Męskie zachowania, których nie rozumie żadna kobieta

Jak (i dlaczego) oni to robią?
Męskie zachowania, których nie rozumie żadna kobieta
Fot. Unsplash (Arun Sharma)
06.10.2020

Pomimo społecznych zmian na świecie, idących w kierunku równości płci, pewne różnice pozostają niezmienne. Kobiety od lat zastanawiają się, jak i dlaczego mężczyźni postępują w ten sposób. Nie da się ukryć, że nasze nawyki są gdzieś daleko od tych poniższych. My prezentujemy jedynie ich mały fragment, ale wiemy, że możecie podzielić się znacznie bardziej szokującymi doświadczeniami. Tekst oczywiście z przymrużeniem oka, ale naprawdę chciałybyśmy dowiedzieć się, co nimi kieruje. Może jakiś pan jest chętny nam to wytłumaczyć?

Zobacz również: 16 rzeczy, o których często myślą mężczyźni, ale nigdy nie mówią tego kobietom

Dziwne męskie nawyki i zachowania

Spanie w kinie

Dlaczego ta drzemka musi odbywać się akurat w środku waszej randki? Nie wiadomo. Może to uwarunkowania fizjologiczne, na które nie mamy wpływu. Zrobiło się ciemno, wygodnie, a więc teraz pora na sen... Nieważne, że Ty jesteś obok i chciałaś obejrzeć ten film właśnie z nim, albo potrzymać go za rękę. Oczywiście później zero poczucia winy. 

Do życia wystarczą klucze, telefon i portfel

Mężczyźni są zdenerwowani, gdy kobieta za długo szykuje się do wyjścia. Musi spakować całą torebkę i wszystkie potrzebne rzeczy (o które on za chwilę się upomni). Panowie - wręcz przeciwnie. Im do szczęście wystarczy portfel, klucze i smartfon. Mogą wyjść na spotkanie dokładnie tak, jak stoją.

Gdy chorują, walczą o życie

Żadna nowość, że przeziębiony mężczyzna na wszelki wypadek spisuje testament. Stan podgorączkowy to dla nich prawdziwy dramat i oczekują, że zostaniesz wtedy ich prywatną pielęgniarką. Gdy infekcja zniknie, cieszą się tak, jakby pokonali wroga.

Zakupy są proste

Panowie nie rozumieją, jak można spędzać na zakupach tyle czasu. Do galerii wybierają się po jedną, konkretną rzecz - kierują się do celu, a następnie do wyjścia. Shopping z udziałem kobiet wydaje im się męczący i czasochłonny. Nie lubią zwracać uwagi na tyle szczegółów. Wyjście do sklepu to dla nich żadne emocjonalne przeżycie i decyzje nie mają aż takiego znaczenia. 

Brudne ciuchy są czyste

Ich ubrania mają znacznie dłuższą datę ważności. Całe szczęście, że posiadają w szafie mniej ciuchów od nas, więc gdy te w końcu się skończą, nastawiają pranie. Spodnie nie mają śladów zabrudzeń? No to spokojnie można je nosić w nieskończoność. A zresztą, tej plamki lub małej dziurki przecież nikt nie zauważy... My nie pozwolimy sobie na taki strój nawet podczas nieformalnego spotkania.

Zobacz również: Co robią mężczyźni, kiedy myślą, że nie patrzymy?

Polecane wideo

Co mówi o facecie jego znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać
Co mówi o facecie jego znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
Men. (Ocena: 5) 05.11.2020 09:32
Ubawiłem się, będę tu zaglądać. To co tu napisane idealnie pasuje do mojej żony, no może poza tym że jednak codzienny prysznic i codzienna zmiana koszuli to nie jest to! To antyekologiczna przesada. Buziaczki dziewczyny i PA!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.10.2020 15:24
Stereotypy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.10.2020 13:12
Zapomnieliście o pierdzeniu i bekaniu w swoim towarzystwie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.10.2020 10:50
To ja chyba jestem mężczyzną :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.10.2020 04:03
Facetem nie jestem, ale zdarzało mi się w kinie przysnąć, choć zależało mi i na tym filmie, i na tej osobie. Jak jestem niewyspana, to koniec, to jest nie do opanowania. Trochę pomaga jedzenie, ale jak jeść przez dwie godziny, nawet owoce czy żelki?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie