16 rzeczy, o których często myślą mężczyźni, ale nigdy nie mówią tego kobietom

Podobno pojawiają się w ich głowach bardzo często, choć nigdy się z nimi nie ujawniają.
16 rzeczy, o których często myślą mężczyźni, ale nigdy nie mówią tego kobietom
Fot. pexels (Luis Fernandes)
08.09.2020

Mężczyźni i kobiety różnią się od siebie pod wieloma względami, ale mają ze sobą również zaskakująco dużo wspólnego. Dziś, w czasach, gdy psychologia płci i szkolenia dotyczące relacji interseksualnych są u szczytu popularności, wydaje się, że obie płcie powinny zacząć rozumieć się jeszcze lepiej niż wcześniej. Mimo to kobiety nadal pozostają tajemnicą dla panów i vice versa.

Żeńska połowa redakcji Bright Side postanowiła zatem przepytać mężczyzn i poprosić ich o stworzenie listy ich najbardziej skrywanych myśli na temat kobiet. Podobno pojawiają się w ich głowach bardzo często, choć rzadko (lub nigdy!) się z nimi nie ujawniają.

Zobacz także: 3 kobiece imiona, które wyjątkowo kręcą facetów. Mężczyźni mają do nich słabość

Co mężczyźni myślą o kobietach?

#1
Rozumiemy kobiety mniej niż byśmy chcieli, ale bardziej niż one sądzą.

#2
Lubimy komplementy od kobiet, zwłaszcza te dotyczące naszego wyglądu. Jeśli dziewczyna powie, że pasowałaby nam broda, istnieje duża szansa na to, że zaczniemy ją zapuszczać, żeby jeszcze bardziej się jej podobać.

#3
Każdy facet ma swoje własne standardy piękna. To nieprawda, że wszyscy mężczyźni marzą o kobietach, które mają wymiary 90-60-90. Podobają nam się różne sylwetki.

#4
Wielu mężczyzna uważa, że dziewczyny plus size są niesamowicie atrakcyjne. Nie rozumiemy, dlaczego większość kobiet obsesyjnie dba o sylwetkę i jest na ciągłej diecie.

#5
Bardzo często boimy się różnych rzeczy, jednak nie chcemy rozmawiać z kobietami ani o naszym lęku, ani o smutku. Nie znosimy, kiedy naciska się nas na rozmowę. Sami poruszymy ten temat, jeśli poczujemy, że jesteśmy na to gotowi.

#6
Dostrzegamy u naszych partnerek niedoskonałości wyglądu, ale bardzo je kochamy. Nikt nie jest idealny, a doskonałość nie jest dla nas priorytetem.

#7
Zazwyczaj w ogóle nie obchodzi nas, jaki styl ubierania się ma dziewczyna. Naszym zdaniem przywiązujecie do tego zbyt dużą wagę.

#8
Preferujemy naturalne piękno. Nie zakrywaj swoich blizn, czy piegów, nie staraj się na siłę być „idealna”.

#9
Czasem chcemy po prostu z tobą pomilczeć. Lubimy ciszę, a ty zazwyczaj masz coś do powiedzenia na każdy temat. To dlatego chodzimy na ryby – żeby posłuchać ciszy, a nie upijać się z kolegami!

#10
Kiedy jesteśmy w męskim gronie, lubimy plotkować o kobietach.

#11
Zazwyczaj nie obchodzi nas, w jakiej restauracji zjemy wspólnie posiłek. Ma być smaczny i w miarę przystępny cenowo. Nie zamęczaj nas zatem kilkoma możliwościami wyboru, po prostu zdecyduj za nas oboje, gdzie pójdziemy!

#12
Nie znosimy zgadywać, na co akurat masz ochotę. Chcemy, żebyś powiedziała nam to wprost. Nie jesteśmy telepatami.

#13
Momentami lubimy całkowicie się wyłączać. Kiedy zatem pytasz: „O czym myślisz”, a my odpowiadamy: „O niczym”, istnieje ogromna szansa na to, że mówimy prawdę.

#14
Lubimy mieć własną przestrzeń i nie cierpimy, kiedy kobieta próbuje nam całkowicie zabrać naszą wolność. Chcemy mieć czas na spotkania z kolegami lub na własne pasje i taką samą wolność dać naszej partnerce.

#15
Uwielbiamy, gdy prosisz nas o radę. Wtedy czujemy się ważni. Nie konsultuj z nami jednak tak błahych rzeczy, jak kolor szminki.

#16
Uważamy, że jeśli kobieta kocha swojego faceta, to bardzo lubi jego zapach. Dlatego jest nam miło, gdy chcesz nosić nasze koszule czy bluzy.

Zobacz także: Ile czasu potrzebuje chłopak, żeby się w Tobie zakochać?

Polecane wideo

Co mówi o facecie jego znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać
Co mówi o facecie jego znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 20.03.2021 11:15
Ten artykuł jest sprzeczny ze wszystkimi innymi na tej stronie xD
odpowiedz
Magda gessla (Ocena: 1) 21.09.2020 18:41
całkowicie wspaniałe kocham to takie dobre źe sią popłakałam i teraz jestem taka wzruszona i ten artykuł sprawił, że juz nie mam depresji i kompleksów. Kocham .kocham, kocham, kocham, kocham, kocham.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.09.2020 16:57
iksde
odpowiedz

Polecane dla Ciebie