7 branż, w których warto szukać męża. To statystycznie najwierniejsze zawody

Ryzyko zdrady jest wręcz minimalne.
7 branż, w których warto szukać męża. To statystycznie najwierniejsze zawody
Fot. pexels (Nadezhda Diskant)
30.04.2021
Grzegorz Lawendowski

Jaki powinien być wymarzony partner? Każda kobieta ma nieco inne priorytety, ale w kilku kwestiach wydajecie się bardzo zgodne. Szukacie mężczyzny zaradnego, godnego zaufania, z poczuciem humoru, przystojnego, inteligentnego i można tak jeszcze chwilę wymieniać.

Zobacz również: 10 najbardziej kobiecych zawodów w Polsce

Nie zapominając oczywiście o wierności, bo idealny facet powinien kochać swoją wybrankę bez względu na wszystko i najlepiej do grobowej deski. Jeśli wchodząc w nowy związek obawiacie się czegoś, to najbardziej zdrady. Na szczęście istnieje sposób, aby zminimalizować to ryzyko.

Wystarczy dobrze ulokować uczucia, a wskazówką może być jego zawód - sugeruje portal randkowy Ashley Madison.

szpital

Zawód a wierność

Twórcy serwisu przeprowadzili sondaż wśród swoich użytkowników i na podstawie odpowiedzi ponad tysiąca dorosłych ankietowanych doszli do zaskakujących wniosków - czytamy na bustle.com. Okazuje się, że sposób zarabiania na życie może mieć sporo wspólnego z wiernością. Kto statystycznie najrzadziej pozwala sobie na skok w bok?

#7 Marketing i PR

Żeby pracować w tej branży, trzeba być osobą bardzo przebojową. To jednak nie idzie w parze ze skłonnością do zdrady. Wskaźnik niewierności wynosi tylko 6 procent.

#6 Medycyna

Lekarze, terapeuci czy pielęgniarze powinni wzbudzać nasze zaufanie. I są ku temu podstawy także w związku. Zaledwie co dwudziesty (5 procent) pracownik branży medycznej zdradza.

#5 Prawo

Nie wszyscy zajmujący się tą dziedziną są z automatu krystalicznie czyści. Ale większość tak - wynika z sondażu. Współczynnik niewierności nie przekracza 4 procent.

Zobacz również: Zawody, w których pracują... najhojniej obdarzeni faceci

pracownik

#4 Edukacja

Identyczny wynik uzyskali nauczyciele, wykładowcy i naukowcy wyższego stopnia. Statystycznie tylko 1 na 25 związków (4 procent) kończy się zdradą ze strony mężczyzny.

#3 Szuka i rozrywka

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że pod tym względem to najgorsza branża. Typowy artysta kojarzy nam się z imprezowym lekkoduchem, ale to tylko krzywdzący stereotyp. Wynik: 3 procent.

#2 Rolnictwo

Dla osób zajmujących się uprawą oraz hodowlą wartości rodzinne i tradycja są rzeczywiście bardzo ważne. Potwierdza to niski wskaźnik niewierności - 3 procent.

#1 Praca socjalna

Jeśli chcesz spotkać faceta na całe życie, któremu będziesz mogła zaufać - poszukaj go w opiece społecznej. Według sondażu to branża najbardziej godna zaufania. Tylko 2 procent zdradza.

Myślicie, że faktycznie coś w tym jest?

Zobacz również: 10 najbardziej depresyjnych zawodów. Są bardzo stresujące i słabo płatne

Polecane wideo

Znak zodiaku a życie zawodowe. Taka praca jest Ci pisana
Znak zodiaku a życie zawodowe. Taka praca jest Ci pisana - zdjęcie 1
Komentarze (68)
Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 1) 25.10.2021 14:55
Co za bezmózg to pisał. Terapeuci to medycyna? Od kiedy psychologia jest na uniwersytecie medycznym? Faceta pielęgniarza dawno nie widziałam Do medycyny wlicza się też farmacja Jak można takich podstaw nie ogarniać...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2021 15:47
Bardzuej wurzeni na maksa potem manuska wstanie w koncu sie ruszy i wezmnie sie zq segregacje grzybow bo aqurius to nie moje grxyby nie bede ich segregowac
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2021 15:46
Bo niektoze juz trzeba wywalic a potem bedziemy segegoeac mieso i ktore niedobre wywalic trzeba a mamuska niech z rylkiem siedzi w pozadkowaniu wszyatkiego bo nam tylko przeszkadza odzywajac sie i tak mocno wkurzeni jestesmy jak nidy nie bylismy wkurzeni
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2021 15:44
Aqurius ja zajme sie doczyszcxaniem pulek i tak jestem wkurzona w tym roku jeszcxe bardziej a mamuska ruszy tylek i zajmnie sie segregacja grzybow
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.08.2021 07:36
Jak one nic nie gotuja to potem beda mialy ciezka a matka stale za nich gotowac nie bedzie .masz racje aquriys tam beda mialy ciezko jak wola sie intersiwac tylko basenikami i glupotami i matki za nich zrobia to tak zle nue beda mialy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie