9 bardzo wstydliwych pytań, które powinnaś wreszcie zadać facetowi

On musi to z siebie wyrzucić.
9 bardzo wstydliwych pytań, które powinnaś wreszcie zadać facetowi
Fot. Unsplash
14.01.2020
Grzegorz Lawendowski

Szczerość w związku to absolutna podstawa - możemy przeczytać w każdym poradniku psychologicznym. Jeśli chcemy być razem, to musimy mówić sobie dosłownie o wszystkim. Bez obaw o to, że partner coś sobie pomyśli albo źle nas oceni. Taka otwartość dotyczy nie tylko tego, co mówimy sami z siebie, ale także - o co pytamy.

Zobacz również: Odpowiedź na to pytanie zdradzi, czy powinnaś z nim być. Zadaj je najbliższym

Im więcej uda nam się dowiedzieć na temat drugiej połowy, tym większe prawdopodobieństwo, że naprawdę będziemy ze sobą szczęśliwi. Czasami musimy pociągnąć ją za język. W przeciwnym razie jej ukryte pragnienia i potrzeby nigdy nie wyjdą na światło dzienne. A my nie będziemy w stanie ich zaspokoić.

Oto kilka wstydliwych pytań, które być może zaskoczą twojego faceta, ale pozwolą mu się wreszcie otworzyć.

#1 Kiedy ostatnio płakałeś?

Prawdopodobnie jeszcze nigdy nie musiał się z tego spowiadać. I nadal nie musi, ale być może poczuje taką potrzebę. Otwarte mówienie o chwilach słabości oczyszcza atmosferę i wprowadza związek na zupełnie nowy etap. W ten sposób sprawdzisz, czy rzeczywiście ci ufa.

#2 Czy czasami wątpisz w swoją męskość?

Nie chodzi o to, by go obnażyć i współczuć. Wielu facetów ma skłonność do duszenia w sobie najbardziej skrajnych emocji, które od czasu do czasu naprawdę warto z siebie wyrzucić. Być może dopiero wtedy zrozumie, że jego wątpliwości nie mają żadnego uzasadnienia.

#3 Jak ważny jest dla ciebie wygląd?

Można to zrozumieć na dwa sposoby - czy akceptuje siebie i jak postrzega twoją cielesność. Nie chodzi jednak o utarte slogany w stylu „wnętrze jest najważniejsze”. Być może zdradzi swoje oczekiwania, którym uda ci się sprostać. Jeśli tylko będziesz miała taką ochotę.

Zobacz również: 12 pytań, które muszą paść w każdym związku. Wyduś to wreszcie z siebie

#4 Czy naprawdę chcesz mieć dzieci?

Dla większości z nas wydaje się to oczywiste, ale świat nie jest już czarno-biały. Na pewnym etapie znajomości warto ustalić wspólne priorytety. Jeśli w najważniejszych kwestiach nie jesteśmy ze sobą kompatybilni, wtedy może lepiej dać sobie spokój i nie marnować czasu.

#5 Jaki jest twój stosunek do pieniędzy?

To bardzo delikatny temat, bo nawet w XXI wieku facet nadal postrzegany jest jako ten, który musi zapewnić najbliższym godny byt. Jednak nie zawsze go na to stać. Podobo dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale dwie osoby pozostające w związku wreszcie powinny.

#6 Czego najbardziej się boisz?

Następna okazja, by przyznał się do słabości i uzewnętrznił swoje demony. A przy okazji nie poczuł się jak strachliwy mięczak. Mężczyzna, który czuje się kochany, wreszcie znajdzie w sobie siłę, by mówić także o słabościach. A ty możesz utwierdzić go w przekonaniu, że przez wszystko przejdziecie razem.

#7 Jaki jest twój największy kompleks?

Możesz o to zapytać i oczekiwać szczerej odpowiedzi tylko pod jednym warunkiem - nigdy nie wykorzystasz jej przeciwko niemu. Jeśli on się zwierzy, a ty wspomnisz o tym, by upokorzyć go w czasie kłótni - nie będzie już czego ratować. Nigdy więcej ci nie zaufa.

#8 W jakich sytuacjach wstydzisz się najbardziej?

Tak, nam też się to zdarza, ale raczej nie mówimy o tym głośno. Czasami jednak nawet największy macho powinien to z siebie wyrzucić. Na pewno nie zrobi tego w męskim gronie, więc twoja w tym rola. Kiedy nazwiemy swój strach, wtedy łatwiej z nim walczyć.

#9 Ile najdłużej wytrzymałeś w czystości?

I to bez względu na to, czy był to dobrowolny celibat, czy może jednak kwestia okoliczności. Odpowiedź sporo powie o jego temperamencie i rzeczywistych potrzebach. Być może wcale nie jest kolejnym samcem, który myśli tylko o jednym. A do tego też trudno się przyznać.

Zobacz również: Michał zadaje to jedno pytanie każdej dziewczynie. Większość oblewa test

Polecane wideo

Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie
Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.01.2020 18:16
Czy sika "Dżony Wokerem"?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2020 12:34
Po co takie durne pytania? Ja się ostatnio zapytałam czy to prawda ze codziennie rano budzi się ze wzwodem. I to jest pytanie które może się do czegoś przydać :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2020 08:34
Jedno i najważniejsze: Ile zarabiasz?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie