6 subtelnych kobiecych sygnałów, których facet i tak nie zauważy. Musisz powiedzieć wprost, że on Ci się podoba

Oni naprawdę są na nie ślepi...
6 subtelnych kobiecych sygnałów, których facet i tak nie zauważy. Musisz powiedzieć wprost, że on Ci się podoba
Fot. Unsplash
06.07.2020

“Jako mężczyzna uważam, że mam pełne prawo to powiedzieć - większość facetów nie jest zbyt mądra. Zwłaszcza jeśli chodzi o zrozumienie kobiet” - mówi Bryan Zarpentine, dziennikarz portalu Bolde.com. W swoim ostatnim artykule postanowił rozprawić się z kobiecymi sygnałami, które w naszych oczach mają być zachętą do flirtu i oznaką, że dany facet zrobił na nas wielkie wrażenie. 

Zobacz również: Czy kobieta powinna wykonać pierwszy krok? Opinie tych facetów nie pozostawiają złudzeń

Niestety musimy was rozczarować. Jak zaraz same się przekonacie, większość takich kobiecych sztuczek jest zupełnie bezwartościowa. Bryan Zarpentine wyjaśnia, że mało który mężczyzna jest w stanie poprawnie je rozszyfrować, a nawet zauważyć. Subtelne sygnały wysyłane facetom i tak oczywiste dla nas, kobiet, są przez nich w większości ignorowaneDlaczego tak się dzieje i jakie sztuczki powinnaś jak najszybciej wykreślić ze swojej księgi podrywu? 

Jak nie podrywać faceta? Gesty, których on nie zauważa 

Uciekanie wzrokiem 

Przyciągnięcie męskiego spojrzenia i szybka “ucieczka” wzrokiem. Dla wielu kobiet to oczywisty i nonszalancki sygnał, że dany mężczyzna skutecznie przykuł ich uwagę i mają nadzieję na coś więcej. Jednak zdaniem facetów wcale nie jest to takie jasne.  

Nie rozumiemy, dlaczego uciekasz wzrokiem. Albo przypadkowo łapiemy się wzrokiem na ułamek sekundy, albo grasz trudną do zdobycia. Gdybyś utrzymała spojrzenie dłużej, pewnie zrozumielibyśmy ten przekaz i zagadali do ciebie 

- wyjaśnia Bryan Zarpentine.

Jak nie podrywać faceta? Gesty, których on nie zauważa

Fot. Unsplash.com

Subtelny dotyk 

Myślisz, że twój dotyk na ramieniu faceta, który ci się podoba załatwi sprawę? Jesteś w błędzie. 

Przelotny dotyk kiedy się z czegoś śmiejesz dla większości facetów nie oznacza właściwie nic. Z tego co wiemy może to być przypadkowe albo podświadome. Taki gest nie wystarczy, abyśmy poczuli przypływ pewności siebie. Jedyne, co mogę powiedzieć - spróbuj ponownie. Być może po paru takich flirciarskich dotykach zrozumiemy przekaz. 

“Nudzę się sama w mieszkaniu” 

Zdaniem facetów taka wskazówka jest zdecydowanie zbyt subtelna. Większość z nich nie rozumie, że jeśli w połowie rozmowy nagle rzucasz, że siedzisz sama w domu jest to zachęta do tego, aby porobić coś razem.  

Myślimy sobie: Może po prostu podtrzymujesz rozmowę albo cieszysz się z faktu, że masz całe mieszkanie dla siebie. Jeśli chcesz się spotkać, po prostu nam to powiedz. To wcale nie jest takie trudne. 

Przekomarzanie się 

Zdaniem mężczyzn nie jest to najlepsza metoda flirtu. 

W taki sposób czasami możesz wyjść na wredną, a to raczej nas zniechęca. Czasami mamy też wrażenie, że zachowujesz się jak przyjaciółka czy siostra. Jeśli naprawdę chcesz przekazać facetowi, że go lubisz, postaw na mniej przekomarzania się, a więcej miłych gestów. 

Zabawa włosami 

Szczerze? Większość facetów zwyczajnie nawet tego nie zauważa. A nawet jeśli to dostrzegają, w żaden sposób nie kojarzy im się to z flirtem.  

Może się nudzisz, a może po prostu lubisz bawić się włosami. Musisz wypróbować jakąś inną taktykę. 

Jak nie podrywać faceta? Gesty, których on nie zauważa

Fot. Unsplash.com

Zaśmiewanie się  

Wiele kobiet wychodzi z założenia, że zaśmiewanie się ze wszystkiego, co facet mówi albo robi jest oczywistym sygnałem sympatii. Jak widzą to sami mężczyźni? 

Wielu z nas żyje w przekonaniu, że... po prostu jesteśmy bardzo zabawni. Twój śmiech nie jest dla nas żadnym sygnałem. Tak samo jak uśmiech. Możesz myśleć, że wysyłasz nam jawne znaki, ale do nas po prostu to nie trafia. 

Zobacz również: 5 sposobów na zdobycie faceta bez użycia słów. Nie będzie mógł się oprzeć

Polecane wideo

Kto z I edycji „Warsaw Shore” zmienił się najbardziej? Porównaj zdjęcia!
Kto z I edycji „Warsaw Shore” zmienił się najbardziej? Porównaj zdjęcia! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie