Faceci są zgodni: dziewczyna, która tak się zachowuje to prawdziwa wariatka!

Od takich kobiet mężczyźni uciekają jak najdalej.
Faceci są zgodni: dziewczyna, która tak się zachowuje to prawdziwa wariatka!
Fot. iStock
03.12.2018

Są takie kobiety, które wyjątkowo odstraszają mężczyzn. I wcale nie chodzi o wygląd. Bo nawet najpiękniejsza i najbardziej zadbana dziewczyna nie utrzyma przy sobie faceta, jeżeli swoim zachowaniem będzie sprawiać wrażenie, że jest desperatką albo coś jest z nią nie tak.

Zobacz również: Tak wyglądają dziewczyny, których faceci nie znoszą. 7 typów

Mężczyźni zdradzili, jakie kobiece zachowania od razu sprawiają, że mają ochotę uciec jak najdalej i nigdy nie mieć z taką dziewczyną nic do czynienia. Odpowiedzi było wiele, ale te, które wymieniliśmy poniżej, powtarzały się najczęściej. To właśnie te zachowania są w oczach mężczyzn niedopuszczalne! Każdego odrzuca kobieta, która...

Płacze w miejscach publicznych

Prawdziwy facet wcale nie boi się kobiecych łez. To, z czym nie daje sobie rady to sytuacja, kiedy kobieta płacze w miejscach publicznych. Ich zdaniem to oznaka, że nie jesteś w stanie zapanować nad swoimi emocjami. Jedyny wyjątek? Gdy ty i twój facet właśnie wychodzicie z kina po wyjątkowo, ale to wyjątkowo smutnym filmie.

Za szybko zwierza mu się z personalnych rzeczy

Każda kobieta marzy o tym, aby u jej boku był silny i opiekuńczy mężczyzna, który będzie ją wspierał w trudnych chwilach. I nie ma w tym nic złego, ale zdaniem facetów dziewczyna powinna nieco się z tym wstrzymać. Żaden facet nie chce wysłuchiwać personalnych zwierzeń na pierwszej czy drugiej randce - będzie się czuł jak psychoterapeuta.

Uwielbia dramaty

Faceci jak ognia unikają wszelkiego rodzaju dramatów. Oczywiście niektórych trudnych i emocjonujących nie da się uniknąć, ale kobieta, która jak magnes przyciąga (albo wręcz prowokuje) dramaty to dla nich zwiastun prawdziwych kłopotów. A jeżeli mówisz, że nic nie możesz poradzić na to, że przyciągasz same dramaty, no cóż… Nie zdziw się, kiedy ten facet już więcej do ciebie nie zadzwoni.

Mówi, że “nie jest taka, jak inne dziewczyny”

Istnieje istotna różnica pomiędzy przekonywaniem innych o swojej wyjątkowości, a rzeczywistym byciem wyjątkową. Mężczyźni doskonale zdają sobie z tego sprawę. Jeżeli jesteś dla faceta kimś wyjątkowym, on od razu będzie to wiedział. Ale jeżeli będziesz próbować za wszelką cenę wyróżnić się na tle innych dziewczyn, najprawdopodobniej przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego. W oczach mężczyzny taka nadgorliwość zawsze jest sygnałem, że coś jest nie tak.

Fot. iStock

Śledzi go w mediach społecznościowych

Ogląda każde jego InstaStory, lajkuje wszystkie zdjęcia i posty na Facebooku, dodaje się do wydarzeń, w których on będzie uczestniczył, mimo że są zupełnie nie w jej stylu… Tak zachowuje się prawdziwa stalkerka. Wiele kobiet myśli, że faceci nie zdają sobie z tego sprawy i fakt, że ona przypadkiem pojawiła się na tej samej imprezie to prawdziwy zbieg okoliczności (a wręcz zrządzenie losu!), ale prawda jest taka, że mężczyzna doskonale wie, co kombinujesz. I nie ma o tym najlepszego zdania.

Przegląda jego telefon

Chyba nie trzeba tłumaczyć, że takie zachowanie cechuje dziewczynę, która nie uchodzi za zrównoważoną psychicznie. I fakt, że facet jeszcze nie przyłapał takiej kobiety na gorącym uczynku wcale nie znaczy, że to, co robi jest okej. Jeśli przeglądasz jego telefon, czytasz SMS-y, sprawdzasz listę połączeń i oglądasz zdjęcia, według mężczyzny są na to dwa wytłumaczenia. Albo jesteś wariatką, albo zazdrosną wariatką. Tak czy inaczej, nie będzie chciał zadawać się z taką kobietą.

Zobacz również: Spytała inne kobiety, jak radzić sobie z niską samooceną. Wtedy do dyskusji włączył się mężczyzna i zszokował wszystkich!

Polecane wideo

Pokazałyśmy zdjęcia tej dziewczyny naszym kolegom. „Cudowna”
Pokazałyśmy zdjęcia tej dziewczyny naszym kolegom. „Cudowna” - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
EloElo (Ocena: 5) 30.12.2018 19:10
Cieszę się, że jestem heteroseksualną kobietą. Bo gdybym była heteroseksualnym chłopakiem albo lesbijką, to bym chyba nie wytrzymała z drugą dziewuchą
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:18
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )..m
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.12.2018 22:50
najgorsza jest sztuczna udajaca kogos kim nigdy nie byla i nigdy nie bedzie
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.12.2018 08:13
Same głupoty
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie