W tych zawodach pracują najpiękniejsze kobiety. Faceci nie mają wątpliwości

Pracujesz w tej branży? Brak powodzenia Ci nie grozi.
W tych zawodach pracują najpiękniejsze kobiety. Faceci nie mają wątpliwości
fot. Unsplash
07.08.2018

Pracować i zarabiać trzeba, ale wydaje się, że nie jest to najbardziej sexy temat, jaki można poruszyć na randce. Chyba, że zajmujesz się czymś bardzo niezwykłym i żyjesz ze swojej największej pasji - wtedy warto się pochwalić, bo takich szczęśliwców jest niewielu. Zdecydowanie częściej to praca znajduje nas, a nie my ją. Po godzinach wolimy rozmawiać o przyjemniejszych sprawach.

Zobacz również: Faceci wybrali. Oto 10 kobiet, które podobają im się najbardziej

Co oczywiście nie oznacza, że to kwestia bez znaczenia. W miejscu zatrudnienia spędzamy większość dnia, a to, jak wywiązujemy się ze swoich obowiązków, najlepiej świadczy o tym, jacy tak naprawdę jesteśmy. Niektóre zawody od razu dobrze się kojarzą, na co najlepszym dowodem są opinie moich rozmówców. Pytanie tylko, czy to kwestia stereotypów, czy może jednak doświadczeń…

Bez względu na to, warto zapoznać się z listą najbardziej atrakcyjnych zawodów według mężczyzn. Panowie twierdzą, że pracują w nich najbardziej sympatyczne i najładniejsze kobiety.

Architektka wnętrz

- Na co dzień zajmuje się aranżacją pięknych pomieszczeń, więc jej też nie może niczego brakować. W przeciwnym razie nie byłaby zbyt wiarygodna. W życiu poznałem jedną, słyszałem o drugiej, a telewizja to potwierdziła. Wszystkie uśmiechnięte i śliczne - wyznaje Marcin.

Dietetyczka

- Jedno, czego można się po niej spodziewać, to zgrabne ciało. Nie wyobrażam sobie takiej specjalistki, która nie potrafi zadbać o siebie. Moje doświadczenia tylko to potwierdzają. Do dziś pamiętam z uczelni studentki tego kierunku - zdradza Patryk.

Wizażystka

- Wygląd to dla niej najlepsza reklama, więc musi się starać. Pierwsze skojarzenie - smukła, ładnie ubrana, pomalowana, fajne włosy, paznokcie i cała reszta. Brzydka wizażystka o odpychającej osobowości długo by nie popracowała - twierdzi Daniel.

Farmaceutka

- Niektórym ten zawód źle się kojarzy, bo ze starszą „panią magister”. Ale warto rozejrzeć się wokół siebie. W aptekach aż roi się od młodziutkich farmaceutek. Przyjazne, uśmiechnięte w 9 na 10 przypadków piękne - ujawnia Tomasz.

Recepcjonistka

- Sporo podróżuję służbowo, więc hotel to dla mnie drugi dom. I nie mam wątpliwości, że branża turystyczna przyciąga atrakcyjne dziewczyny. Nie wiem czy aż takie sympatyczne, czy może ich uprzejmość jest wymuszona, ale ja jestem pod wrażeniem - ocenia Bartłomiej.

Zobacz również: Internauci znaleźli na Instagramie najpiękniejszą dziewczynę na świecie. Twierdzą, że to ona...

Agentka ubezpieczeniowa

- Czasami to wręcz niebezpiecznie. Niektóre są tak czarujące, że potrafią otumanić człowieka. Jestem najlepszym przykładem, bo niedawno taki ósmy cud świata wcisnął mi polisę, której nie chciałem. Czar to ich największa siła - twierdzi Darek.

Copywriterka

- W agencjach reklamowych aż roi się od ładnych, zadbanych, ambitnych, wygadanych i ogólnie fajnych dziewczyn. W branży kreatywnej wizerunek i osobowość mają znaczenie, więc może innych nie zatrudniają? 99 proc. z nich robi wrażenie - dodaje Krzysztof.

Dziennikarka

- Mówię o młodszym pokoleniu pracującym w mediach lub dopiero to planującym. Własne wnioski wyciągam na podstawie dziewczyn, które poznałem na studiach. Sam pracuję teraz gdzie indziej, ale wciąż je pamiętam - mówi Adam.

Hostessa

- To się rozumie samo przez siebie. Nie wiem jednak, czy można to nazwać zawodem, czy może raczej zleceniem. Hostessą się nie jest, ale bywa. Tak czy owak - to nie może być nikt brzydki i niesympatyczny - to opinia Jacka.

Przewodniczka turystyczna

- Nie można stwierdzić, że 100 procent z nich to chodzące miss o gołębim sercu, ale zdarzają się i to często. Z racji wykonywanego zawodu mam z nimi trochę styczności i nie raz musiałem tłumić w sobie chęć podrywu - zdradza Paweł.

Zobacz również: Miss znaków zodiaku. Dziewczyny urodzone w tych miesiącach są najpiękniejsze

Każda Polka chciałaby wyglądać tak, jak Weronika. Dla Ciebie to też ideał kobiety? (FOTO)
Każda Polka chciałaby wyglądać tak, jak Weronika. Dla Ciebie to też ideał kobiety? (FOTO) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
Gość 1 (Ocena: 1) 01.10.2018 18:26
Z racji wykonywanego zawodu pracuje z dietetyczkami. I żadna nie jest atrakcyjna a jedną nawet swoją tuszą powodowała śmiech z racji zawodu jaki wykonuje. A farmaceutki z powodu wdychania tego zapachu który znajduje się w każdej aptece zaczynają im szybko wypadać włosy - przyjrzyjcie się i raczej nie widziałam na tym stanowisku młodych i atrakcyjnych dziewczyn.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.08.2018 16:15
Dentystki. Jeszcze nie spotkałam brzydkiej, flejowatej dentystki (oczywiście mówię o młodszym pokoleniu) Zazwyczaj są to bardzo zadbane kobiety ale w taki gustowny, delikatny sposób. Krótkie, wypielęgnowane paznokcie, dyskretny makijaż, ładnie ułożone włosy no i zadbane zęby :) Chociaż nawet w zwykłym sklepie, na kasie można spotkać atrakcyjną dziewczynę.
odpowiedz
bzdury (Ocena: 5) 07.08.2018 14:42
faceci wybrali, faceci nie maja watpliwosci - kufa kto sie putal i kogo ? zalozenie spodni przez kolezanke z sasiedniego biurka nie oznacza ze bedzie udzielac odpowiedzi za caly rodzaj meski - choc pewnie w jej mniemaniu moze
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.08.2018 10:18
Specjalistka od PR. Znam kilka kobiet które siedzą właśnie w branży kreatywnej i zawsze są to piękne, świetnie ubrane i pewne siebie babki. A czyżby redakcja nie wiedziała że w agencjach reklamowej nie tylko są copywriterzy? Po co tak uogólniać :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie