Te dziewczyny są NIERANDKOWALNE. 12 typów, które mało kto zechce

Faceci wyjątkowo ich nie lubią. Jeszcze masz szansę, żeby się zmienić.
Te dziewczyny są NIERANDKOWALNE. 12 typów, które mało kto zechce
Fot. Unsplash
31.07.2018

Powiedzenie „każda potwora znajdzie swojego amatora” nie brzmi może najpiękniej, ale daje nadzieję. Nawet jeśli czegoś ci brakuje, nie wierzysz w siebie i na starcie przegrywasz w każdej konkurencji - wreszcie ktoś się tobą zainteresuje i pokocha. Nie istnieje człowiek tak beznadziejny, że nikt go nie zechce. Na szczęście gusta mamy różne i prędzej czy później trafi się jakiś adorator.

Zobacz również: 13 definicji beznadziejnej kobiety. Żaden facet takiej nie zechce

Dla niektórych to spore pocieszenie, ale jak to z przysłowiami bywa - nie zawsze znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Niektóre osoby faktycznie mają utrudnione zadanie i znalezienie przez nich partnera należy rozpatrywać w kategoriach cudu. Tak, to możliwe, ale niezwykle mało realne. Wśród nich są też kobiety. Czasami robią nawet dobre pierwsze wrażenie, choć tracą z każdą chwilą znajomości.

Na podstawie rozmów i własnych obserwacji powstała ta lista dziewczyn nierandkowalnych. Z bardzo różnych przyczyn.

dziewczyna

fot. Unsplash

Godzilla

I w tym momencie wychodzą z nas kompleksy. Większość mężczyzn chce czuć się przy partnerce jak macho. A o to trudno, kiedy ta przerasta nas o głowę i wygląda jak nasza starsza siostra. Nie dajcie sobie wmówić, że wzrost nie ma znaczenia.

Księżniczka

Sama szuka księcia, bo uważa siebie za ósmy cud i pępek świata. Zawsze ma rację i nic jej się nie podoba. Mało który facet będzie miał ochotę, by zostać jej uległym poddanym, który na wszystko się zgadza i przeprasza za własne istnienie.

Przechodnia

Nie trzeba przyłapać jej na gorącym uczynku, bo o tym po prostu się mówi, a czasami na taką wygląda. Dziewczyna zbyt spontaniczna, która po 5 minutach ma ochotę skonsumować znajomość i codziennie poznaje w ten sposób kogoś innego to kiepski materiał na żonę.

Mamusia

Nawet nie chodzi o to, że traktuje mnie jak synka i próbuje wychowywać. Choć też. Dla wielu z nas problemem może okazać się fakt, że doczekała już potomstwa. Tak, nie wolno o tym głośno mówić, ale każdy z głową na karku zdaje sobie sprawę, że może to być przeszkoda.

Zobacz również: Faceci zdradzili nam, na co zwracają uwagę podczas pierwszej randki. Ta lista Cię zdenerwuje

dziewczyna

fot. Unsplash

Feministka

Spokojnie, nie karzemy za poglądy. Możesz domagać się równości. Fajnie, że masz jakiekolwiek spostrzeżenia i zajmujesz się tak poważnymi sprawami. Problem pojawia się wtedy, kiedy uważasz płeć przeciwną za podludzi gorszego gatunku.

Alternatywna

Dziwnie wygląda, nie do końca można się z nią dogadać, chodzi własnymi drogami. Bycie artystyczną duszą i oderwanie od rzeczywistości może być fajne, ale raczej nie dla potencjalnego partnera. Takie postaci raczej nas przerażają.

Intelektualistka

Nie zrozum tego źle - powinnaś czytać, myśleć, dyskutować i wyciągać wnioski. Wiedza i inteligencja są sexy. Gorzej, jeśli nic innego nie robisz i chodzisz zblazowana. To już dla nas zbyt wielkie wyzwanie.

Cnotka

Warto i trzeba się szanować. Należy jednak rozróżnić bycie łatwą od spontanicznej. Jeśli przeszkadza ci złapanie za rękę albo próba pocałunku, choć spotykamy się od kilku tygodni, chłopak może tego nie wytrzymać. Uprzedzamy uczciwie.

dziewczyna

fot. Unsplash

Dresiara

Jej życie polega na tanim lansie w myśl zasady - co się nie rozumie, to się dowygląda. Ona chce być zbuntowana i seksowna, a na rozwój wewnętrzny szkoda jej czasu. Nam na nią też.

Karierowiczka

Na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale z czasem wszystko staje się jasne. Ona ma zaplanowane swoje życie w najdrobniejszym szczególe do 2056 roku. Ambicja? W tym przypadku raczej obsesja, której trudno będzie sprostać.

Tipsiara

Postać tak stereotypowa, że chyba nie trzeba jej przedstawiać. Lubi proste życie, bo sama jest prostą dziewczyną. Nie lubi przemęczać szarych komórek i skupia się tylko na przyjemnościach. I niech robi to sama, ale beze mnie.

Samowystarczalna

Plaga w XXI wieku. Coraz więcej kobiet za wszelką cenę próbuje udowodnić, że w każdej sytuacji da sobie radę samodzielnie, a facet do niczego nie jest im potrzebny. Przy kimś takim faktycznie możemy się tak poczuć. A chyba nie o to chodzi.

Grzegorz Lawendowski

Zobacz również: Tak wygląda kobieta, której ŻADEN mężczyzna nie będzie chciał poderwać

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.07.2018 23:25
Zgadza się, w moim życiu nie ma już miejsca na nudnych facetów, związki które marnują czas i tak samo beznadziejny seks. Rodzina tylko by mi przeszkadzała, tym samym olewam wszystkich natrętów którzy myślą, że brak faceta=można startować otóż NIE MOŻNA!
zobacz odpowiedzi (1)
Lenka (Ocena: 5) 31.07.2018 20:18
Jak to się mówi, każda potwora znajdzie swojego amatora. Więc nie ma tak, żeby się nie dało. Chociaż u mnie lepsze powodzenie było po odchudzaniu, schudłam 10 kg z IQacai i powdzenie większe.
odpowiedz
najpaskudniejszy typ (Ocena: 5) 31.07.2018 12:47
Księżniczka Sama szuka księcia, bo uważa siebie za ósmy cud i pępek świata. Zawsze ma rację i nic jej się nie podoba. Mało który facet będzie miał ochotę, by zostać jej uległym poddanym, który na wszystko się zgadza i przeprasza za własne istnienie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie