Moda męskim okiem: Który z damskich ciuchów działa na facetów najbardziej?

Absolutny numer jeden w męskim rankingu.
Moda męskim okiem: Który z damskich ciuchów działa na facetów najbardziej?
Fot. Unsplash
21.11.2019

Nie szata zdobi człowieka, ale odpowiednio dobrany strój może dodać sporo punktów do atrakcyjności. Wydaje się, że w przypadku kobiet nie jest to specjalnie trudne - płeć przeciwna uwielbia wszystko, co obcisłe i skąpe. Trudno wyobrazić sobie bardziej intrygujący strój, niż koronkowa bielizna w połączeniu z wysokimi obcasami.

Zobacz również: 17 części damskiej garderoby, których żaden facet nie jest w stanie zignorować

A jednak! Okazuje się, że czasami lepiej zakryć ciało, na co najlepszym dowodem są wyniki badania opublikowanego na łamach womansday.com. Panowie wypowiedzieli się na ten temat w sondażu, a efekty wydają się naprawdę sensacyjne. Zwycięskiej części garderoby nie musisz nawet kupować, bo znajdziesz ją u swojego faceta.

I wcale nie chodzi o białą koszulę nałożoną na nagie ciało (choć to też robi wrażenie).

Sondaż przeprowadzony na grupie ponad 3 tysięcy dorosłych mężczyzn wykazał, że najlepsze są rozwiązania najmniej oczywiste. Dowodem na to jest wynik skąpej bielizny, która zdobyła zaledwie 14 procent głosów. Tyle samo ankietowanych doceniło kostiumy w stylu sprzątaczka czy pielęgniarka.

Dlaczego? Panowie uznali tego typu stroje za zbyt oczywiste i dowód na to, że kobieta za bardzo się stara. Desperacja nie jest więc wskazana. Serce faceta można skraść w zupełnie inny sposób, a wystarczy zajrzeć do szuflady partnera, ojca lub brata. Któryś z nich na pewno dysponuje odpowiednim wdziankiem.

Niekwestionowanym numerem jeden w rankingu jest…

Zobacz również: „Dziwię się Polkom, że jeszcze to noszą. Za granicą te ubrania już dawno nie są modne”

Koszulka sportowa! Nie chodzi jednak o typowe odzienie na siłownię, ale strój zawodnika. Ma to być wersja klubowa z nazwą drużyny, numerem i nazwiskiem sportowca - najlepiej piłkarza. Aż 71 procent mężczyzn uznało, że kobieta nie może założyć na siebie niczego bardziej pociągającego. Kibicka kręci ich zdecydowanie bardziej, niż właścicielka apetycznego ciała w samej bieliźnie.

Nie od dziś wiadomo, że dla wielu mężczyzn sport to świętość. Zakładając na siebie taki strój dajesz do zrozumienia, że rozumiesz jego pasję. Ulubiona kobieta w koszulce ulubionego teamu to wręcz kumulacja szczęścia.

Przy okazji sprawdzono również, co działa na kobiety. Na szczycie zestawienia znalazł się garnitur, a tuż za nim… strój do ćwiczeń. Sportowe klimaty doceniamy więc bez względu na płeć.

Zobacz również: Noszenie tych ciuchów jesienią i zimą to kiepski pomysł. Faceci nie kryją zdziwienia

Polecane wideo

5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy
5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.11.2019 11:27
Dziewczyna w takim stroju zazwyczaj wygląda jak chłopczyca. To jest kompletnie aseksualne!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.11.2019 11:10
Kumulacja szczęścia dla mojego mężczyzny jest wtedy, gdy mam na sobie jego koszulkę z ulubionym zespołem :D Dla metalowca ulubiona kapela to też świętość :)
odpowiedz
Radek (Ocena: 5) 21.11.2019 10:14
Potwierdzam :) :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie