Co faceci ukrywają przed kobietami? 5 najpilniej strzeżonych sekretów

Panowie wyznali, czego nigdy nie mówią swoim partnerkom.
Co faceci ukrywają przed kobietami? 5 najpilniej strzeżonych sekretów
Fot. Unsplash
27.09.2019

Każda z nas chciałaby wierzyć, że w naszym związku panuje pełna otwartość i szczerość, oraz nie ma w nim miejsca na tajemnice. Prawdopodobnie w większości przypadków faktycznie tak jest, ale nie ma co się oszukiwać - każdy z nas ma mniejsze lub większe sekrety, których nie zdradza swojemu partnerowi. 

Zobacz również: Szokujący raport. Co faceci ukrywają przed swoimi dziewczynami?

Mężczyźni także mają swoje małe tajemnice, których pilnie strzegą przed swoimi ukochanymi. Nie dzielą się nimi, ponieważ zwyczajnie nie chcą robić im przykrości. Na jaki temat faceci nigdy nie puszczą pary z ust w obecności swoich partnerek? Oto odpowiedzi, które padały najczęściej

#1: “Potrzebuję czasu tylko dla siebie” 

Mężczyźni nie uzewnętrzniają się na ten temat, ale naprawdę potrzebują czasu tylko dla siebie – nawet ci, którzy mogą się pochwalić najbardziej udanym związkiem, w którym są naprawdę szczęśliwi. To wcale nie oznacza, że twojemu facetowi już na tobie nie zależy albo że próbuje od ciebie uciec. Po prostu żadnej mężczyzna nie potrafi być w “trybie chłopaka” przez cały czas. Są chwile, gdy po prostu musi spędzić parę godzin w samych majtkach przez PlayStation i jedząc zupkę chińską.  

#2: “Zależy mi, żeby moi kumple cię polubili” 

Znasz to powiedzenie “bros before hoes”? To kwintesencja męskiej przyjaźni. W myśl tej zasady twojemu facetowi zależy na tym, aby jego najlepsi kumple cię zaakceptowali i polubili (i vice versa), nawet jeśli w twojej obecności zdarza im się zrobić coś wyjątkowo głupiego (a nie oszukujmy się, szanse, że tak się stanie są naprawdę spore). Jeśli się nie polubicie, dla twojego faceta to spory problem, nawet jeśli nie powie ci tego wprost. Dla niektórych facetów to wystarczający argument, aby zakończyć obiecującą relację.  

Fot. Unsplash.com

#3: “Mam swoje dziwne fantazje (które nie dotyczą ciebie)” 

Tego prawdopodobnie wolałabyś nie wiedzieć o swoim facecie, ale to wcale nie oznacza, że temat nie istnieje. Prawda jest taka, że mamy bardzo małą kontrolę nad tym, jakie myśli i fantazje przychodzą nam do głowy - w tym seksualne. Fakt, że twój facet fantazjuje o różnych fetyszach wcale nie oznacza, że nie podoba mu się wasze życie seksualne, albo że chciałby zrealizować te fantazje. One po prostu są - a on nigdy, przenigdy ci o nich nie powie.  

#4: “Zwracam uwagę na twoje atrakcyjne koleżanki” 

Mężczyźni są wzrokowcami i na tym właściwie można by zakończyć ten podpunkt, ale idźmy dalej. Bez względu na to, jak bardzo twój facet jest zaangażowany w wasz wiązek, wciąż zauważa, gdy w jego towarzystwie pojawia się ktoś naprawdę atrakcyjny, w tym twoje koleżanki. To nie tak, że on celowo rozgląda się za innymi – po prostu rejestruje ten fakt. Jeżeli twojemu facetowi naprawdę zależy na waszym związku, nie masz się o co martwić - nie zrobi niczego w tym kierunku. 

#5: “Nie znoszę twojego makijażu” 

Żaden facet, który ma po kolei w głowie nie powie swojej dziewczyny, że nie podoba mu się jej wygląd. A jednak mnóstwo mężczyzn preferuje oglądać swoje partnerki bez makijażu zamiast w pełnym rynsztunku. Nie jest to jednak coś, co usłyszysz z jego ust – facet doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co w tym momencie ryzykuje i wie, że gra nie jest warta świeczki. Ale wiedz, że zdaniem wielu mężczyzn w kwestii makijażu obowiązuje zasada “mniej znaczy więcej”. 

Zobacz również: Te 4 sekrety mężczyźni ukrywają przed nami najczęściej

Polecane wideo

Rozkochał w sobie nawet Joannę Krupę. Kim jest Denis Chmielewski z „Top Model”?
Rozkochał w sobie nawet Joannę Krupę. Kim jest Denis Chmielewski z „Top Model”? - zdjęcie 1

Komentarze (3)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 2) 08.02.2020 14:53
Ten wpis zmienił moje życie xD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.09.2019 21:52
Tacy są właśnie faceci...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.09.2019 12:41
Naprawdę szokujące.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie