Te sygnały nie pozostawiają złudzeń. On wkrótce Cię rzuci

Są bardzo subtelne, ale mówią same za siebie.
Te sygnały nie pozostawiają złudzeń. On wkrótce Cię rzuci
Fot. iStock
09.02.2020

Do tej pory niestety nikomu nie udało się znaleźć skutecznej recepty na to, jak bezboleśnie przetrwać rozstanie albo jak szybko uleczyć złamane serce. To bardzo indywidualny proces i w każdym przypadku zajmuje różną ilość czasu. Chyba najgorsze są jednak sytuacje, w których rozstanie spada jak grom z jasnego nieba, ponieważ zupełnie się go nie spodziewaliśmy i nic na to nie wskazywało. 

Zobacz również: Jeśli Twój facet powtarza któreś z tych zdań to... czas się rozstać

Czy jednak na pewno? A może po prostu przeoczyłaś subtelne znaki, że w twoim związku dzieje się coś nie tak? Gdy w relacji nie układa się najlepiej, a jedna ze stron nie jest w niej szczęśliwa, zazwyczaj wysyła świadczące o tym znaki – nawet podświadomie. Jak zmienia się zachowanie mężczyzny, który wkrótce zamierza oświadczyć ci, że między wami wszystko skończone? 

#1: Wasza komunikacja siada 

W każdym związku zdarzają się takie okresy, że nie dogadujecie się ze sobą zbyt dobrze albo czujecie, że nie macie sobie zbyt wiele do powiedzenia. Jednak jeśli wasza komunikacja właściwie zamiera to zazwyczaj wyraźny znak, że rozstanie wisi w powietrzu. Jeżeli twój facet nie jest zainteresowany rozmową z tobą to znak, że emocjonalne już wyszedł z waszego związku.  

#2: Traktuje wspólne spędzanie czasu jak obowiązek 

Masz wrażenie, że musisz zmuszać swojego faceta do tego, abyście spędzali razem czas? To kolejna oznaka tego, że chociaż z jego ust nie padły jeszcze słowa o rozstaniu, mentalnie on już podjął tę decyzję. Oczywiście inaczej jest w przypadku, gdy twój partner naprawdę ma dużo na głowie i zajmuje się wieloma sprawami, ale stara zasada, która głosi, że jeśli facetowi zależy na kobiecie to zawsze znajdzie dla niej czas jest jak najbardziej prawdziwa. 

Fot. iStock

#3: Łatwo się denerwuje w twojej obecności 

Rzuciłaś pod jego adresem głupi żart, a on zamiast roześmiać się i odbić piłeczkę zupełnie stracił panowanie nad sobą i zaczął krzyczeć albo śmiertelnie się na ciebie obraził? Mężczyzna, który zachowuje się w taki sposób przeważnie albo coś ukrywa, albo podświadomie (lub wręcz świadomie) stara się odepchnąć od siebie partnerkę. Być może robi to po to, aby cię do siebie zniechęcić i abyś to ty powiedziała, że z wami koniec. Tak właśnie zachowuje się facet, który dosłownie marzy o tym, by uwolnić się ze związku. 

#4: Przestaje cię komplementować 

To dość naturalne, że na początku związku mężczyzna, który chce zdobyć kobietę dosłownie zasypuje ją komplementami, ale potem liczba miłych słów pod jej adresem stopniowo spada. Jednak tak długo, jak on będzie chciał z tobą być, twój facet będzie od czasu do czasu prawił ci komplementy. Jeśli natomiast nie potrafisz przypomnieć sobie ostatniego razu, gdy usłyszałaś od niego coś romantycznego to jawny znak, że on stracił tobą zainteresowanie.  

#5: Wasze czułości są wymuszone 

Kiedy mężczyzna kocha kobietę zrobi wszystko, aby jej to okazać. Może nie będą to romantyczne gesty w miejscu publicznym, ale w sytuacji sam na sam on nie będzie mógł oderwać od ciebie rąk. Z kolei facet, który chce się rozstać będzie robił wszystko, aby uniknąć kontaktu fizycznego. Twój dotyk nagle stanie się dla niego czymś niechcianym, mimo że wcześniej nieustannie do niego dążył. To znak, że on męczy się w tej relacji. 

Fot. iStock

#6: Zmienia się jego zachowanie w mediach społecznościowych 

Zachowanie w mediach społecznościowych jest w stanie zdradzić naprawdę sporo na temat danej osoby. Zwłaszcza jeśli do tej pory twój facet chętnie i regularnie wrzucał wasze wspólne zdjęcia, lajkował treści, które publikujesz online albo oznaczał cię pod różnymi postami. W ten sposób daje ci do zrozumienia, że powoli szykuje się do ponownego bycia singlem.  

#7: Nagle zaczyna ukrywać swój telefon 

Niektórzy ludzie nie lubią dzielić się treściami, które trzymają na swoim telefonie i po prostu nie mają tego w zwyczaju. Inaczej jest, jeśli twój facet wcześniej co chwilę pokazywał ci coś na swoim smartfonie i nie miał problemu z tym, że z niego korzystasz, a nagle zaczyna skrzętnie go ukrywać albo założył na nim hasło. To jawny znak, że ma coś do ukrycia – np. cię zdradza albo zaczął korzystać z aplikacji randkowych, bo szuka sobie kogoś nowego. 

#8: Unika rozmów o waszych przyszłych planach 

Kiedy facet poważnie myśli o rozstaniu za wszelką cenę będzie unikał rozmów o wydarzeniach, w których macie wspólnie uczestniczyć w niedalekiej przyszłości. To mówi samo za siebie – on już wie, że w tym terminie już nie będziecie razem.  

Zobacz również: Horoskop miłosny 2020: kto będzie miał pecha w miłości?

Polecane wideo

Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną!
Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną! - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.02.2021 09:56
To daj jej / mu CZAS .. i Okaże się .. Np 6 miesięcy ... i żuci ciebie .. dla innego .. Tj WYJDZIE ZA MĄŻ ... i w krótkim liściku ,,oznajmi .. Wyszłam za mąż i jestem w ciąży .. I TYLE ją znałeś ... Dobrze ze JESTEM SAMOTNYM KAWALEREM ... Nie musze się głowić CZY MNIE ZDRADZA .. Miłego Dnia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.03.2020 16:15
Stare jak świat: Jeśli Twój facet wychodzi z domu z pełnymi jajami i pustym brzuchem to wiedz że coś robisz źle.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.02.2020 21:36
Wrozby, Tarot, rozkłady partnerskie - [email protected]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie