześć panowie, jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam Pana do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami jeżeli jesteś zainteresowany kontakt i moje zdjęcia znajdziesz na moim profilu randkowym http://panieonline.pl/monia89
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.12.2020 23:48
No rolnicy to może, bo z kim mają zdradzać, z krowami?
odpowiedz
SusanStringer (Ocena: 5) 29.12.2020 13:08
Zostań w domu Mama z Nowego Jorku podzieliła się sekretem, w jaki sposób była w stanie zarabiać tygodniowo 2500 $ z pracy online zaledwie 3 tygodnie po utracie starej pracy ... Dowiedz się, jak TUTAJ..... 𝘸𝘰𝘳𝘬𝘳𝘦𝘷𝘪𝘦𝘸𝘴10.𝘤𝘰𝘮
odpowiedz

Polecane dla Ciebie