Kobiece zachowania, które odstraszają facetów na początku znajomości

Panowie zdradzają, co sprawia, że natychmiast mają ochotę uciec!
Kobiece zachowania, które odstraszają facetów na początku znajomości
fot. unsplash
17.06.2019

Początki znajomości są naprawdę ekscytujące. Kiedy poznajemy nowego faceta, nie możemy doczekać się kolejnych rozmów, spotkań i generalnie chcemy dowiedzieć się o nim wszystkiego. Czy miałaś może taką sytuację, że po pewnym czasie facet coraz rzadziej się odzywał, unikał spotkań aż wreszcie całkowicie rozpłynął się w powietrzu? Być może nieświadomie go od siebie odstraszyłaś, bo jak twierdzą faceci - istnieje wiele zachowań, które są dla nich narzucaniem się. Panowie zdradzili, czego kobiety nie powinny robić na początku znajomości.

Zobacz też: Taksowanie wzrokiem i niewybredne teksty. Mężczyźni szczerze wyznają, dlaczego zaczepiają nieznajome kobiety na ulicy

Kobiece zachowania, które odstraszają mężczyznfot. unsplash

Paweł, 21 lat

"Strasznie irytuje mnie jak dziewczyna wydzwania do mnie z każdą najmniejszą głupotą, a potem rozłącza się bez słowa. Generalnie faceci lubią zdobywać, nie utrudniajcie nam tego"

Adam, 33 lata

"Lubię skromne i szanujące się dziewczyny. Jeżeli, więc dziewczyna z którą spotykam się od kilku tygodni ewidentnie proponuje mi seks, zakładając skąpe ubrania i nadmiernie eksponując dekolt, wiem, że interesuje ją tylko przelotny romans"

Jacek, 28 lat

"Spotykałem się kiedyś z dziewczyną, która po miesiącu chciała przedstawić mnie całej rodzinie i znajomym, a do tego nalegała na to samo z mojej strony... Dla mnie to zdecydowanie za wcześnie na takie kroki. Aż strach pomyśleć, czego będzie chciała po roku..."

Mateusz, 19 lat

"Spotkałem się raz z dziewczyną, która na naszej randce próbowała wzbudzić we mnie zazdrość poprzez kokietowanie kelnera. Tak, to była pierwsze i ostatnie spotkanie"

Krzysiek, 26 lat

"Odstraszają mnie kobiety, które opowiadają o swoich wcześniejszych związkach. Nie mam zamiaru słuchać o tym, jak to faceci są beznadziejni... Halo, właśnie jesteś z jednym z nich na randce..."

Gracjan, 31 lat

"Kilka miesięcy spotykałem się z dziewczyną, która jak się potem okazało, wszystko przepowiadała swojej kumpeli. Kiedy spotkaliśmy się na wspólnej imprezie, laska wiedziała o mnie wszystko... rzucała głupie teksty, a ja się czułem jakbym był w 3-osobowym związku. Także, jedną z tych rzeczy, które mnie odstraszają to plotkowanie"

Zobacz też: Defekty urody, których nie musisz się wstydzić. Faceci nawet ich nie zauważają

Utuczył ją chorobliwie zazdrosny chłopak. Po rozstaniu ma figurę Lewandowskiej
Utuczył ją chorobliwie zazdrosny chłopak. Po rozstaniu ma figurę Lewandowskiej - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.06.2019 17:53
To tak samo w drugą stronę działa panowie ;3
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.06.2019 19:16
Papierosy, wyzywający strój, zaniedbane paznokcie lub tipsy 5cm, obgadywanie, udawanie kogoś innego, księżniczkowatość, nadużywanie alkoholu, sztywność, brak dystansu do siebie i poczucia humoru itd.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 17.06.2019 18:28
25 to jeszcze kobiety?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.06.2019 10:14
19 lat. Mężczyźni.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.06.2019 09:26
Plotkowanie zgadzam się z tym
odpowiedz

Polecane dla Ciebie