„Oklepane i straszne”. Faceci mają dość tych najpopularniejszych żeńskich imion

Źle im się kojarzą.
„Oklepane i straszne”.  Faceci mają dość tych najpopularniejszych żeńskich imion
Fot. Unsplash
07.06.2019

Dane osobowe mają to do siebie, że otrzymujemy je w momencie narodzin i raczej trudno je zmienić. Istnieją oczywiście urzędowe procedury, ale w większości przyzwyczajamy się do swojego imienia oraz nazwiska. Nawet jeśli nie jest specjalnie oryginalne, albo wręcz przeciwnie - brzmi bardzo niecodziennie.

Zobacz również: Śliczne polskie imiona, które mają fatalne zdrobnienia. Źle się kojarzą

Niektórzy twierdzą, że imię to coś więcej, niż tylko kilka liter zapisanych w dowodzie osobistym i rejestrach. Może wpływać na naszą osobowość, a na pewno na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Bywa i tak, że niezbyt pozytywnie, na co najlepszym dowodem jest to zestawienie stworzone na podstawie wypowiedzi mężczyzn.

Panowie ocenili najpopularniejsze żeńskie imiona w Polsce. Właśnie w ten sposób powstała lista 10, które podobają im się najmniej. Czy twoje też znalazło się w tym zestawieniu? Sprawdź koniecznie w naszej galerii.

Zobacz również: Najbardziej obraźliwe imiona w Polsce. Fatalnie się kojarzą

Polecane wideo

Polskie imiona, które bawią obcokrajowców. Nie kryją zdziwienia, kiedy je słyszą
Polskie imiona, które bawią obcokrajowców. Nie kryją zdziwienia, kiedy je słyszą - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 19.09.2020 23:11
Ach tak... Jeśli mamy któreś z podanych imion, nadane nam nie z naszej woli w dodatku, to powinnyśmy jak najszybciej je zmienić albo w ogóle zniknąć z tego świata. Ważne żeby BIEDNYM MĘŻCZYZNOM było lepiej, bo nie będą musieli słyszeć tych okropieńsw.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.06.2019 08:40
Nie noszę żadnego z wymienionych imion, ale gdybym miała na imię Julia bądź Oliwia to bym pierwsza w urzędzie stała żeby to dziadostwo zmienić.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 07.06.2019 06:41
Durniejszego artykułu stworzyć nie mogliście?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie