Trener personalny ocenił figurę Polek. Ma kilka poważnych zarzutów

Jesteśmy uważane za piękne. Ale czy także zgrabne?
Trener personalny ocenił figurę Polek. Ma kilka poważnych zarzutów
Fot. Unsplash
04.12.2018
Grzegorz Lawendowski

Polki uważane są za jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. Mężczyźni z różnych zakątków globu doceniają ich słowiańskie rysy, blond włosy, niebieskie oczy, rumiane twarze i apetyczne krągłości. Czy nasze panie rzeczywiście są tak idealne? Dawid jest przekonany, że sporo w tym prawdy, ale nad szczegółami wciąż warto popracować.

Zobacz również: Obcokrajowiec radzi, jak „spotkać, uwieść i zaliczyć Polkę”. Ma nas za wyjątkowo łatwe

Ten młody mężczyzna może bezkarnie wytykać wady i drobne niedoskonałości wizualne swoich klientek. W końcu za to mu płacą. Jako trener personalny codziennie analizuje najróżniejsze sylwetki. Biorąc pod uwagę jego kilkuletnie doświadczenie i oczekiwania podopiecznych - on naprawdę wie, jak powinno wyglądać damskie ciało.

Z którymi partiami ciała mieszkanki kraju nad Wisłą mają ewidentny problem? A co dobrego dostały w genach? Oto 3 największe atuty i tyle samo komplementów.

ZALETY

#1 BIUST

Trochę podróżowałem po świecie i trzeba przyznać, że nasze rodaczki mają zazwyczaj spore piersi. Przy tym dość proporcjonalne do reszty ciała i długo zachowują swoją jędrność. Nie rozumiem ich kompleksów na tym punkcie - większe to jednak zbędny balast, który fatalnie wpływa na postawę i samopoczucie. Delikatnie odsłonięty dekolt zawsze robi robotę.

#2 NOGI

Statystyczna Polka z XXI wieku może nie jest idealnie smukła i zgrabna, ale kończyny dolne wyglądają zazwyczaj świetnie. Są dość długie i umięśnione. Przyczyna? Nie jesteśmy jeszcze społeczeństwem, które wszędzie jeździ samochodem i od czasu do czasu lubimy pospacerować. Tkanka tłuszczowa odkłada się w wielu innych miejscach, ale nogi zazwyczaj oszczędza.

#3 RAMIONA

Nawet u starszych pań są smukłe, a przy tym mocne. Spokojnie można je odsłaniać, bo naprawdę nie ma się czego wstydzić. Ale też nic w tym dziwnego - nasze panie są wyjątkowo aktywne. Mają na głowie mnóstwo obowiązków, z którymi radzą sobie na własną rękę. Dźwigają dzieci, podnoszą tapczany, robią zakupy. I jak na prawdziwe siłaczki przystało - krzepy im nie brakuje.

Zobacz również: Obcokrajowcy zdradzili, czego najbardziej nie lubią w polskich dziewczynach

WADY

#1 POŚLADKI

Kiedy oglądam archiwalne zdjęcia czy filmy, wtedy dochodzę do wniosku, że to kwestia ostatnich 15-20 lat. Wcześniej Polki słynęły z jędrnych, odstających i zgrabnych pup. Teraz wszystko się spłaszczyło i trochę rozlało. Winny jest głównie siedzący tryb życia. Pracujemy coraz częściej umysłowo, czyli za biurkiem, a odpoczywamy na kanapie. Efekty widoczne są gołym okiem.

#2 BRZUCH

Pracuję w branży kilka lat, ale nawet tak krótki okres czasu daje mi porównanie. Smutna prawda jest taka, że kobiety mają coraz więcej tkanki tłuszczowej. Odstający brzuch stał się przykrym standardem, a nie wypadkiem przy pracy. Siedzące życie, coraz więcej hormonów w jedzeniu, słabość do fast foodów i cukru. A przy tym coraz mniej czasu na aktywność fizyczną i gotowe.

#3 UDA

To część ciała, nad którą zdecydowanie najtrudniej pracować. Bywają odporne na odchudzanie i ćwiczenia, a przy tym są narażone na cellulit i gromadzenie się wody. Nawet bardzo zgrabna i aktywna dziewczyna potrafi mieć napuchnięte i przeorane rozstępami uda. Nie tylko po porodzie. Na szczęście atutów, o których wspominałem, też jej nie brakuje.

Zobacz również: Obcokrajowcy naśmiewają się ze stylu Polek. Wymienili ciuchy, po których zawsze nas rozpoznają

Polecane wideo

Te Polki uważane są przez obcokrajowców za najpiękniejsze. Kontrowersyjny ranking
Te Polki uważane są przez obcokrajowców za najpiękniejsze. Kontrowersyjny ranking - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 3.67 / 5
Krytyk (Ocena: 1) 31.03.2020 17:34
. . .
odpowiedz
Krytyk (Ocena: 1) 31.03.2020 17:33
Nie wiem, jak to skomentować...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2019 14:46
no to w końcu ładne nogi czy uda z celllitem? Zdecyduj się pan.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:18
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )..m
odpowiedz
Maleni (Ocena: 5) 05.12.2018 00:26
No niestety u mnie tej tkanki tłuszczowej jest odrobinę za dużo, chciałabym schudnąć jakieś 7 kilogramów. Wiem, jak to zabrzmi, ale tak poważnie zamierzam zacząć od Nowego Roku. Zamówiłam sobie wspomaganie w postaci spalacza Extreme Slash i zamierzam zacząć z przytupem, nie tylko dieta, ale też aktywność fizyczna. :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie