Koniec domysłów. Po tym poznasz, że na 100% wpadłaś mu w oko

12 bardzo nieoczywistych sygnałów, które to potwierdzają.
Koniec domysłów. Po tym poznasz, że na 100% wpadłaś mu w oko
Fot. iStock
24.07.2018

Teoretycznie wszyscy wiemy, jak okazywać uczucia drugiej osobie. Praktycznie bywa z tym jednak różnie, bo wysyłane przez nas komunikaty są tak nieoczywiste, że nie docierają do adresata. Nam wydają się ewidentne, ale obiekt westchnień wcale nie musi odebrać tego w ten sposób. To zdarza się wyjątkowo często i aż trach pomyśleć ile dobrze zapowiadających się relacji nie doszło do skutku z uwagi na problemy komunikacyjne.

Zobacz również: 7 rzeczy, których kobiety w sobie nienawidzą, a dla facetów są MEGASEKSOWNE!

Czas to zmienić. Koniec domysłów i błędnych interpretacji. Faceci wcale nie są aż tak skomplikowani i swoje zainteresowanie okazują w dość oczywisty sposób. Oczywisty tylko dla nich, ale kiedy poznasz ich tajemnicę, stanie się czytelny także dla ciebie. Właśnie zdradzili, jak zachowują się w obliczu zauroczenia albo wręcz miłości. Te gesty mają mówić więcej, niż nawet najbardziej wzniosłe słowa.

Niektóre z nich zupełnie nie kojarzą się z zakochaniem, ale w przypadku mężczyzn to, co w sercu, to nie zawsze na języku. Swoje uczucia okazują czasami w bardzo pokrętny sposób. Jeśli zachowuje się tak przy tobie - możesz potraktować to jako ewidentne wyznanie.

okazywanie uczuć

fot. Unsplash

Przestaje mówić o innych kobietach

Z jednej prostej przyczyny - chce dać ci do zrozumienia, że liczysz się tylko ty. Rozmowa o każdej innej przedstawicielce płci pięknej mogłaby sugerować, że jesteś jedną z wielu. A nie jesteś.

Często porównuje cię to swojej mamy

Może to zabrzmieć niezręcznie, ale trudno wyobrazić sobie większy komplement. Nawet dla największego twardziela matka to ideał kobiety. Jeśli twierdzi, że masz z nią coś wspólnego - już go masz.

Nie odbiera przy tobie telefonu

Przy innych nie ma z tym kłopotu - przerywa rozmowę, żeby odebrać albo udaje podzielność uwagi, by odpisać na wiadomość. Kiedy bardzo mu zależy, wtedy jest w stanie się powstrzymać.

Zawsze śmieje się z twoich żartów

Mężczyźni nie są zbyt wylewni. Kiedy w normalnych okolicznościach powiesz coś mało zabawnego - możesz być pewna, że da ci to do zrozumienia. Inaczej, jeśli ma wobec ciebie jakieś zamiary. Wtedy wręcz płacze ze śmiechu - nawet jeśli wolałby płakać.

Zobacz również: Czy jesteś kobietą, której pragną mężczyźni? Znamy ich ideał

okazywanie uczuć

fot. Unsplash

Unika jedzenia przy tobie

Brzmi dziwnie, ale ma logiczne uzasadnienie. Niektórzy panowie zdają sobie sprawę, że pochłanianie przez nich pokarmów nie wygląda i nie brzmi dobrze. Nie wspominając o resztkach jedzenia na zębach. Chcą zachować pozory.

Poprawia sam siebie

Jego ręka nerwowo sięga w kierunku włosów? Na twój widok staje sztywno i napina wszystkie mięśnie? Poprawia t-shirt, który zmarszczył się w okolicy brzucha? A może sprawdza, czy ma czyste buty? Dla byle kogo raczej się tym nie przejmuje.

Na wszystko się zgadza

Cokolwiek nie zaproponujesz, on jest zawsze chętny i przyjmuje bez zbędnego komentarza twoje zdanie. To sytuacja wyjątkowa, bo faceci słyną ze swojego malkontenctwa. Ale nie wtedy, kiedy walczą o serce kobiety.

Często traci wątek

Jeśli odnosisz wrażenie, że zmienia temat, odpowiada mało logicznie albo się powtarza - najwyraźniej tak właśnie jest. Nawet największy macho traci język w gębie, kiedy próbuje się przypodobać wybrance.

okazywanie uczuć

fot. Unsplash

Wstawia emotikony do wiadomości

Zdecydowana większość facetów tego unika, postrzegając urocze minki jako coś niemęskiego. Wiadomości od nich są krótkie, konkretne i pozbawione emocji. Jeśli jest inaczej - to ewidentny sygnał, że chce u ciebie zapunktować.

Zmienił coś w swoim wyglądzie

To może być cokolwiek - bardziej opięte ubrania, więcej żelu na włosach, nadmiar perfum, podejrzanie opalona twarz w środku zimy albo nowa biżuteria. Możesz być pewna, że nie robi tego bez powodu.

Unika znajomych

Mało o nich mówi i unika spotkań, by poświęcić całą uwagę wyłącznie tobie. Wolny czas chce spędzać z obiektem swoich westchnień, a fakt, że ukrywa przez tobą swoich ziomków może oznaczać jedno - nie chce zostać przez nich ośmieszony w twoim towarzystwie.

Przestał lubić twoje posty

Znacie się nie od dziś i zawsze mogłaś liczyć na jego lajka lub komentarz, a teraz nagle przestał okazywać wirtualną sympatię? Po pierwsze - bardzo mu zależy, ale nie chce się narzucać i wyjść na desperata. Po drugie - woli ukryć swoje zamiary przed wszystkimi, aby w razie niepowodzenia uniknąć kompromitacji.

Grzegorz Lawendowski

Zobacz również: Kobiety się tego wstydzą, a faceci to uwielbiają. 15 dziwnych rzeczy, które są sexy

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.09.2018 02:14
bełkot
odpowiedz
redakcja w szoku (Ocena: 5) 26.07.2018 00:57
z ostatniej chwili - podobno wynaleziono sposob komunikacji zwany rozmowa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.07.2018 10:47
Czesc dziewczyny, musze sie wam pochwalić że schudłam 10 kilogramów, po 2 miesiącach dopięłam swego. Dzięki poradom pewnej trenerki fitness a właściwie jej wpisie w sieci. Wygoglujcie sobie: przyspieszamy odchudzanie slimbecia radzi
zobacz odpowiedzi (1)
strach sie bac (Ocena: 5) 24.07.2018 12:51
typowe objawy po GHB
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.07.2018 09:09
Ciekawy artykuł
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie