Mężczyźni nie są w stanie oprzeć się kobietom, które mają TEN akcent. Są dla nich wyjątkowo pociągające

Czy nasz rodzimy, polski akcent znalazł się na liście?
Mężczyźni nie są w stanie oprzeć się kobietom, które mają TEN akcent. Są dla nich wyjątkowo pociągające
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/316518680061515549//https://pl.pinterest.com/pin/555350197795816982/)
30.07.2019

Romans z osobą z zagranicy to jedna z najpowszechniejszych fantazji, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W obcokrajowcach zdecydowanie jest coś, co wyjątkowo nas pociąga. Wyglądają nieco inaczej, niż my, czasem mają egzotyczne korzenie i śniadą cerę, prezentują też inne podejście do życia i mentalność. To wszystko sprawia, że przystojny nieznajomy lub piękna nieznajoma z zagranicy bardzo nas intryguje. 

Zobacz również: 5 powodów, dlaczego przynajmniej raz w życiu warto spotykać się z obcokrajowcem

Do tego trzeba dodać akcent, z którym mówi nasz zagraniczny crush. Bez względu na to, jak dobrze dana osoba posługuje się obcym językiem, przeważnie nie jest w stanie pozbyć się delikatnego, charakterystycznego dla miejsca pochodzenia sposobu wymowy. A to tylko dodaje uroku! Jakie zagraniczne akcenty są najseksowniejsze zdaniem mężczyzn? Postanowił to sprawdzić portal randkowy Miss Travel, przeznaczony dla osób, które uwielbiają podróżować. W ankiecie wzięło udział ponad 1,1 tys. mężczyzn, którzy mieli wskazać, na dźwięk jakiego obcego akcentu czują niemalże przyjemny dreszcz na skórze. W ten sposób powstał ranking 5 najbardziej pociągających zagranicznych akcentów zdaniem mężczyzn 

#1: Izraelski 

Mężczyźni nie mieli co do tego wątpliwości - najseksowniejszy zagraniczny akcent u kobiety to akcent rodem z egzotycznego Izraela. Bez wątpienia przyczyniła się do tego niedawna popularność filmu “Wonder Woman”, w którym rolę superbohaterki zagrała przepiękna Gal Gadot, była Miss Izraela. Faceci zgodnie przyznali, że ja dźwięk jej głosu dosłownie miękną im kolana.  

#2: Kolumbijski 

Latynoskie akcenty zawsze lokują się wysoko w tego typu rankingach. To dlatego, że na ich dźwięk słuchacz ma mimowolne skojarzenia z egzotycznymi krajobrazami, gorącymi plażami i jeszcze gorętszymi nocami w klubach z salsą. Dla wielu mężczyzn ideałem latynoskiej kobiety jest Sofia Vergara, która nie wyzbyła się swojego kolumbijskiego akcentu, mimo że od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych i pracuje w największych amerykańskich produkcjach filmowych i telewizyjnych. Nic dziwnego, że kolumbijski akcent znalazł się na drugim miejscu w tym rankingu. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Val Mercado🇩🇴 (@val.mercado) on

#3: Australijski 

Australijski akcent w pierwszej chwili wywołuje niemałą konsternację. Nie jest tak miękki jak akcent amerykański, ani sztywny jak akcent charakterystyczny dla obywateli Wielkiej Brytanii. Niełatwo go rozpoznać, ponieważ w przeciwieństwie do produkcji amerykańskich lub brytyjskich, w naszym kraju mamy małą styczność z filmami czy serialami z Australii. Jednak ten, kto miał szansę usłyszeć australijski akcent nie jest w stanie zaprzeczyć, że jest on wyjątkowo urokliwy. Podobnego zdania są mężczyźni, których zdaniem ten rodzaj wymowy znalazł się na trzecim miejscu w rankingu najseksowniejszych obcych akcentów u kobiet.  

#4: Francuski 

W tym zestawieniu oczywiście nie mogło zabraknąć akcentu francuskiego – w końcu Paryż uchodzi za najbardziej romantyczne miasto na świecie. Francuskiego akcentu nie da się pomylić z żadnym innym. Jest dosyć ciężki, tym bardziej, że wielu obywateli Francji ma swego rodzaju awersję do nauki języków obcych. Jednak zdaniem mężczyzn nie ma nic bardziej seksownego niż piękna Francuzka, która nie jest w stanie ukryć swojego romantycznego sposobu wymowy. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 𝚏𝚛𝚎𝚗𝚌𝚑 𝚐𝚒𝚛𝚕 𝚝𝚛𝚎𝚗𝚍 (@frenchgirltrend) on

#5: Z południowych Stanów Zjednoczonych 

Alabama, Mississippi, Tennessee, Arkansas, Luizjana, Georgia, Teksas – co łączy ze sobą te stany północnej Ameryki? Oczywiście słynny akcent. I chociaż jego odmiana różni się ze względu na region występowania, ma on pewne elementy wspólne, które sprawiają, że nie da się go pomylić z niczym innym. Zdaniem mężczyzn południowy akcent u kobiet jest wyjątkowo zalotny i pociągający, a panie, które się nim posługują to urodzone flirciary. Z tego względu akcent z południowych Stanów Zjednoczonych znalazł się na piątym miejscu w rankingu najseksowniejszych zagranicznych akcentów. 

Zobacz również: LIST: „Moja przyjaciółka czuje się lepsza, bo związała się z obcokrajowcem. Co z niej za Polka?”

Polecane wideo

Właścicielki idealnych pośladków obnażone. Tak naprawdę nic tam nie ma
Właścicielki idealnych pośladków obnażone. Tak naprawdę nic tam nie ma - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.07.2019 20:27
Izraelski akcent jest głęboki i dosyć twardy, więc pewnie panom kojarzy się z dominującą kobietą. Chociaż zdarza się, że trochę też seplenią. U mężczyzn jeszcze tak, u kobiety? No chyba że babochłop
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.07.2019 20:58
Izraelski to pewnie ze względu na poprawność polityczną.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 30.07.2019 19:19
Wiedziałam że w tym zestawieniu nie będzie polskiego. Mało który obcokrajowiec lubi wschodnio- europejski akcent.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.07.2019 18:27
Hmm... to chyba nie dotyczy polskich preferencji. :> Pewnie ludziom w europie podoba się rosyjski, moze francuski, hiszpański albo brytyjski, taki z londynu :> Tak mi się wydaje, że statystycznie takie by były wskazania. A w Polsce to sama nei wiem... ludzie czesto zwwracają uwagę, jak ktoś dziwnie mówi rrrrr ;p
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie