Rozmiar biustu a powodzenie u facetów. Odkryto zaskakującą zależność

To nie tak, jak myślisz.
Rozmiar biustu a powodzenie u facetów. Odkryto zaskakującą zależność
Fot. Unsplash (Raphael Lovaski)
29.09.2020
Grzegorz Lawendowski

Wyniki tego sondażu wydawały się oczywiste i łatwe do odgadnięcia. W kwestii kobiecych krągłości faceci wyznają zasadę, że im więcej, tym lepiej, a pytanie ich o to raczej mija się z celem. Z góry wiadomo, co odpowiedzą.

Zobacz również: Internauci nazwali ją „płaską deską”. Odpowiedziała w najlepszy możliwy sposób

Mimo wszystko jedna z amerykańskich firm zajmujących się telemedycyną postanowiła sprawdzić męskie upodobania w tym względzie, a rezultaty zaskoczyły wszystkich. Zwłaszcza panie, które już planowały operację powiększenia biustu.

To jednak może nie być konieczne.

rozmiar biustu

Mierzenie biustu

Jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy Dr Ed, niektórzy panowie wciąż doceniają kształty Pameli Anderson, ale są w zdecydowanej mniejszości. Męskie i damskie oczekiwania okazały się zbieżne.

Aż 53 procent respondentów uznało, że idealny biust powinien być... średni. Co trzeci ankietowany (35 proc.) gustuje w dużych wymiarach, a co dziesiąty (11 proc.) woli ten najmniejszy. Panie mają niemal dokładnie takie same oczekiwania, co potwierdza udział poszczególnych odpowiedzi - 60, 30 i 10 procent.

Wszyscy lubimy mniej więcej to samo.

Zobacz również: Czy wyglądasz jak statystyczna Polka?

rozmiar biustu

Jaki rozmiar biustu lubią mężczyźni?

Małe, duże i średnie to pojęcia względne, ale sondaż przynosi bardziej szczegółowe dane. Sprawdzono również, jaki konkretny rozmiar nie ma sobie równych. Niemal połowę męskich głosów zdobyła miseczka C (48,5 proc. głosów), która jest najczęściej spotykaną w Stanach Zjednoczonych i Europie, gdzie przeprowadzono badanie.

Kolejna jest miseczka B (20 proc.), D (19 proc.), DD (7 proc.), A (3,5 proc.), E (0,8 proc.) i DDD (0,7 proc.).

Więcej wcale nie oznacza lepiej. Duże krągłości przegrały ze średnimi, co według autorów badania powinno być dla nas wszystkich pocieszające. Chyba pierwszy raz w historii oczekiwania idą w parze z rzeczywistością.

Zobacz również: Idealny rozmiar biustu. Na całym świecie rządzi miseczka C, ale nie w Polsce

Polecane wideo

11 dziewczyn, które według facetów mają idealne brwi
11 dziewczyn, które według facetów mają idealne brwi - zdjęcie 1
Komentarze (35)
Ocena: 4.66 / 5
gość (Ocena: 5) 30.09.2020 09:41
Ja mam dość duży biust 70 G i mój ginekolog zawsze mi powtarza że lepszego biustu nigdy nie widział. Często widze jak zawiesza wzrok na moim biuście podczas badania i zawsze też pyta czy nie pójdę z nim na drinka po jego pracy, ale ja mam męża i jestem mu wierna.
odpowiedz
Rob (Ocena: 5) 29.09.2020 23:56
Wolę małe albo średnie. Duże cyce to obrzydliwość że aż na wymioty zbiera.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.09.2020 23:36
faceci i tak nie znają się kompletnie na rozmiarach to głuptaki...Mam rozmiar 80F czyli naprawdę spory a niektórzy zachwyceni mówią o "jakie duże pewnie C lub D " , a dziewczyny z rozmiarem B/C potrafią nazywać deskami
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 29.09.2020 18:37
Wszystkie poniższe komentarze jeden troll pisał. Żunua
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.09.2020 16:33
Jak dla mnie ważniejszy jest kształt, a nie wielkość, ale jak wiadomo duże są cięższe i przez to szybciej zaczynają wisieć.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie