Czy jesteś jego ostatnią dziewczyną?

Przesłanki świadczące o tym, że nie będzie już szukał kolejnej.
Czy jesteś jego ostatnią dziewczyną?
Fot. pexels
20.10.2020
Grzegorz Lawendowski

Prędzej czy później zaczniesz zadawać sobie pytanie, czy on jest tym jedynym. Na pewnym etapie życia to naturalna kolej rzeczy. Analizujesz jego niewątpliwe zalety oraz ewentualne wady, aby nabrać pewności: nadaje się na męża albo zupełnie nie rokuje.

Zobacz również: Kiedy on się oświadczy? Można to obliczyć

A gdyby tak podejść do tematu z drugiej strony i zastanowić się, czy partner dostrzega w tobie materiał na żonę? Istnieje sporo udowodnionych naukowo przesłanek, które mogą o tym świadczyć - przekonuje businessinsider.com. Redakcja przeanalizowała wyniki badań, które warto wziąć sobie do serca.

Na ich podstawie sprawdzisz, czy jesteś jego ostatnią dziewczyną. Przynajmniej statystycznie.

zakochana para

Czy on chce czegoś więcej?

Ma powyżej 23 lat

Poważne decyzje wymagają dojrzałego podejścia do tematu. W relacjach damsko-męskich nie należy się za bardzo spieszyć. Według naukowców dopiero w tym momencie potrafimy stworzyć związek, który ma szansę przetrwać nawet całe życie.

Jesteście razem przynajmniej rok

Mniej więcej po 12 miesiącach mija etap pierwszego zauroczenia, które zazwyczaj wypacza rzeczywistość. Nabieramy odpowiedniego dystansu i możemy zacząć mówić o początkach dojrzałego uczucia. Wcześniej to tylko zabawa.

Kiedyś byłaś jego przyjaciółką

Znaliście się wcześniej, ale dopiero po jakimś czasie stworzyliście związek. To doskonały fundament dla trwałego małżeństwa - pokazują badania. Pozwala poznać się bliżej i pokazuje, że łączy was coś więcej, niż tylko pożądanie.

Zobacz również: Faceci marzą o żonie, która pracuje w jednym z tych 15 zawodów

zakochana para

Jest twoim rówieśnikiem

Albo różnica wieku wynosi maksymalnie plus/minus 1 rok. Statystyki pokazują, że wtedy szanse na stworzenie trwałej relacji są naprawdę spore. Zupełnie inaczej, niż wtedy, gdy jesteś od niego o 5-10 lat młodsza lub starsza.

Angażuje się w obowiązki domowe

Powoli mijają czasy, kiedy kobieta robiła dosłownie wszystko, a facet był w domu jedynie gościem. Lub jeszcze gorzej - panem na włościach. Jeśli sam z siebie sprząta i gotuje, to znaczy że ma wobec ciebie poważne zamiary.

Nie jest materialistą

Niektórzy faceci chcą coraz więcej i nie potrafią się zatrzymać. Ich głównym celem jest gromadzenie bogactwa, które ostatecznie jednak nie daje szczęścia. A przynajmniej go nie zwiększa. Pary, dla których sprawy finansowe mają niewielkie znaczenie, przetrwają najdłużej.

związek

Jesteś niezależna finansowo

Badania pokazują, że współczesny facet raczej nie szuka utrzymanki. Taka niezaradna kobieta może być kandydatką na tymczasową kochankę, ale raczej nie na żonę. Faceci już nie chcą okazywać miłości za pomocą pieniędzy.

Czujesz się doceniona

Często cię komplementuje? Chwali się tobą? Docenia? To najlepszy dowód, że myśli o tej relacji bardzo poważnie. Partnerka, która w żaden sposób nie imponuje mężczyźnie, raczej nie będzie dla niego tą jedyną.

Nie myśli tylko jednym

Zadaniem kochanki jest dawanie wyłącznie fizycznej satysfakcji. Pokrewna dusza ma do zaoferowania coś więcej. Trwały związek nigdy nie opiera się wyłącznie o sprawy łóżkowe. W takiej relacji jakość jest ważniejsza od ilości.

Zobacz również: Twój chłopak ma tyle lat? To może być ten jedyny

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 2.33 / 5
gość (Ocena: 1) 20.03.2021 11:05
XD ta jasne
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.10.2020 14:34
Większych głupot dawno nie czytałam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.10.2020 10:39
Jeśli sam z siebie gotuje czy sprząta... to albo został dobrze wychowany, albo mieszkał sam i musiał się usamodzielnić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie