4 pytania, które każdy facet zadaje sobie przed pierwszą randką

One naprawdę go stresują!
4 pytania, które każdy facet zadaje sobie przed pierwszą randką
Fot. iStock
25.05.2019

Pierwsze randki bywają bardzo stresujące, zwłaszcza gdy spotykasz się z dopiero co poznanym facetem, a wymieniliście zaledwie parę wiadomości. W związku z tym na pewno pocieszy cię fakt, że nie tylko ty denerwujesz się przed pierwszym spotkaniem. Faceci także panikują przed pierwszą randką! 

Zobacz również: „Byłem z nią na jednej randce. Kolejnej nie będzie, bo...”

Podobnie jak ty, facet przed wyjściem na umówione spotkanie zadaje sobie wiele frapujących pytań i zastanawia się, czy uda mu się dobrze zaprezentować. Nad czym jeszcze głową się mężczyźni przed pierwszą randką? Oto 4 rzeczy, które potrafią spędzać im sen z powiek. 

#1: „Czy ona jest wymagająca?” 

Nie ma nic złego w posiadaniu wysokich wymagań. To znak, że wiesz, czego chcesz i na co zasługujesz. Jednak istnieje cienka granica między byciem asertywną a nierealistycznymi wymaganiami. Żaden facet nie chce umawiać się z dziewczyną, która non-stop będzie w centrum uwagi i nie szanuje innych, byle tylko osiągnąć swoje cele.  

#2: „Czy będzie chciała podzielić się rachunkiem?” 

Nieśmiertelna kwestia „kto powinien zapłacić rachunek” to prawdziwe pole minowe, przez które musi przebrnąć nowoczesny mężczyzna. Jeśli z góry zapłaci za wasz posiłek, partnerka może to odebrać jako przejaw kontroli. Z drugiej strony jeśli facet zapyta kobietę, czy nie chciałaby dorzucić się do rachunku, ma obawy, że sabotuje szanse na kolejną randkę. Możesz pomóc mu uniknąć tych męczarni – jeszcze zanim pojawisz się na miejscu spotkania zaproponuj, żebyście zapłacili po połowie i podziękuj mu, jeśli nalega, że sam ureguluje rachunek. 

Fot. iStock

#3: „Czy będzie się śmiała z moich żartów?”  

Wielu facetów szuka partnerki, która będzie śmiała się z ich dowcipów i ma podobne poczucie humoru. Naukowe badania pokazały, że kobiety wolą mężczyzn, które je rozśmieszają, z kolei mężczyźni szukają kobiet, które doceniają ich żarty. Więc nawet jeśli facet, z którym się umówiłaś rzuca wyjątkowymi sucharami, doceń fakt, że próbuje cię rozbawić.  

#4: „Czy będzie na czas?” 

Dla wielu facetów punktualność na pierwszej randce to ważna kwestia. Przybycie na miejsce przed umówioną godziną mimo okropnych korków to oznaka szacunku dla innych. Z kolei jeśli się spóźnisz mężczyzna może odebrać to jako znak, że nie jesteś nim tak zainteresowana, jak on tobą. W miłości cierpliwość jest cnotą, ale nikt nie chce siedzieć samotnie przy stoliku przez pół godziny czekając na kogoś, kto może wcale nie okazać się warty czasu. 

Zobacz również: Skreśliłam chłopaka po tym, co zrobił przy stole. To była pierwsza i ostatnia randka

11 przystojniaków z Netflixa, przez których będziesz w kółko klikać „oglądaj dalej”
11 przystojniaków z Netflixa, przez których będziesz w kółko klikać „oglądaj dalej” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.05.2019 14:28
spoko
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2019 11:24
"Jeśli z góry zapłaci za wasz posiłek, partnerka może to odebrać jako przejaw kontroli." No chyba nie. Kultura nie jest kontrolą, choć też na "k". Zasada jest prosta (a przynajmniej dla mnie): ja zapraszam - ja płacę. Jeżeli ktoś mnie zaprasza to nie wyskakuję z portfelem, bo jeżeli wszystko poszło ok to zwyczajnie na drugi raz ja gdzieś go zaproszę i ja za to zapłacę.
odpowiedz
analna dziewica (Ocena: 5) 25.05.2019 14:52
pytanie nr 5: kiedy poleje się sperma 😂
odpowiedz

Polecane dla Ciebie