7 dziwnych rzeczy, których dowiedziałem się o kobietach na kursie uwodzenia

Grzegorz chciał zostać mistrzem podrywu.
7 dziwnych rzeczy, których dowiedziałem się o kobietach na kursie uwodzenia
Fot. Unsplash
02.06.2020
Grzegorz Lawendowski

Niektórym facetom przychodzi to bardzo naturalnie. Mają powodzenie u płci przeciwnej i nie mogą narzekać na swoje życie uczuciowe. Inni muszą się bardzo postarać, by zostać zauważonym. To właśnie do nich swoją ofertę kierują coraz popularniejsze szkoły podrywu, kursy uwodzenia i akademie flirtu.

Zobacz również: Jak rozpoznać incela? 12 znaków szczególnych

Uczestnicy zajęć mają dosyć samotności, a „eksperci” znają skuteczne metody, jak sobie z nią poradzić. Zaloty postrzegają niemal jako dziedzinę nauki, w której obowiązują konkretne prawa. Zrób to i tamto, a ona na pewno będzie twoja - przekonują. Ile w tym prawdy? Postanowiłem sprawdzić to u źródła.

Zapisałem się na internetowy kurs romansowania, by chwilę później otrzymać dostęp do tajemnej wiedzy mistrzów podrywu. I dowiedziałem się kilku bardzo ciekawych rzeczy.

podryw

Jak poderwać dziewczynę?

#1 Liczy się ilość, a nie jakość

Uwodzenie płci przeciwnej należy potraktować jako zawody. Kto zdobędzie więcej punktów, ten wygrywa i zasługuje na tytuł samca roku. Nie warto wybrzydzać - korzystaj ze wszystkich okazji, jakie daje los. Według mojego wykładowcy facet poczuje się dobrze tylko wtedy, kiedy na liście jego osiągnięć znajdzie się kilkanaście, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset pozycji. Każda z nich ma swoje imię. Kobiet się nie zdobywa, ale kolekcjonuje - twierdzi.

#2 Uwodzenie przypomina polowanie

Mechanizm ma być prosty i znany od wieków. Mężczyzna jest nienasyconym łowcą, a kobieta odgrywa rolę zwierzyny. Miłość od pierwszego wejrzenia, czułe słówka, rozmowa o przyszłości? Nic z tego. „Zapoznać, zdobyć, zapomnieć” to ulubiona zasada 35-latka, który chciał zostać moim mentorem. Nie warto się zatrzymywać, bo jeśli zdecydujesz się budować trwałą relację, wtedy szybko wypadniesz z obiegu.

#3 Każdą kobietę można zdobyć

Według mistrza podrywu niektóre przypadki okazują się trudniejsze od pozostałych, ale wystarczy cierpliwość i odpowiednie podejście, a wreszcie się uda. Kobiety pragną męskiej uwagi, którą prędzej czy później docenią. Im bardziej oporny cel, tym większa satysfakcja i fajerwerki w sypialni - przekonuje. Jeśli wszystko przychodzi zbyt łatwo, wtedy nie potrafimy tego docenić. Trzeba się chwilę pomęczyć.

#4 Pieniądze rządzą światem i miłością

Ekspert na szczęście zdaje sobie sprawę, że nie każdy jeździ bentleyem i ma w portfelu złotą kartę kredytową. Jednak nic straconego - nie trzeba być rzeczywiście bogatym. Wystarczy go udawać. Kiedy prawda wyjdzie na jaw, nam będzie już wszystko jedno. W końcu interesują nas wyłącznie krótkoterminowe znajomości nastawione na przyjemność, a nie romantyczna miłość do grobowej deski.

Zobacz również: Inteligentna twarz. Jak według facetów wyglądają najmądrzejsze dziewczyny?

podrywacz

#5 Gdy mówi „nie”, to myśli „tak”

W czasie kursu usłyszałem różne bzdury, ale ta uderzyła mnie chyba najbardziej. Nie tylko dlatego, że to psychologia na poziomie budki z piwem. Facet, który wierzy w podobne teorie staje się zwyczajnie niebezpieczny dla otoczenia. Nie trudno sobie wyobrazić, do czego może doprowadzić takie podejście.

#6 Związki są przereklamowane

Jestem typem romantyka, który zawsze wierzył w takie rzeczy jak miłość od pierwszego wejrzenia, pokrewna dusza czy słowa przysięgi „nie opuszczę cię aż do śmierci”. Na zajęciach dowiedziałem się, że to totalnie niemęskie i jeśli nie zmienię nastawienia, to kobiety wejdą mi na głowę. Z życia trzeba korzystać. Czytaj: słynne już „zapoznać, zdobyć, zapomnieć”. Budząc się codziennie obok innej poczuję prawdziwą satysfakcję.

#7 Nie warto być miłym

Kobiety twierdzą, że uwielbiają mężczyzn szarmanckich, wrażliwych, inteligentnych i dobrze wychowanych. Co na to mój ekspert? Bzdura. W głębi duszy każdej z nich miękną kolana na widok nieokrzesanego samca. Ogłada i kultura osobista to przejawy słabości. Prawdziwy macho może wszystko i za nic nie musi przepraszać.

Nie jestem chyba najbardziej pojętnym uczniem, bo w tym momencie chciałbym dodać tylko jedno: przepraszam, że wśród nas są wyznawcy podobnych teorii. Normalny facet nie podpisze się pod ani jednym zdaniem tej wyliczanki.

Zobacz również: Mężczyźni wskazali dwa ubrania, w których kobiety wyglądają na... inteligentniejsze. Będziesz je nosić?

Polecane wideo

Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą
Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 2 / 5
Krytyk (Ocena: 1) 03.06.2020 09:38
Zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Krytyk (Ocena: 1) 03.06.2020 09:37
Jak by jakiś facet posłuchał się tych idiotycznych (bo nie przeklinam) rad, to kobiety by od niego raczej uciekały.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.06.2020 09:08
Podsumujmy: prawdziwy facet to gburowaty, płytki, zakłamany gwałciciel o przebiegu większym niż garbus pradziadka. Te szkoły uwodzenia powinny być zakazane, bo takie filozofie życiowe mogą okazać się niebezpieczne dla kobiet. Poza tym, każda mądrzejsza kobieta wyczuje takiego gościa na kilometr.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie