Zrób świetne wrażenie w 15 sekund. Ten sposób działa na każdego faceta

Proste i bardzo skuteczne.
Zrób świetne wrażenie w 15 sekund. Ten sposób działa na każdego faceta
Fot. Unsplash
26.03.2019

Wydaje się, że nie jest to specjalnie skomplikowane. Jeśli jesteś ładna, uśmiechnięta i otwarta - żaden facet nie będzie w stanie się oprzeć. Zwrócenie na siebie uwagi to faktycznie żadna filozofia, ale utrzymanie jej należy uznać za sztukę. Wystarczy jeden nieostrożny ruch i czar pryska. Musisz dać o sobie znać, ale też potrafić wykorzystać szansę.

Zobacz również: Po nieudanej randce wytknął dziewczynie 15 błędów. To powinna w sobie zmienić

W jaki sposób? Na każdego mężczyznę działa oczywiście co innego, ale istnieje uniwersalny sposób na to, by każdemu przynajmniej na chwilę zawrócić w głowie. Wbrew pozorom, to nie kwestia głębokości dekoltu i braku barier, ale ogólnie pojętej postawy. Liczy się mowa - ciała oraz ta jak najbardziej werbalna.

Ona dobrze o tym wie. Grazina Fechner jest autorką teorii, która sprawdza się również w praktyce. Ekspertka ds. dobrych manier i relacji międzyludzkich przekonuje, że wystarczy 15 sekund. A mnie nie pozostaje nic innego, jak tylko się z nią zgodzić.

#1 Zachowaj dystans

Pamiętaj o tym, że każdy ma własną strefę komfortu. Nie każdy facet lubi być tulony, całowany lub osaczany w inny sposób już na początku znajomości. Warto zachować dystans, a wszystko wyjdzie w praniu. On też nie ma prawa zbliżać się do ciebie, jeśli nie wyraziłaś zainteresowania.

#2 Zbliż się

Brzmi mało logicznie, skoro w poprzednim punkcie była mowa o bezpiecznej odległości. Czym innym jest jednak obłapianie drugiej osoby, a czym innym komfortowa pozycja do rozmowy. Nie możesz stać zbyt daleko, bo wtedy sprawiasz wrażenie, że boisz się rozmówcy. A na dodatek on może mieć problem ze zrozumieniem tego, co mówisz.

#3 Potraktuj go jak przyjaciela

Przyznaję to ze smutkiem, ale nie każdy mężczyzna jest chodzącym ideałem o szlachetnych zamiarach. To jednak nie oznacza, że powinnaś traktować każdego przedstawiciela płci brzydszej jako potencjalnego oprawcę. Bądź po prostu miła i schowaj swoją podejrzliwość.

Zobacz również: Zrobiła coś dziwnego, żeby poderwać faceta na Tinderze. Przyszła na randkę i czar prysł

#4 Mów o nim

Nie wystarczy stanąć blisko siebie i spoglądać sobie w oczy. Na to przyjdzie jeszcze pora. Przy pierwszym kontakcie bardzo ważne jest to, o czym rozmawiamy. Wbrew pozorom, nie musi to być nic ambitnego. Wspomnij o pogodzie, zapytaj czym się zajmuje, gdzie mieszka, co lubi… i będzie twój. Faceci uwielbiają, kiedy kobieta wykazuje zainteresowanie ich życiem.

#5 Wiedz, kiedy się wycofać

Czasami jesteśmy pod tak dużym wrażeniem siebie nawzajem, że zaczynamy tracić kontrolę nad tym, co robimy i mówimy. Stres rośnie, w ustach zasycha i robi się niezręcznie. Według ekspertki idealnym trikiem jest danie sobie czasu. Kobieta powinna przeprosić i wyjść do łazienki albo gdziekolwiek indziej. Po powrocie rozmowa może znowu zacznie się kleić.

#6 Ubierz się wygodnie

Nie ma nic gorszego, niż wystrojona kobieta, po której od razu widać, że strasznie się ze sobą męczy. Ubrania dzielimy na wygodne i te, które mamy ochotę czym prędzej z siebie zerwać. Strój musi być komfortowy, bo tylko wtedy jesteś wyluzowana, uśmiechnięta i spontaniczna. Szpilki uciskające stopy czy niebezpiecznie przesuwający się dekolt nie sprzyjają dobremu nastrojowi.

#7 Wyprostuj się

To naprawdę wiele zmienia. Zgarbiona, wycofana i zahukana kobieta nigdy nie będzie traktowana przez nas do końca serio. Masz wzbudzać podziw, a nie współczucie, dlatego nie pochylaj ramion do przodu i nie krzyżuj rąk na klatce piersiowej. Stąpaj twardo po ziemi i nie przepraszaj za to, że żyjesz.

Zobacz również: Faceci unikają kobiet, które mają takie włosy. Wskazali najgorszy kolor i długość

Faceci spod tych znaków zodiaku to najgorsi mężowie. Nie nadają się do małżeństwa
Faceci spod tych znaków zodiaku to najgorsi mężowie. Nie nadają się do małżeństwa - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie