Jesteś prawdziwą szczęściarą, jeśli Twój chłopak ma właśnie tyle lat

Nigdy nie będzie bardziej gotowy na związek.
Jesteś prawdziwą szczęściarą, jeśli Twój chłopak ma właśnie tyle lat
Fot. Unsplash (Toa Heftiba)
17.11.2020
Grzegorz Lawendowski

Mówi się, że nie ma złego momentu na miłość. Zawsze powinniśmy być na nią otwarci i dać szansę uczuciu, jeśli tylko mamy się ku sobie. Równocześnie zdając sobie sprawę, że szanse na szczęśliwy związek zależą od naprawdę wielu czynników - naszej historii, charakteru, nastawienia, potrzeb.

Zobacz również: Kiedy on się oświadczy? Można to obliczyć

A czasami także wieku - przekonuje publicysta portalu dla mężczyzn askmen.com. Na podstawie własnych doświadczeń, obserwacji znajomych i wyników przeprowadzonych do tej pory badań wysnuł odważny wniosek, który powinien dać nam wszystkim do myślenia. Wskazał konkretny wiek, kiedy przeciętny facet jest gotów się naprawdę zaangażować.

Jesteś szczęściarą, jeśli twój wybranek przeżył przynajmniej 29 lat - twierdzi. Dlaczego?

facet

W jakim wieku facet jest dojrzały?

#1 Zdążył się sprawdzić

W poważniejszych związkach, jak i luźniejszych relacjach opartych wyłącznie na fizycznej przyjemności. Ma doświadczenie, porównanie i w pewnym sensie zaspokojony apetyt. Teraz wreszcie jest gotów podjąć racjonalną decyzję. Czytaj: wybrać tę jedyną i być jej wiernym.

#2 Stać go na to

Może nie na sam związek, bo miłości nie można kupić, ale na życie we dwoje. To wiek, kiedy mamy już na koncie kilka lat pracy, zdolność kredytową, a czasami nawet konkretne oszczędności. Wcześniej trudno poważnie myśleć o wynajmie czy kupnie własnego mieszkania.

#3 Ma podzielność uwagi

Przez pierwsze lata kariery zawodowej statystyczny mężczyzna koncentruje się przede wszystkim na niej. Chce się pokazać, awansować, wywalczyć podwyżkę, zwiększyć swoje kwalifikacje i tak dalej. Sporo wyzwań wciąż przed nim, ale teraz znowu dostrzega także coś poza pracą. Ciebie.

#4 Nie będzie szukał innej

Niektórzy twierdzą, że życie intymne po ślubie to już nie jest to samo. Mamy swoje lata, dziwne przyzwyczajenia, a libido z roku na rok spada. Nie tym razem. Wybranka 29-latka jest statystycznie odrobinę młodsza od niego. A to moment szczytowy, jeśli chodzi o satysfakcję.

Zobacz również: Ile czasu potrzebuje chłopak, żeby się w Tobie zakochać?

para

#5 Ty też jesteś gotowa

Jeśli różnica wieku wynosi +/- 1-2 lata (jak to zwykle bywa), ty masz na liczniku 27-31 i najprawdopodobniej bardzo chcesz się już ustatkować. Wszystkie koleżanki planują ślub albo zdążyły wyjść za mąż, a instynkt macierzyński osiąga szczyt. Oboje naprawdę tego chcecie.

#6 Lubi się popisywać

A jak zrobić to najlepiej w tym wieku, jeśli nie hucznie ogłaszając zaręczyny, a wreszcie organizując wesele roku? To czas, kiedy statystyczny mężczyzna podobno chce sobie coś udowodnić i uwielbia być na świeczniku. Zwłaszcza, kiedy ma z kim.

#7 Jest gotowy na dziecko

Nie tylko z biologicznego (bo to dzieje się znacznie wcześniej), ale i emocjonalnego punktu widzenia. Dopiero niedawno wziął pełną odpowiedzialność za swoje życie, więc teraz chętniej powoła nowe. Spacer z wózkiem to już nie jest dla niego obciach - czytamy.

#8 To psychologiczna bariera

Często słyszymy, co wypadałoby zrobić przed trzydziestką. Stały i poważny związek znajduje się na każdej tego typu liście. 3 z przodu to dla wielu z nas moment przełomowy. Chcemy załatwić jak najwięcej spraw, zanim do tego dojdzie. I dlatego podchodzimy do nich wyjątkowo serio.

Jako facet mogę dodać tylko jedno: coś w tym jest.

Zobacz również: Faceci nie mogą oprzeć się kobietom, które mają tyle lat. Wtedy są najpiękniejsze

Polecane wideo

Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą
Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 17.11.2020 10:28
Coś w tym jest.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie