Jeśli zachowujesz się w taki sposób, jesteś nudziarą! Faceci nie mają co do tego wątpliwości

Od takich kobiet uciekają jak najdalej.
Jeśli zachowujesz się w taki sposób, jesteś nudziarą! Faceci nie mają co do tego wątpliwości
Fot. iStock
10.03.2019

Chyba nie ma takiej osoby, której nie przydarzyłaby się wyjątkowo nieudana randka. Dopóki nie dojdzie do spotkania twarzą w twarz wszystko może układać się dobrze i wydawać się, że ta znajomość przekształci się w coś fajnego i ekscytującego. Niestety czasem po pierwszej randce czar pryska i już wiadomo, że nic z tego nie będzie.

Zobacz również: Wypunktował wskazówki „jak być piękną kobietą”. Internauci nie mają dla niego litości

Co sprawia, że obiecująca znajomość kończy się już po pierwszym spotkaniu? To oczywiście kwestia osobistych preferencji. Ale są takie cechy lub zachowania, które automatycznie sprawiają, że w męskich oczach kobieta uchodzi za nudziarę. To właśnie przez nie jest od razu skreślona. Mężczyźni wymienili 9 kobiecych zachowań, które uznają za wyjątkowo nudne. Oto najgorsze z nich.

#1: “Nie chce próbować nowych rzeczy”

“Moje motto brzmi: odkrywaj, ucz się, doświadczaj życia. Chcę uczyć się nowych rzeczy, bez względu na to, czy są trywialne czy nie. W związku z tym kobieta, która nigdy nie chce oderwać się od codziennej rutyny zanudziłaby mnie na śmierć. Lubię kobiety, które mają otwarty umysł i stawiają sobie oraz mnie wyzwania intelektualne, towarzyskie, kulturalne, seksualne. Ktoś, kto jest przekonany, że wie już wszystko i nie zamierza poszerzać swoich horyzontów zanudziłby mnie. Lubię kobiety, które chcą doświadczać czegoś nowego i nie boją się wyjść ze swojej strefy komfortu”.

#2: “Przejmuje moją osobowość”

“Nie znoszę, kiedy kobieta zaczyna kopiować moją osobowość, hobby i zainteresowania. Gdybym chciał umawiać się z samym sobą, właśnie tak bym zrobił”.

#3: “Chce spędzać czas tylko ze mną”

“To może zabrzmieć ironicznie, ale nudzą mnie kobiety, które chcą spędzać czas tylko ze mną, robiąc tradycyjne rzeczy, które robią wszystkie pary. Wolę kobietę, która chce spędzać czas także z innymi, ze mną lub beze mnie, a w jej życiu zawsze dzieje się coś interesującego. O ile oczywiście mnie nie zdradza!”.

Fot. iStock

#4: “Nie ma nic ciekawego do powiedzenia”

“Co sprawia, że kobieta jest nudna? Lekkie rozmowy o pracy, rodzeństwie, wspomnieniach czy o filmach, które niedawno się obejrzało potrafią być świetne, ale niekoniecznie są stymulujące”.

#5: “Nie przestaje mówić tylko o sobie”

“Kobieta, która przez godzinę mówi na randce tylko o sobie? Nuda!”.

#6: “Jej wiadomości są nijakie”

“Nie znoszę, kiedy kobieta nie potrafi prowadzić interesującej rozmowy, zwłaszcza przez SMS-y. Nie ma nic gorszego niż sparowanie się przez aplikację randkową i rozpoczęcie konwersacji tylko po to, żeby dostać nijakie odpowiedzi, składające się z półsłówek. Być może jest fajna i interesująca, ale jeśli nie potrafi tego okazać poprzez angażującą rozmowę, zawsze zostanie oceniona jako nudna”.

#7: “Jest wiecznie przyklejona do telefonu”

“Jeśli kobieta nie potrafi oderwać się od telefonu, wydaje się niesamowicie nudna. Żaden facet nie chce mieć do czynienia z dziewczyną, która nie potrafi odłożyć telefonu i cieszyć się prawdziwym życiem”.

Fot. iStock

#8: “Zawsze narzeka”

“Zawsze nudzą mnie kobiety, która wiecznie narzekają, albo wnoszą negatywną energię. Myślę sobie wtedy, że taka osoba nie ma nic dobrego do powiedzenia. Negatywne podejście jest skrajnie nudne”.

#9: “Po prostu do mnie nie pasuje”

“Nie chodzi o jakąś konkretną cechę, która sprawia, że kobieta jest nudna. Chodzi o brak tego czegoś, czego szukam, tej iskry”.

Zobacz również: 10 damskich ciuchów, których faceci wyjątkowo nie znoszą. Masz je w szafie

10 modeli damskich spodni, których faceci nie znoszą
10 modeli damskich spodni, których faceci nie znoszą - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 4.7 / 5
gość (Ocena: 5) 11.03.2019 02:04
Bardzo ciekawy artykuł, tyle,że opisuje....mężczyzn niestety, kobiety w 90% są ciekawe, fizycznie sprawniejsze, mają zainteresowania, a przed ekranem tv trudno je znaleźć, facet praca, piwo, tv, albo telefon
odpowiedz
analna dziewica (Ocena: 5) 10.03.2019 12:34
inteligentni się nie nudzą... ale skąd plebs może o tym wiedzieć? 😂
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.03.2019 05:26
Widać, że młodzi i niedoświadczeni, głupi... Dojrzali faceci szukają "nudnych" kobiet. Wiem co mówię - jestem właśnie osobą z którą nie można się nudzić. Tylko ktoś o mocnych nerwach i równie "ciekawy" jak ja da radę ze mną wytrzymać. Dojrzali (i bardzo porządni) faceci ode mnie uciekają :D Za dużo bodźców, ciągle coś... ciężko to wytrzymać, na dłuższą metę (sama ze sobą nie wytrzymuję ;) ). Nie mówię, że facet, który ze mną wytrzymuje nie jest porządny (bo jest i to bardzo), tylko chciałam podkreślić, że ci, co nie dali rady, byli porządnym ludźmi, a nie niedojrzałymi głupkami.
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie