12 „uwodzicielskich” rzeczy, których faceci jednak w Tobie nie lubią

Mają tego serdecznie dosyć.
12 „uwodzicielskich” rzeczy, których faceci jednak w Tobie nie lubią
Fot. Pexels & Unsplash (Paladini Mauro)
14.07.2020
Grzegorz Lawendowski

Każdemu z nas zależy na uznaniu. Chcemy być lubiani, podziwiani, a taże pożądani. Podświadomie szukamy sposobów na to, by zyskać w oczach innych. Szczegółowo analizujemy, czym charakteryzują się najbardziej rozchwytywane jednostki i staramy się powtórzyć ich sukces. Efekty bywają jednak bardzo różne, a na dłuższą metę nieprzewidywalne.

Zobacz również: Popularna fryzura, przez którą stajesz się niewidzialna dla facetów. To udowodnione

Potwierdza to zestawienie opublikowane na łamach „The List”. Redakcja portalu przyjrzała się wynikom badań psychologicznych i doszła do zaskakujących wniosków. Niektóre cechy wyglądu i charakteru, choć wydają się jednoznacznie pozytywne - mogą nam tak naprawdę zaszkodzić.

Szczególnie wybredni pod tym względem okazują się mężczyźni, który nie zawsze są w stanie docenić starania płci przeciwnej. Sprawdź, czym zaskakującym możesz ich do siebie zrazić.

delikatny makijaż

Czego facet nie lubi w kobietach?

#1 Mocny makijaż

Niektóre kobiety mówią wprost, że malują się dla facetów. Warto jednak znać umiar, bo badania wykazują jednoznacznie, że łatwo przesadzić.

#2 Niechęć do eks

Im bardziej go krytykujesz, tym wcale nie zyskujesz w oczach nowego partnera. Faceci kierują się męską solidarnością i nie znoszą, gdy obrażasz byłego.

#3 Pełne oddanie

Może się wydawać, że uległość to najbardziej pożądana przez nich cecha. W rzeczywistości panowie doceniają jednak kobiety z charakterem, które nie boją się żyć po swojemu.

#4 Imprezowy styl życia

Nie chcesz wyjść na nudziarę, dlatego przechwalasz się bujnym życiem towarzyskim. Prawda jest jednak taka, że mężczyźni wolą domatorki.

#5 Wysokie oczekiwania

Nigdy nie warto zadowalać się byle czym, ale są jakieś granice wybrzydzania. Raczej nie zyskasz w męskich oczach, jeśli zaprezentujesz się jako oderwana od rzeczywistości snobka.

#6 Poprawki wyglądu

Wydaje się, że medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna powstały właśnie po to. Trzeba jednak znać umiar, bo zbyt daleko posunięta sztuczność odrzuca większość z nas.

Zobacz również: Dla kobiet z taką figurą faceci tracą głowę. Oblicz swój wskaźnik WHR

kobieta z papierosem

#7 Skłonność do ryzyka

Kolejny dowód na to, że kochamy nudziary. Korzystanie z używek czy uprawianie sportów ekstremalnych nie kojarzy nam się z kobiecością.

#8 Mocne perfumy

Przed wielkim wyjściem jesteście w stanie wylać na siebie pół flakonu, ale taka rozrzutność wcale nie popłaca. Przesadny, duszący i gryzący w oczy zapach to dla facetów jedno wielkie NIE.

#9 Pewność siebie

To nie oznacza, że masz obawiać się własnego cienia i siedzieć w kącie. Czym innym jest jednak poczucie własnej wartości, a czym innym irytująca przebojowość.

#10 Wystylizowane włosy

Jeśli wierzyć badaniom, wszystkie lokówki, prostownice, lakiery, panki i cała reszta produktów do stylizacji nie ma żadnego uzasadnienia. Panowie wolą prostotę i naturalność.

#11 Ugodowy charakter

Przytakiwanie partnerowi na każdym kroku to prosta droga donikąd. Warto od czasu do czasu pokazać pazurki i zrobić coś po swojemu.

#12 Idealna twarz

Im bardziej symetryczna i gładka, tym lepiej? Prawdziwe życie to jednak nie Photoshop - twierdzą ankietowani. Drobne niedoskonałości zawsze dodają charakteru.

Zobacz również: Idealny rozmiar biustu. Na całym świecie rządzi miseczka C, ale nie w Polsce

Polecane wideo

10 najbardziej pożądanych kolorów włosów
10 najbardziej pożądanych kolorów włosów - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 2.5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.08.2020 20:46
Z tego głupiego artykułu wynika że mężczyźni to prostackie istoty ,którzy nie wiedzą co chcą.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 27.07.2020 23:18
„Pewność siebie” że jak przepraszam mężczyzna nie lubi kiedy mam pewność siebie no chyba ich pogięło!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 27.07.2020 23:16
To jest debilizm z niczym się nie zgadzam!!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 14.07.2020 21:01
czyli generalnie nic nie lubią i nie wiedza, czego chcą
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 14.07.2020 09:58
Ostatni punkt jest idiotyczny...
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie