Jessica z „Rolnik szuka żony” to KOBIETA IDEALNA. Faceci nie mają wątpliwości

Sprawdziliśmy, co piszą internauci zauroczeni 24-latką z Leszna.
Jessica z „Rolnik szuka żony” to KOBIETA IDEALNA. Faceci nie mają wątpliwości
Fot. Unsplash / Facebook.com (https://www.facebook.com/rolnikszukazony/)
16.10.2018

Niektórzy twierdzą, że piąta edycja programu „Rolnik szuka żony” powinna zmienić tytuł na „Jessica szuka rolnika”. 24-latka z Leszna skradła całe show i okazała się największą gwiazdą tej produkcji. To postać nietuzinkowa i niezwykle tajemnicza. Podobno zmieniła nie tylko swój wizerunek, ale także imię. Widzowie z zapartym tchem obserwują jej poczynania i mówią wprost: bez niej byłoby zwyczajnie nudno.

Zobacz również: „Rolnik szuka żony”: Mamy stare zdjęcia Jessiki!

Kandydatka Krzysztofa przez wielu postrzegana jest jako oderwana od rzeczywistości i nieco zabawna. Ale ma też sporo zagorzałych fanów, którzy chętnie zaprosiliby ją do swojego domu. Nie u każdego wzbudza uśmiech politowania. Mężczyźni doceniają jej prostolinijność, poczucie humoru oraz szczere intencje.

I wcale nie żartują. Jessica to nie tylko bohaterka memów, ale dla niektórych - ideał kobiecości. Czym skradła serce facetów? Sprawdźmy, co piszą o niej zachwyceni internauci.

Ma własny styl

Komentatorzy płci męskiej podkreślają jej odważny wizerunek. Oczywiście, niektórzy śmieją się z grubej warstwy podkładu czy przesadnie podkreślonych rzęs, ale Jessice trudno odmówić oryginalności. Im bardziej inni chcą, by się zmieniła - ona tym bardziej jest sobą. Ma do tego pełne prawo i trudno pomylić ją z kimś innym.

Szuka prawdziwej miłości

Mówi się, że Jessica jest w programie tylko po to, by się pokazać. Bardziej, niż prawdziwe uczucia, interesuje ją popularność. Są jednak i tacy, którzy widzą to zupełnie inaczej. Ich zdaniem dziewczyna ma w sobie sporo tęsknoty i rzeczywiście jest spragniona miłości. W rolnika Krzysztofa jest wpatrzona jak w obrazek.

Dba o siebie

Niektóre kobiety zwyczajnie nie lubią naturalności. 24-latka mówi wprost: ze zrobionymi włosami, twarzą i paznokciami czuję się lepiej. Niektórzy twierdzą, że to sztuczność. Inni doceniają jej szczerość i widzą w tym dbałość o wizerunek. O Jessice można powiedzieć wiele, ale nie to, że jest jej wszystko jedno. Ona naprawdę się stara.

Zobacz również: Jessica z „Rolnika” znowu zszokowała widzów. Przywiozła Krzysztofowi nietypowy prezent

Ma poczucie humoru

Według zauroczonych widzów kruczoczarna mieszkanka Leszna bardziej niż z innych, potrafi śmiać się z samej siebie. Nie obraża się z byle powodu i ma spory dystans do otaczającej ją rzeczywistości. Przewrażliwienie na własnym punkcie zupełnie jej nie dotyczy, a panowie to doceniają.

Jest pracowita

Jessica nie siedzi z założonymi rękami. Prywatnie uczy się w szkole kosmetycznej, bo chce zostać profesjonalną wizażystką. W programie też nie boi się nowych wyzwań, nawet jeśli te kłócą się z jej eleganckim wizerunkiem. Komentatorzy są przekonaniu, że wbrew pozorom - świetnie sprawdziłaby się na wsi.

Zna swoją wartość

Z 24-latki kpią nie tylko internauci. Już na etapie produkcji programu musiała mierzyć się z niewybrednymi komentarzami ze strony innych uczestniczek. Rolnik Krzysztof też dawał jej do zrozumienia, że powinna się zmienić. Ona jednak na nikogo się nie obraża i po prostu jest sobą.

Nie można jej nie lubić

To postać może trochę przerysowana, ale przy tym niezwykle sympatyczna. Na początku niektórzy się z niej śmiali - dziś trzymają kciuki, by doszła w programie jak najdalej. Ze swoimi konkurentkami wygrywa (pomimo grubej warstwy makijażu) naturalnością. Pod sztucznymi rzęsami ukrywa się naprawdę swojska dziewczyna.

Zobacz również: Rolnik szuka żony: Oto pary, które wzięły ślub po udziale w programie! (Mamy wszystkie zdjęcia)

Rolnik szuka żony: Oto pary, które wzięły ślub po udziale w programie! (Mamy wszystkie zdjęcia)
Rolnik szuka żony: Oto pary, które wzięły ślub po udziale w programie! (Mamy wszystkie zdjęcia) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:30
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )..mM
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2018 21:43
A ja ją lubię. W przeciwieństwie do konkurencji A zwłaszcza tej jednej to.Ona ma klasę w zachowaniu. Nikomu nie dokucza,jest sobą i jest miła A to się powinno cenić A nie wredne komentarze czy zachowanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.10.2018 16:35
Chyba wygląd jej twarzy to efekt amatorskich zabiegów kosmetycznych i podrobionych botoksów. I od razu widać, że artykuł ma na celu wywołanie gównoburzy. Umiemy czytać komentarze i zupełnie odbiegają od tego, co Pan Grześ tu wypisał.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2018 01:46
Ona ma 24 lata? Ja mam za kilka miesięcy 23 i wyglądam przy niej jak totalne dziecko...
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie