Kiedy powinnaś po raz pierwszy wyznać mu miłość? Faceci nie mają co do tego wątpliwości

Czekać, aż on zrobi to pierwszy czy wziąć sprawy w swoje ręce?
Kiedy powinnaś po raz pierwszy wyznać mu miłość? Faceci nie mają co do tego wątpliwości
Fot. Unsplash
03.07.2020

“Kocham cię” - te dwa krótkie słowa mają potężną moc i potrafią w sekundę wszystko zmienić. Sprawiają, że już nic nie jest takie samo, ale nie zawsze w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Dlatego zanim zdecydujemy się na to, aby je wypowiedzieć, powinniśmy dobrze to przemyśleć. W końcu raz wypowiedzianych słów nie da się tak po prostu cofnąć. 

Zobacz również: Po tygodniu znajomości już wiem, że go kocham. Wyznać mu to?

Utarło się, że to mężczyzna powinien jako pierwszy wyznawać miłość, ale oczywiście nie jest to reguła i nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to ty jako pierwsza powiedziała swojemu ukochanemu co do niego czujesz. Kiedy kobieta powinna powiedzieć “kocham cię”? Portal yourtango.com zebrał w tym temacie wypowiedzi kilku mężczyzn. Jak zapatrują się na miłosne wyznania ze strony kobiet? 

Czy kobieta może pierwsza wyznać miłość? 

Fot. Unsplash.com

Czy kobieta może pierwsza wyznać miłość? 

Jeśli to czujesz – powiedz to 

“Kiedy w końcu powiedziałem mojej dziewczynie, że ją kocham, ona natychmiast przyznała, że próbowała zebrać w sobie odwagę, żeby też mi to powiedzieć. Ja bałem się, że ona nie odwzajemnia moich uczuć i na odwrót. Któreś z nas po prostu musiało się przełamać. Dlatego jeśli to czujesz – powiedz to. Jeśli on nie odwzajemnia twoich uczuć, lepiej przekonać się o tym wcześniej niż później”. 

Nie mów tego po waszym pierwszym razie 

“Ostatnim razem gdy to powiedziałem miało to miejsce pod wpływem emocji. Wyciągnij lekcję z moich błędów - nie mów tego w łóżku. Poczekaj, aż emocje opadną i będziesz mieć chłodną głowę”. 

Powiedz to kiedy czujesz, że to całkowicie naturalne 

“Pozwalam, żeby słowa “kocham cię” padły z moich ust naturalnie. Kiedy tak czuję, to mówię to. Nie czekam na żaden idealny moment. Nawet nie wiem, jak miałby on wyglądać”. 

Poczekaj, aż on to powie 

“Mówiąc “kocham cię” jako pierwsza podejmujesz olbrzymie ryzyko. Jeśli chcesz mieć pewność, nie mów tego, dopóki facet nie powie tego pierwszy”. 

Czy kobieta może pierwsza wyznać miłość? 

Fot. Unsplash.com

 Gdy jesteś pewna, że to nie tylko pożądanie 

“Wszystko zależy od okoliczności. Upewnij się tylko, że to co czujesz jest czymś więcej, niż tylko pożądaniem”. 

 Poczekaj przynajmniej miesiąc 

“Każdy jest inny, ale myślę, że po upływie trzech miesięcy możesz czuć się na tyle bezpiecznie, żeby to powiedzieć i nie wyjść na zdesperowaną. Wszystko jednak zależy od waszego związku. Zdarzyło mi się powiedzieć, a także słyszeć to o wiele wcześniej. Czasami to dobrze, a czasami nie. Wstrzymałbym się z tym jednak przynajmniej miesiąc”. 

Powiedz to kiedy tylko chcesz! 

“Nie ma czegoś takiego jak odpowiedni moment. Po prostu powiedz to kiedy chcesz to powiedzieć”. 

Zobacz również: „Wciąż czekam, aż chłopak powie mi, że mnie kocha...”

Polecane wideo

Najpiękniejsza kobieta 2020 roku. Jej uroda podoba się chyba wszystkim
Najpiękniejsza kobieta 2020 roku. Jej uroda podoba się chyba wszystkim - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.07.2020 19:27
Najlepiej mu to wyznać jak będzie w toalecie albo na jego pogrzebie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.07.2020 09:49
ja nigdy pierwsza swoim chłopakom nie wyznawałam miłości. Nie dlatego, że czekałam aż oni to zrobią, tylko oni zaczynali się zakochiwać szybciej niż ja. A podobno to dziewczyny tak emocjonalnie reagują na związek i od pierwszej randki mają ślub w głowie. Z mojego doświadczenia to faceci zawsze angażowali się uczuciowo szybciej
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie