Co odpycha facetów? 10 najgorszych kobiecych zachowań

Bez względu na to, jak bardzo jest piękna.
Co odpycha facetów? 10 najgorszych kobiecych zachowań
Fot. Unsplash
27.10.2019

Z punktu widzenia biologii mężczyźni są wzrokowcami, więc w większości przypadków wygląd fizyczny jest tym, na co zwracają największą uwagę u płci przeciwnej. Ale z czasem uroda zaczyna schodzić na dalszy plan. Mało tego – nawet najpiękniejsza kobieta na świecie może natychmiastowo stracić na atrakcyjności ze względu na sposób, w jaki się zachowuje. 

Zobacz również: 9 typów kobiet, od których zawsze uciekają faceci

To oczywiście bardzo indywidualna kwestia, a każdy z nas ocenia zachowanie drugiej osoby w inny sposób. Ale co do pewnych kobiecych zachowań mężczyźni są wyjątkowo zgodni. Potwierdzają to komentarze na forum internetowym Reddit.com, gdzie panowie dyskutowali o tym, co sprawia, że nawet najbardziej atrakcyjna kobieta bezpowrotnie traci w ich oczach. 

#1: 

“Wieczne negatywne nastawienie. Nie znoszę dziewczyn, które we wszystkim znajdują jakąś wadę”. 

#2: 

“Nieumiejętność zarządzania swoimi własnymi finansami. Wystarczy mi, że muszę się stresować własnym kontem bankowym”. 

#3: 

“Kiedy dziewczyna nie ma zamiaru uznać, że druga osoba patrzy postrzega coś z innej perspektywy”. 

Fot. Unsplash.com

#4: 

“Na pierwszej randce nie mam nic przeciwko temu, żeby podtrzymywać rozmowę. Ale nie znoszę, kiedy to tylko ja zadaję pytania. Naprawdę chciałbym lepiej cię poznać, ale byłoby miło, gdybyś ty też była zainteresowana tym, żeby poznać mnie”. 

#5:  

“Kiedy ona mówi swoim przyjaciółkom o wszystkim. Moja była pokazała swoim koleżankom nagie zdjęcia, które je wysłałem. Czułem się, jakbym był w związku z osobami trzecimi”. 

#6: 

“Postawa księżniczki. Dziewczyna, która uważa, że wszystko jej się należy”.

Fot. Unsplash.com
#7:  

“Początki związku z moją eks były miłe, ale szybko okazało się, że ona wszystkiego się boi. Na początku mi to nie przeszkadzało, wspierałem ją i próbowałem pomóc jej przezwyciężyć lęki. Ale w końcu zaczęło mnie to męczyć. Część mnie do tej pory podejrzewa, że wcale nie była taka strachliwa, tylko zachowywała się tak, żeby być “słodka” i żebym ja mógł być jej silnym obrońcą”.  

#8: 

“Brak pasji wobec czegokolwiek. Nie ma nic bardziej pociągającego niż kobieta, która ma swoje zainteresowania i hobby”. 

#9: 

“Niezdrowa obecność w mediach społecznościowych”. 

#10: 

“Udawanie damy w opresji”. 

Zobacz również: Faceci wymienili 10 rzeczy, przez które stajesz się odpychająca

Polecane wideo

Pierwsza modelka plus size w szeregach Victoria's Secret. Czy to początek rewolucji?
Pierwsza modelka plus size w szeregach Victoria's Secret. Czy to początek rewolucji? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
Krytyk (Ocena: 1) 01.04.2020 17:20
Nie wiem co powiedzieć... ej a ktoś mnie zna? Zawsze podpisuje się jako Krytyk...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2019 07:02
Co odpycha kobiety? Brak ambicji. Szybkie podawanie się. Faceci w sile wieku mieszkający z rodzicami, którzy tylko śpią. Czekają, aż mama ugotuje i załatwi pracę. Umówi nawet do mechanika. Sami jej nie szukają. Uważają, że ich nie rozumiemy, bo oni mają depresję, wypalili się, a my ich naciskamy i przez to oni się wycofują. Nie szanują innych i swojego taty. Twierdzą, że nie mieli ojca (tata większość czasu pracował za granicą, aby zarobić na rodzinę). Mówią, że są wyposzczeni, chcieliby zobaczyć, spróbować jak to z nami jest. Bo muszą wiedzieć czy jesteśmy zgranie na wszystkich polach. Nie możemy mieć własnego zdania. Chcą nas stłamsić, abyśmy poczuły się gorsze. Uważają, że trzymanie się za ręce w miejscach publicznych jest flepiarskie. Nie chcą nas zapraszać do domów, spotykać się w większym gronie tylko w ustronnych miejscach. Na odmawianie zbliżenia reagują gniewem. Krytykują nas i innych. Czy dalej mam im się przypodobać i robić tak, aby mężczyzna był zadowolony? Czy to nie powinien być dla nas partner na zdrowych zasadach, a nie dzieciak, który, gdy znudzi się zabawką albo zabawka ma własne zdanie i oczekiwania to rzuci ją w kąt?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie