Faceci stworzyli ranking najpiękniejszych polskich WAGs. Anna Lewandowska poza podium

Która z żon i dziewczyn piłkarzy podoba im się najbardziej?
Faceci stworzyli ranking najpiękniejszych polskich WAGs. Anna Lewandowska poza podium
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/ & https://www.instagram.com/saraborucmannei_real/)
05.06.2018

Nadchodzą ciężkie czasy dla większości kobiet. Mistrzostwa świata w piłce nożnej potrwają aż miesiąc i przez ten okres kontakt z waszymi chłopakami, mężami, ojcami i braćmi może być znacznie utrudniony. Przez 4 tygodnie to mecze będą rządziły męską wyobraźnią, a z Lewandowskim i spółką naprawdę trudno konkurować. Wszystko wróci do normy dopiero w lipcu i to niezależnie od osiągnięć naszej drużyny.

Zobacz również: Internet nie zapomina: Najbardziej obciachowe zdjęcia polskich celebrytów

Jednak nie tylko o futbol tutaj chodzi. Tam gdzie sport, tam piękne kobiety. Równie dużym zainteresowaniem, co tabele i bramki cieszą się dziewczyny i żony piłkarzy. Zwłaszcza tych z kadry narodowej. Jeśli więc nie fascynuje cię kopanie piłki, a bliżej ci do mody i urody - zawsze możesz poruszyć ten temat. Pod warunkiem, że nie obawiasz się konkurencji, bo niektóre z nich uważane są za wyjątkowo atrakcyjne.

Które konkretnie? Razem z moimi rozmówcami stworzyliśmy ranking polskich WAGs, które najbardziej rozpalają nasze zmysły. Ich kolejność, która jest efektem głosowania, może cię zdziwić…

1. Edyta Zając-Rzeźniczak

Żona Jakuba Rzeźniczaka zawodowo zajmuje się modelingiem, więc już na starcie wyprzedziła konkurencję. Piękna brunetka hipnotyzuje dużymi oczami (tym razem dosłownie) i perfekcyjną sylwetką. Na dodatek nie udaje autorytetu w każdej dziedzinie, do czego polskie WAGs mają słabość.

2. Marina Łuczenko-Szczęsna

Małżonka Wojciecha Szczęsnego jest postacią powszechnie znaną. Zwłaszcza czytelniczkom kolorowych mediów, choć nie może się pochwalić najlepszą prasą. Pomijając jednak wszelkie plotki - urody na pewno nie można jej odmówić. W naszym głosowaniu zajęła zaszczytne drugie miejsce.

Zobacz również: Polskie gwiazdy KIEDYŚ vs. DZIŚ: Te metamorfozy szokują! (Lewandowska, Rozenek, Gessler...)

3. Jessica Ziółek

Dziewczyna Arkadiusza Milika nie ukrywa, że lubi być w blasku fleszy. Przez ostatnie miesiące i lata bardzo się wizualnie zmieniła, co należy docenić. Urocza blondynka ma słabość do drogich ubrań, które nigdy nie wyglądają wulgarnie. Młoda, ambitna i może się podobać. Miejsce na podium nie dziwi.

4. Sara Boruc

Żona Artura Boruca jest najstarszą WAG w naszym zestawieniu. W tym przypadku to jednak bez znaczenia, bo 33 czy 23 lata to żadna różnica. Wszystkie są równie zadbane. Wygląda na kobietę, która wie, czego chce. Nie można jej też odmówić urody - hipnotyzuje spojrzeniem, choć jest też jeden minus - czasami ubiera się zbyt oryginalnie.

Zobacz również: Najpierw Robert, teraz Ania... Lewandowska pokazała się jako jasna BLONDYNKA! (Kto wygląda gorzej?)

5. Anna Lewandowska

Małżonka Roberta Lewandowskiego nie zwyciężyła w naszym rankingu, ani nawet nie załapała się na podium, chociaż jest zdecydowanie najbardziej znana. I może w tym problem? Ania jest obiektywnie ładna i bardzo zgrabna, ale jednak wielu z nas odczuwa przesyt jej obecnością w mediach.

6. Dominika Grosicka

Druga połowa Kamila Grosickiego do niedawna pozostawała w cieniu, ale w ostatnich miesiącach zrobiło się o niej naprawdę głośno. Zaczęła ćwiczyć i chętnie chwali się idealną sylwetką. Zdecydowanie ma w sobie to coś, więc jeszcze chwila, a na pewno wskoczy na podium.

7. Celia Jaunat

Ukochana Grzegorza Krychowiaka zajęła ostatnie miejsce w naszym zestawieniu. Może to kwestia zbyt mocnego makijażu, nie zawsze trafionych strojów albo egzotycznej urody. Teoretycznie jest zgrabną i zadbaną kobietą, która może się podobać. Praktycznie, wśród polskich fanów piłki nożnej furory nie zrobiła.

Polecane wideo

Komentarze (30)
Ocena: 4.27 / 5
Krytyk (Ocena: 3) 04.05.2020 17:10
Każdy jest na swój sposób piękny ~Krytyk
odpowiedz
Jasne (Ocena: 2) 13.06.2018 17:50
Francuzka Celia Junot jest "zbyt egzotyczna" ale pół Arabka Sara BoruC już nie?
odpowiedz
Miro (Ocena: 3) 13.06.2018 17:40
Przecież miały być piękne, więc co tu robi Sara Boruc?
odpowiedz
Anonin (Ocena: 5) 10.06.2018 10:08
Marina nie jest zrobiona, nic w sobie nie poprawiła i od zawsze była piękna.
odpowiedz
Piotrek (Ocena: 5) 08.06.2018 18:37
Gdybym miał taką kobietę, to nie musiałbym stosować iqman, żeby wspomóc erekcję. A tak to mam niezbyt podniecającą pannę i sprzęt odmawia posłuszeństwa.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie