Typy kobiet, z którymi nigdy nie umówią się mężczyźni. „Randka z nimi to prawdziwy koszmar”

Z powodu tych cech nie byliby w stanie się z nimi więcej spotykać.
Typy kobiet, z którymi nigdy nie umówią się mężczyźni. „Randka z nimi to prawdziwy koszmar”
Fot. iStock
21.11.2020
Wiktoria Sobocińska

Nieważne, jak piękna i zadbana byłaby kobieta. Jeśli posiada którąś z tych cech, mężczyźni nie są w stanie wytrzymać w jej towarzystwie. Takie zachowanie można zauważyć już na pierwszej randce.

Zobacz również: 8 typów kobiet, których boją się mężczyźni. Twierdzą, że nie dają im swobodnie żyć

Wiadomo, że w grę wchodzi również stres i chęć zaprezentowania się od jak najlepszej strony. Jednak te wady wynikają głównie z trudnego charakteru, którego u dorosłej osoby nie da się już zmienić...

Najgorsze typy kobiet na randce

Wścibska materialistka

Takiej kobiecie zależy wyłącznie na zasobności portfela mężczyzny. Już na pierwszym spotkaniu chętnie wypytuje o jego pracę, mieszkanie, samochód i oczekuje, że zapłaci rachunek w całości. Partnera ocenia głównie przez pryzmat pieniędzy, które są dla niej najważniejsze. Nie zwraca uwagi na fajnego gościa o dobrym sercu, jeśli on nie nosi markowych ubrań. Na dodatek chce być stale obsypywana drogimi prezentami.

Chorobliwie zazdrosna

Dziewczyna, która wymaga od faceta 100% uwagi i nie pozwala mu nawet napisać smsa do mamy, bywa uciążliwa i męcząca. Każdy brak kontaktu odbiera jako potencjalną zdradę. Nawet, jeśli chłopak wychodzi na spotkanie ze znajomymi z pracy, kobieta już węszy jakiś podstęp. Tak naprawdę problem leży w jej niskim poczuciu wartości, nad którym zdecydowanie powinna popracować.

Sztuczna i dwulicowa

Charakter człowieka poznaje się po tym, czy i jak często mówi o innych ludziach. Jeśli kobieta plotkuje na temat znajomych, mężczyzna wie, że niedługo sam stanie się obiektem jej krytyki.

Faceci źle czują się w towarzystwie dziewczyn, które nie zachowują się naturalnie. To naprawdę widać, a w związku chodzi przecież o to, aby czuć się ze sobą luźno i swobodnie.

Mówiąca wyłącznie o sobie

Pierwsza randka to test na to, czy druga osoba oprócz opowiadania o sobie potrafi również słuchać. Wbrew pozorom mężczyźni bardzo lubią mówić na swój temat i dzielić się swoimi doświadczeniami. Jeśli dziewczyna wciąż przerywa i wcale nie jest zainteresowana tym, co ma do powiedzenia chłopak, niestety to może być ich ostatnie spotkanie.

Nadmiernie kontrolująca

Taka partnerka ma w głowie swój idealny obraz mężczyzny, więc stara się stale ingerować w jego życie: próbuje zmienić jego styl ubierania się, nawyki, kontakt ze znajomymi. Chłopak czuje się wtedy jak w klatce i zazwyczaj ucieka. Miłość polega na akceptacji drugiej osoby, a nie chęci zmiany jej.

Manipulująca ludźmi

Jest bystra i inteligentna, ale wykorzystuje to wyłącznie dla własnych korzyści. Manipuluje mężczyzną, aby zrobił w danym momencie dokładnie to, czego ona chce. Wzbudza w nim poczucie winy i zabiera energię życiową. Zakochany facet nawet nie wie, że jest w toksycznym związku z osobą niestabilną emocjonalnie. 

Bez żadnej pasji i zainteresowań

Jedyne, o czym można z nią porozmawiać, to kolejny kolor paznokci albo nowy artykuł na portalu plotkarskim. Tymczasem mężczyzn pociągają kobiety, które mają własną pasję i coś więcej do powiedzenia. Obawiają się, że jeśli dziewczyna nie ma żadnego hobby, to prędzej czy później uwiesi się na partnerze niczym bluszcz. 

Niedbająca o swoje zdrowie

Nawet najpiękniejsza kobieta wyda się mężczyźnie nieatrakcyjna, jeśli okaże się, że nie dba o swoje zdrowie. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdrowie fizyczne czy psychiczne. Skóra, włosy, paznokcie zęby, sylwetka, a nawet równowaga emocjonalna to elementy, na które oni patrzą już na pierwszym spotkaniu. Jeśli nie masz czasu się tym zaopiekować, to nie szanujesz ani siebie, ani jego.

Zobacz również: 10 kobiecych części garderoby, które wprawiają mężczyzn w zażenowanie

Polecane wideo

Vintage porady randkowe z 1938 roku
Vintage porady randkowe z 1938 roku - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.86 / 5
do gazu z papilotem (Ocena: 1) 28.05.2021 21:02
nie dbająca o swoje zdrowie.... to nie wiem jakim cudem od ponad 5 lat chodzi za mną jeden chłopak, a trzy tygodnie temu weszliśmy w bliską relację, całowaliśmy się tak mmm wczoraj była powtórka i będzie w piątek... a może nagle się okazało że papilot się nie zna? nie będę kłamać, ja wiedziałam od dawna.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.04.2021 19:54
kobiety sa różne i w sumie to ja bym sie nie zgodziła z żadnym z tych wpisów na tym portalu
odpowiedz
Michał (Ocena: 5) 26.12.2020 09:45
Zapraszam to płacę. Dawno temu panie otrzymywały menu w restauracji w wersji bez cen. Cóż chciałyście równego traktowania
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.11.2020 01:25
Drogie Panie, jak mezczyzna juz przed spotkaniem przejawia sklonnosci do dzielenia rachunku, mimo ze to on was zaprasza na randke, to radzilabym uciekac, bo macie do czynienia z chamem i dzieciakiem, nie mezczyzna.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie