Dziewczyna Bartka waży 120 kg. Zdradził, w czym jest lepsza od szczupłych koleżanek

Twierdzi, że spotkał ideał. Nadwaga ma działać na jej korzyść.
Dziewczyna Bartka waży 120 kg. Zdradził, w czym jest lepsza od szczupłych koleżanek
Fot. iStock
06.11.2018
Grzegorz Lawendowski

Historia tego związku to najlepszy dowód na to, że przeciwieństwa naprawdę się przyciągają. On szczupły i wysportowany. Ona - akceptująca swoją nadwagę. Z powodu wizualnej różnicy nikt nie dawał im szans. Od dłuższego czasu są jednak razem i nic nie wskazuje, by miało się to kiedykolwiek zmienić. „Spotkałem ideał” - twierdzi Bartłomiej.

Zobacz również: Wszyscy mu się dziwią, że ją poślubił. On szczupły i przystojny, a ona...

Nie jest to jednak bezproblemowa reakcja. Głównie ze względu na prześmiewcze komentarze ze strony zawistnych krytyków. Ci nie są w stanie zrozumieć, dlaczego atrakcyjny chłopak zdecydował się na podobny „układ”. Tak nazywają jego relację ze 120-kilogramową partnerką.

„Oszalał”, „pewnie robi to z litości”, „żadna inna go nie chciała” - mówią. A on z uśmiechem na ustach odpowiada: nic z tych rzeczy. Otyłość to tylko drobny szczegół, który w tym przypadku działa na korzyść. W jaki sposób?

fot. Thinkstock

Wygląd to naprawdę nie wszystko

Każdy tak twierdzi, ale jak przychodzi co do czego - chcę się zakochać w szczupłej blondynce, najlepiej z niebieskimi oczami i wielkim biustem. Ja też nosiłem w swojej głowie taki ideał, ale rzeczywistość to zweryfikowała. Serce zabiło mocniej do kogoś zupełnie innego, a to nie powód, żeby walczyć z uczuciem. Wolę kochać pulchną, ale radosną i spontaniczną dziewczynę, niż miss świata bez charakteru. Szczupłe kobiety często są przewrażliwione i mało spontaniczne.

Potrafi kochać, jak nikt inny

Moja partnerka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda. Do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Rozumie, że 99 procent facetów to wzrokowcy. Tym bardziej potrafi docenić moje uczucie i odwzajemniać je każdego dnia. Jej zgrabniejsze koleżanki nie są takie uczuciowe. Wychodzą z założenia, że wszystko im się należy. Jak z tym nie wyjdzie, to znajdą sobie jeszcze lepszego. Ona nie ma takiej pewności i to nas jeszcze bardziej zbliża.

Ma w sobie mnóstwo wrażliwości

Z jednego prostego powodu - nie jest jej łatwo i nigdy nie było. Ludzie nie lubią tych, którzy odróżniają się od innych. Wytykają ich palcami od najmłodszych lat. Jako osoba z nadwagą była narażona na złośliwe komentarze i bezpardonową krytykę. Ale na szczęście nie dała się złamać. Rozumie ludzkie słabości, w tym moje. Zawsze staje w obronie tych, których zbyt łatwo się osądza. Jest spragniona akceptacji i i miłości. Nie szuka dziury w całym.

Zobacz również: Po upojnej nocy dostała od kochanka obrzydliwą wiadomość. Chodzi o jej wagę

fot. Thinkstock

Nie udaje nikogo innego

W przeciwieństwie do szczuplejszych koleżanek, ona po prostu może być sobą. Nie ukrywa się pod kolejnymi maskami i nie zaklina rzeczywistości. To i tak niewiele by dało. Otwarcie mówi o swoich trudnościach, ale i pragnieniach. Jeśli kocha, to całym sercem i nie pogrywa sobie z płcią przeciwną. Wie, jak łatwo zostać zranionym, dlatego uważa na to, co mówi i robi. Kobiety wizualnie idealne mają z tym problem. Chcą podobać się coraz bardziej, a wtedy tracą resztki naturalności.

Cieszy się życiem

Cieszę się, że nie muszę słuchać jej ciągłych narzekań na siebie. Ma w sobie sporo kompleksów, ale woli ich nie uzewnętrzniać. Zamiast tego po prostu żyje - po swojemu, na luzie i bez ograniczeń. Ona nie musi katować się na siłowni albo głodzić, żeby czuć się ze sobą dobrze. Nigdzie się nie spieszy. Jeśli chcemy - leżymy cały dzień bezczynnie, ciesząc się swoją bliskością. Albo jemy to, na widok czego dbająca o linię dziewczyna dostałaby najpewniej zawału. Na tym polegają małe przyjemności.

Podwójnie jej zależy

Jestem pewny, że wielu mężczyzn patrzy na nią z pożądaniem. Wystarczy, że skinie palcem i natychmiast pojawi się wokół niej wielu adoratorów. Ale ona raczej nie dopuszcza tego do myśli. Po latach krzywych spojrzeń i przykrych komentarzy podwójnie boi się samotności i straty. Z tego powodu jestem pewien jej wierności i zaangażowania. Co innego, gdy masz przy sobie wizualny ideał pożerany wzrokiem przez wszystkich wokół. Taka dziewczyna nie traktuje związku do końca poważnie. Nie zależy jej, bo wie, że za chwilę może rozpocząć kolejny.

Jest świadoma swojej kobiecości

O kobietach z nadwagą mówi się, że są bezkształtne i mało atrakcyjnie. Facet, który ma taką partnerkę, nigdy niczego podobnego nie powie. Jest wręcz odwrotnie. Jędrne i krągłe ciało okazuje się wręcz atrakcyjniejsze od skóry i kości. Ona o tym wie. Potrafi być pewną siebie kokietką, bo widzi, jak to na mnie działa. Związek z nią udowodnił mi, że rozmiar to nie problem, a może być wręcz atutem. To nie tylko dodatkowe kilogramy, ale część osobowości. Tej szczupłym dziewczynom często brakuje

- wyznaje Bartłomiej. A, jak twierdzi, mógłby jeszcze dłużej, bo jego 120-kilogramowa partnerka ma same zalety.

Zobacz również: Waży 185 kg, ale ciągle jej mało. Chce zostać najcięższą dziewczyną na świecie

Polecane wideo

Waży 185 kg, ale ciągle jej mało. Chce zostać najcięższą dziewczyną na świecie
Waży 185 kg, ale ciągle jej mało. Chce zostać najcięższą dziewczyną na świecie - zdjęcie 1
Komentarze (45)
Ocena: 4.51 / 5
Krytyk (Ocena: 5) 04.05.2020 16:43
Słodko, że facet patrzy na wnętrze<3
odpowiedz
Sflustrowana (Ocena: 5) 13.11.2019 23:57
Już nie macie co wymyślać ? Co za głupie tematy wymyślacie ostatnio. Aż rzygać się chce.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.01.2019 20:03
grubas i tyle jaka kobieca???? chce być dla niego mamusią?? Kompleks Edypa...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:29
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )..m
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2018 10:59
jak nie jedni mężczyźni mówią 'na kości się nie rzucam ' też nie jedna z tuszą lepiej się rusza niż ta która myśli iż laską jest
odpowiedz

Polecane dla Ciebie