Romantyczne gesty uwielbiane przez mężczyzn. Twój facet pragnie, żebyś robiła je częściej

To właśnie przez nie traci dla Ciebie głowę.
Romantyczne gesty uwielbiane przez mężczyzn. Twój facet pragnie, żebyś robiła je częściej
Fot. Unsplash
18.05.2020

Wielu mężczyzn chce uchodzić za prawdziwych twardzieli – nie tylko przed kolegami, ale także (a może przede wszystkim) przed kobietami, zwłaszcza tymi, na którym naprawdę im zależy. Przez lata utarło się, że prawdziwy mężczyzna powinien nigdy nie okazywać uczuć ani o nich nie mówić. Niestety nie jest to najzdrowsze – ani dla relacji damsko-męskich, ani dla zdrowia psychicznego samych mężczyzn. 

Zobacz również: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku uwielbiają romantyczne gesty. Będą nosić Cię na rękach

Mężczyźni chcą być kochani i adorowani w takim samym stopniu, jak kobiety – to uniwersalne ludzkie potrzeby. Oni także lubią romantyczne gesty ze strony osób, które kochają. Jakie zachowania rozczulają ich najbardziej i chcieliby doświadczać ich częściej ze strony swoich partnerek? Ostatnio mężczyźni odpowiadali na to pytanie na forum internetowym Reddit.com. Oto, co mieli do powiedzenia na temat. 

Romantyczne gesty uwielbiane przez mężczyzn 

Rozpieszczaj go 

“Chciałbym być zapraszany na randki i wcześniej jasno usłyszeć, że będę rozpieszczany i nie będę musiał za nic płacić. I nie chodzi o żadne specjalne okazje jak moje urodziny czy coś w tym rodzaju. Druga rzecz to niespodziewany zakup mojego ulubionego piwa do domu – to sprawiłoby, że poczułbym się kochany. Nie musisz od razu wymyślać nie wiadomo jakich niespodzianek. Po prostu pokaż mi, że myślisz o mnie w ciągu dnia”. 

Dotykaj go 

Dla zaskakująco dużej grupy facetów dotyk jest językiem miłości. Dotykaj go, przytulaj, pieść, całuj, chwyć go za dłonie i połóż je na swoim ciele. Dotyk to po prostu słowa w akcji”. 

Romantyczne gesty uwielbiane przez mężczyzn 

Fot. Unsplash.com

Odłóż telefon i poświęć mu swój czas 

“Rozmowa. Niekoniecznie na żaden konkretny temat. Po prostu połączenie dusz. To coś, czego pragnę”. 

Nadaj mu słodkie przezwisko 

“Jedna z moich byłych nazywała mnie królem w swoim ojczystym języku. Zawsze uważałem, że to bardzo pochlebne i romantyczne. I mówię to jako osoba, która nie znosi uroczych przezwisk”. 

Popraw mu dzień 

“Przynieś mu rano kawę, bez zapowiedzi. Albo nawet z zapowiedzią. Gdy dziewczyna mówi mi: “Hej, przyniosę ci jutro rano kawę”... Nie wiem, dlaczego, ale dla mnie to bardzo pociągające. Tak jak właściwie każdy gest z jej strony, który ma poprawić mi dzień i pokazać mi, że ona się o mnie troszczy”. 

Stwórzcie swój własny rytuał 

“Moja dziewczyna i ja mamy swoją wyjątkową randkę. Idziemy na stację benzynową, kupujemy piwo i niezdrowe przekąski, wracamy do mieszkania i oglądamy filmy. To mój ulubiony sposób spędzania czasu we dwójkę. Jeśli któreś z nas ma gorszy dzień, po prostu patrzymy na siebie i mówimy: Randka?”. 

Komplementuj go 

“Nic tak nie działa na faceta, jak komplementy”. 

Zobacz również: 10 gestów, którymi rozczulisz faceta. Czuje się wniebowzięty, kiedy to robisz

Polecane wideo

Zapomnijcie o wszystkich przystojniakach z Netflixa. Paul Mescal to nowy „Internet's boyfriend”, w którym nie sposób się nie zakochać
Zapomnijcie o wszystkich przystojniakach z Netflixa. Paul Mescal to nowy „Internet's boyfriend”, w którym nie sposób się nie zakochać - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 18.05.2020 16:19
Wpiszcie sobie w Google ,, ginekolog do badania kazał mi się rozebrać do naga '' to chyba jakaś masakra w jakim my kraju żyjemy jak można być tak głupim i sobą dać tak manipulować te kobiety mają rozum pantofelka
zobacz odpowiedzi (1)
Krytyk (Ocena: 1) 18.05.2020 11:58
Meh, czyli mamy totalnie rozpieszczać fadetów...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2020 09:23
słodkie przezwisko, z którego będzie zadowolony hymm Mój Panie i Władco o to twoje piwo :D:D:D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie