7 typów kobiet, które nie podobają się mężczyznom

Uciekają od nich na kilometr.
7 typów kobiet, które nie podobają się mężczyznom
fot. iStock (dusanpetkovic & fizkes)
24.05.2020
Zuzanna Niedzielska

Spieranie się o zasady prawa przyciągania kobiet i mężczyzn to dyskusja, która zdaje się nie mieć końca. Czasem zdarza się tak, że piękna kobieta mimo, że ma urodę, robi karierę i można z nią porozmawiać na różne tematy, odpycha kolejnych potencjalnych partnerów. W samotności analizuje swoje randki, spotkania i zachodzi w głowę, co poszło nie tak.

Zobacz również: 10 oznak dla faceta, że jesteś idealną kandydatką na żonę

Istnieją pewne typy kobiet, które odstraszają mężczyzn już na starcie. Są to między innymi nabyte cechy albo irytujące zachowania, z którymi facet zwyczajnie nie jest w stanie wytrzymać. Jak urodziwa niewiasta by to nie była, jeżeli on rozpozna któryś z poniższych typów, raczej weźmie nogi za pas, bo wie, z czym to się je. Jaki rodzaj najbardziej ich niepokoi?

Typy kobiet, które nie podobają się mężczyznom

Należysz do któregoś z nich? Mężczyzna raczej nie spojrzy na Ciebie jak na przyszłą żonę...

1. Zbyt tajemnicze

Nie chodzi o to, żeby od razu wykładać kawę na ławę, bo subtelna powściągliwość też jest sexy. Mężczyźni poza tym, że uwielbiają być zdobywcami, są z natury trochę leniwi i taka zagadkowa księga przed nimi to wizja długich godzin przebijania się, aby uzyskać jakąkolwiek informację. Mogą też pomyśleć, że naprawdę coś przed nimi ukrywasz (mroczną przeszłość?), wstydzisz się czegoś, albo jesteś totalnie niepewna siebie. Dawkuj informacje na swój temat z umiarem, ale nie zgrywaj księżniczki, którą trzeba zdobyć na białym koniu, aby pisnęła choć jedno słówko więcej, bo to zniechęca. Jeżeli on jest Ciebie zwyczajnie ciekawy, to daj mu szansę!

2. Samolubne

Takie kobiety często są zainteresowane zasobnością portfela mężczyzny, co on natychmiast wyczuwa. Związek to transakcja wymienna i obydwie strony powinny czerpać z niego korzyści. Jeżeli dziewczyna nie współpracuje, nie daje też czegoś od siebie, oczekuje, że facet zawsze za nią zapłaci i wszystko załatwi, tylko dlatego, że jest płcią piękną, to nie rokuje to dobrze na przyszłość. Facet marzy o ukochanej, która też czasem o niego zadba, zatroszczy się o coś i obdarzy go bezinteresowną miłością, zamiast być złośliwą egoistką.

3. Mające wysokie wymagania i oczekiwania

Niektóre Panie są samotne nie dlatego, że mężczyźni nie zwracają na nie uwagi, ale dlatego, że mają tak wysoko podniesioną poprzeczkę, że rzadko komu udaje się z nią zmierzyć, a co więcej przeskoczyć. Jeśli chcesz być szczęśliwa, musisz trochę zluzować w swoich wymaganiach, bo niestety, ale nikt nie jest idealny i zawsze znajdzie się coś, co będzie Cię irytowało, ale cóż, postaraj się to zaakceptować. Przede wszystkim zacznij od siebie. Jeżeli zaakceptujesz swoje ciało, osobowość i życie, to łagodniej spojrzysz też na innych ludzi. A żaden facet nie zniesie ciągłej krytyki i patrzenia z góry - oni też mają swoje ego i męską dumę, którą bardzo łatwo urazić. Zaprzyjaźnij się ze sobą!

4. Niestabilne emocjonalnie

Mężczyzna wie, że jest taki czas w miesiącu, kiedy przeżywasz swoje humory. Przyniesie Ci wtedy czekoladę i wykaże się anielską cierpliwością. Ale kiedy Twój nastrój zmienia się co chwila z byle powodu, może się już nieco znieczulić. Faceci trochę boją się takich wybuchowych dziewczyn, bo kojarzy im się to z obciążeniem. Są bezradni, bo nie do końca rozumieją, co przeżywasz w środku i czy to jest na serio, czy to tylko manipulacja, aby zwrócić na siebie uwagę. Twój partner chce związać się na stałe z kimś, na kim można zawsze polegać i zaufać mu

5. Mające jeden cel w życiu: ślub

Ich życie kręci się wokół pierścionka zaręczynowego, który z dumą pokażą koleżankom i opublikują zdjęcie na Instagramie, sukienki ślubnej i wizji tej cudownej uroczystości. Na nowo poznanego faceta patrzą jak na zdobycz. Śpieszy im się z deklaracją, bo przecież wszystkie przyjaciółki mają to już za sobą. Taka desperacja emanuje od kobiet na kilometr i odstrasza mężczyzn od razu, bo przecież dopiero co się ze sobą poznali. Partner nie będzie Cię szanował, jeżeli całe swoje życie chcesz poświęcić dla ślubu i męża, nie mając żadnych innych zainteresowań. Obrączka to nie jest jedyna gwarancja uczucia.

6. Wiecznie zazdrosne

Kobieta zazdrosna o koleżankę z pracy, znajomą na Facebooku, wyjście z kolegami na piwo, rodzinę, kota, gitarę, krzesło... Robi awantury o wszystkie rozmowy i nie daj boże przegląda telefon, gdy partner idzie wziąć prysznic. We wszystkim dopatruje się spisku, mimo, że mężczyzna zapewnia, że ją kocha. Taki brak zaufania sprawia, że facet nie widzi w tym związku żadnego sensu. Nie będzie cały czas udowadniał swoich uczuć i tłumaczył się, jeżeli nie ma z czego. Tego typu zachowanie i porównywanie się z innymi dziewczynami świadczy o bardzo niskim poczuciu wartości i zagubieniu. 

7. Kontrolujące wszystko

Męskie ego naprawdę słabo znosi taką wieczną krytykę. Poprawiasz po nim każdą czynność, zasypujesz telefonami z pytaniem gdzie jest i co robi, nie dając chwili wytchnienia i robisz mu porządek w pokoju? On długo nie zniesie takiego "troskliwego matkowania" i wkrótce ucieknie, aby poczuć wolność. Mężczyźni już tak mają. Pamiętaj, że nadgorliwość jest gorsza od...

Zobacz również: 10 modeli butów, w których raczej go nie zdobędziesz

Źródło: kolezanka.com

Polecane wideo

Na plażę tylko w kostiumie z... maseczką. Trikini stanie się symbolem wakacji 2020?
Na plażę tylko w kostiumie z... maseczką. Trikini stanie się symbolem wakacji 2020? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 01.10.2020 04:59
to jest racja moja żona zawsze mnie poniżała i poniża , jest kobietą zaborczą, zdradza mie od wielu lat z innymi męższczyznami,dla niej liczy sie tylko pieiądz, pieniądz i tylko pieiądz!!! dlatego od wielu lat jest tylko pozorie moją ŻONĄ jest zaborcza toksyczna dla MNIE!!! DZIECKO SZATANA JEST TEZ WYUZDANA W SEKSIE SAMA SIĘ MASTURBUJE ZA POMOCĄ WIBRATORA I TAK DALEJ
odpowiedz
Anna (Ocena: 1) 15.06.2020 14:37
Przecież wszyscy mężczyźni są inni i niektuży lubią takie dziewczyny a niektuży takie. Każdy człowiek jest inny więc poco pisać takie bzdury
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2020 13:00
łeeee tam, oprocz slubu to sie nie zgadzam. Faceci im wieksza zołze i kre.ty.nke spotkajatym bardziej im zależy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie