Faceci nie mogą oprzeć się kobietom, które mają tyle lat. Wtedy są najpiękniejsze

Dobrze to sobie obliczyli?
Faceci nie mogą oprzeć się kobietom, które mają tyle lat. Wtedy są najpiękniejsze
Fot. Unsplash (Logan Weaver) & Pexels (Gustavo Fring)
24.10.2020

Niektórzy twierdzą, że wiek to tylko liczba. Nie liczy się, gdy w grę wchodzi prawdziwe uczucie. Możemy być szczęśliwi bez względu na metrykę i ewentualne różnice. Przynajmniej teoretycznie, bo kolejne badania pokazują, w kim tak naprawdę gustuje płeć przeciwna.

Zobacz również: Jak wiek kobiety wpływa na powodzenie u płci przeciwnej? Faceci nie mają wątpliwości

Z sondażu przeprowadzonego przez serwis OkCupid wynika, że kobiety szukają partnerów średnio o 2 lata młodszych lub starszych. Nie pogardzą także rówieśnikami. W przypadku mężczyzn odnotowano zupełnie inną zależność. Ich ideał ma 23 lata i to nawet wtedy, gdy sami są grubo po czterdziestce.

Czy to oznacza, że w tym wieku jesteśmy postrzegane jako najbardziej atrakcyjne? Nie do końca.

piękna kobieta

Kiedy kobiety są najpiękniejsze?

Nieco inaczej do tematu podszedł amerykański magazyn „Allure”. W sondażu przeprowadzonym na grupie 2000 dorosłych osób skupiono się wyłącznie na urodzie, a ta osiąga maksymalny pułap w bardzo konkretnym momencie życia.

30 lat

Według ankietowanych panów to najlepszy wiek dla kobiety, jeśli chodzi o wygląd. Właśnie wtedy jesteśmy postrzegane jako najpiękniejsze. Wciąż jesteśmy młode, ale zdążyłyśmy już nabrać klasy. Potrafimy się malować i dobrze ubrać.

41 lat

Młodzieńczy blask zaczyna przegrywać z procesami starzenia. Skóra traci jędrność, pojawiają się zmarszczki, przybieramy na wadze, włosy stają się coraz rzadsze i nie da się już tego zatrzymać. A faceci to zauważają.

Zobacz również: Rozmiar biustu a powodzenie u facetów. Odkryto zaskakującą zależność

przystojny mężczyzna

53 lata

Niektórzy twierdzą, że życie zaczyna się po pięćdziesiątce, ale mężczyźni zdają się być nieco innego zdania. Według nich właśnie w tym wieku przestajemy być fizycznie pociągające. Wciąż możemy wyglądać dobrze, ale dwie dekady wcześniej było znacznie lepiej.

55 lat

W tym wieku musicie pogodzić się ze starością - twierdzą panowie. Równocześnie uspokajają: dojrzałość też może być fajna.

Wiek a uroda faceta

A kiedy to oni stają się najprzystojniejsi? Męski szczyt atrakcyjności przypada na 34 lata. Pierwsze oznaki starzenia - 41. Utrata urody - 58, a starość przychodzi w wieku 59 lat. Oczywiście statystycznie.

Zobacz również: Twój chłopak ma tyle lat? To może być ten jedyny

Polecane wideo

Ma 36 lat i nigdy nie używała antykoncepcji. Pokazała efekt
Ma 36 lat i nigdy nie używała antykoncepcji. Pokazała efekt - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.10.2020 14:28
Mam 45 lat i obecnie czuję się i wyglądam jakbym miała 35,uważam że teraz wyglądam najbardziej atrakcyjne jak do tej pory ale żeby tak się czuć i wyglądać przez 4 miesiące ćwiczyłam pod opieką świetnego trenera i schudłam 30 kg,obecnie ważę 80 kg ,pomimo że niekoniecznie dbam o swoje ciało skórę mam nadal gładka i napięta ,piersi i pośladki jędrne i gładkie .Niechwalac się mam bardzo duże powodzenie u facetów a szczególnie u tych młodszych o 15 lat😀
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.10.2020 11:18
Moj szczyt atrakcyjności przypadł na wiek 28-29 lat, teraz mam prawie 33 i nie mogę uwierzyć, jak się posypałam - włosy przerzedzone i coraz więcej siwych, jakieś krosty na linii brody, jak się uśmiechnę to mam ogromne poziome linie od oczu do skroni, skóra coraz cieńsza, biust zaczyna opadać. Powoli nie mogę na siebie patrzeć
odpowiedz
ciasteczko (Ocena: 5) 25.10.2020 17:27
Ja jestem młoda i to bardzo,ale dużo osób myśli,że mam ze 25 lat.Chociaż nie przejmuję się za bardzo moim wiekiem i to jak wyglądam w oczach innych mało mnie obchodzi.Nie jest dla mnie ważny wygląd partnera oraz mój,ale dbam o siebie-to jest najważniejsze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2020 22:16
Najlepiej wyglądałam w wieku 26 lat. Teraz mam 31 i nie jest źle, ale 5 lat temu było lepiej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2020 22:03
Ja najlepiej wyglądałam jak miałam 16 lat, może dlatego, że wtedy bardzo dbałam o siebie, a moimi głównymi zainteresowaniami były techniki makijażu i tworzenie samemu kosmetyków pielęgnacyjnych, w dodatku byłam strasznie zakompleksiona, w sumie dalej jestem, ale teraz już jestem na etapie, w którym mam wszystko gdzieś. Kiedyś nie było mowy, żebym wyszła z domu bez idealnego makijażu czy z odrostami, a teraz mi to wisi i powiewa.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie