Co mówi facet, kiedy chce zerwać (a słowa „To koniec” nie przechodzą mu przez gardło)

Zasłania się tymi wymówkami, gdy nie ma odwagi powiedzieć: „Nie chcę się dłużej z Tobą spotykać”.
Co mówi facet, kiedy chce zerwać (a słowa „To koniec” nie przechodzą mu przez gardło)
Fot. Unsplash
29.05.2020

Do tej pory niestety nikomu nie udało się znaleźć skutecznej recepty na to, jak bezboleśnie przetrwać rozstanie albo jak szybko wyleczyć złamane serce. To bardzo indywidualny proces i w każdym przypadku zajmuje różną ilość czasu. Chyba najgorsze są jednak sytuacje, w których rozstanie spada jak grom z jasnego nieba, ponieważ zupełnie się go nie spodziewaliśmy i nic na to nie wskazywało.  

Zobacz również: Te sygnały nie pozostawiają złudzeń. On wkrótce Cię rzuci

Niektórzy mówią wprost: “Z nami koniec”, ale zdecydowana większość osób zasłania się naprawdę wymyślnymi wymówkami. Zwłaszcza mężczyźni mają tendencję do znajdowania niestworzonych wytłumaczeń dla faktu, że nie mogą dłużej kontynuować związku, co zdradza jeden z męskich redaktorów portalu Bolde.com:

Jeśli chodzi o powiedzenie drugiej osobie, że nie chcemy dłużej się z nią spotykać albo zaangażować w związek, my, faceci, często przedkładamy kreatywność nad szczerość. Właściwie to w większości przypadków nasze wymówki są bardziej głupie niż kreatywne. A do tego to totalna ściema.  

Na koniec redaktor dodaje: “Jeśli słyszysz od faceta któreś z tych zdań to powinnaś wiedzieć, że wcale nie miał tego na myśli - po postu chciał z tobą zerwać. Poniżej znajdziecie najczęstsze wymówki, jakimi faceci zasłaniają się, gdy chcą zakończyć związek oraz dowiecie się, jak interpretuje je ekspert w tym temacie. 

Co mówi facet kiedy chce zerwać?

Fot. Unsplash.com

Co mówi facet kiedy chce zerwać z kobietą? 

“Boję się, że jesteśmy dla siebie wręcz zbyt idealni” 

“Będę pierwszą osobą, która przyzna, że to nie ma najmniejszego sensu. Żaden facet nigdy nie pomyślał, że jakaś dziewczyna jest dla niego “zbyt idealna”. To jeden ze sposobów, żeby zatrzymać cię przy sobie i posadzić na ławce rezerwowych jako ewentualną opcję na przyszłość, podczas gdy facet będzie spotykał się z innymi. Albo po prostu widzi w tobie tylko przyjaciółkę”. 

“Muszę skupić się na pracy” 

“O ile ten facet nie odbywa stażu lekarskiego albo ma inną pracę, która zajmuje mu ponad 80 godzin tygodniowo, ta wymówka nie ma sensu. My, mężczyźni, znajdujemy sposób, aby utrzymać równowagę między życiem zawodowym a prywatnym”. 

“Wydaje mi się, że chcemy od życia innych rzeczy” 

“Jeżeli spotykacie się ze sobą krócej niż rok, te słowa nie mają racji bytu. Większość ludzi nawet nie myśli o tych rzeczach po miesiącu czy dwóch miesiącach randkowania. To po prostu jeden ze sposobów, żeby powiedzieć ci, że on nie chce się dłużej z tobą widywać”. 

“Jestem świeżo po rozstaniu i jeszcze nie chcę angażować się w nowy związek” 

“Teoretycznie ma to sens, ale zazwyczaj oznacza to tylko tyle, że ten facet chce mieć więcej czasu na to, by być singlem i spotykać się z różnymi dziewczynami. No chyba, że wiesz, że on faktycznie dopiero co przeżył bolesne rozstanie. W innym przypadku jest to po prostu słaba wymówka. Ten facet próbuje uniknąć zaangażowania za wszelką cenę”. 

“Nie wiem, czy wierzę w zaangażowanie” 

“Nie wierzysz w zaangażowanie? To nie Święty Mikołaj ani zając wielkanocny. Zaangażowanie to realna sprawa. Facet, który tak mówi po prostu nie chce angażować się w związek. Możesz pocieszyć się faktem, że nie chodzi konkretnie o ciebie – w ogóle nie interesują go poważne relacje”.  

“Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja” 

“Jestem pewny, że wy, moje drogie panie, same jesteście w stanie stwierdzić, czy dany mężczyzna jest dla was dostatecznie dobry czy też nie. To po prostu sprytny sposób na zerwanie – tak, abyś nie poczuła, że on cię rzuca”.   

Zobacz również: Jeśli Twój facet powtarza któreś z tych zdań to... czas się rozstać

Polecane wideo

„Zbyt urocza, żeby pracować”. Straciła posadę tylko z powodu wyglądu
„Zbyt urocza, żeby pracować”. Straciła posadę tylko z powodu wyglądu - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.05.2020 11:59
Brakuje jeszcze "Nie wierzę w miłość"
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.05.2020 13:32
Dodałabym jeszcze "było super, ale nie pasujemy do siebie" 🤦‍♀️
odpowiedz

Polecane dla Ciebie