MĘSKIM OKIEM: W jakim miesiącu rodzą się najlepsze kobiety?

Faceci twierdzą, że ten drobny szczegół naprawdę ma znaczenie...
MĘSKIM OKIEM: W jakim miesiącu rodzą się najlepsze kobiety?
Fot. Unsplash
16.01.2018

Co mówi o nas miesiąc urodzenia? Osoby zajmujące się astrologią czy numerologią twierdzą, że wszystko. Układ gwiazd i liczb ma zdradzać nasze najmocniejsze i najsłabsze strony, cechy charakteru oraz osobowość. Ile w tym teorii, a jak wygląda to w praktyce? Postanowiłem to sprawdzić razem z moimi rozmówcami, którzy swoje wnioski opierają na własnych doświadczeniach.

To faceci w różnym wieku, którzy żyją w stałych związkach. Opisali swoje partnerki, a ja przyporządkowałem do nich daty urodzenia. Dzięki temu możemy sprawdzić, co wyróżnia kobietę urodzoną w lutym od tej, która przyszła na świat w październiku. Może się okazać, że ten drobny szczegół naprawdę ma znaczenie.

Nie wierzysz? Porównaj swój miesiąc z opisem. Chyba naprawdę coś w tym jest…

Zobacz również: Imiona, które noszą niewierne kobiety

miesiąc urodzenia a osobowość

fot. Unsplash

STYCZEŃ

„Zawsze dąży do celu, choć nie zawsze ma szczęście. Jeśli kocha, to na zabój. Ma w sobie sporo typowo męskiego uporu. Trudno nazwać ją delikatną. Rzadko się złości. Raczej szuka zemsty”.

LUTY

„Nie potrafi mówić otwarcie o swoich uczuciach i często się ich wstydzi. Szuka faceta, który zaopiekuje się nią, jak małym dzieckiem. Nie ujawnia własnego zdania. Bardzo rodzinna i mało spontaniczna”.

MARZEC

„Długo szuka miłości i miewa problemy z utrzymaniem stałej relacji. Wszędzie jej pełno. Dużo mówi. Potrafi przytłaczać swoją energią i pewnością siebie. W środku bardzo przewrażliwiona na swoim punkcie”.

KWIECIEŃ

„Zwraca ogromną uwagę na swój wygląd. Chce się przypodobać wszystkim, przez co brakuje jej wyrazistości. Typowa matka Polka szukająca słabego faceta, którego mogłaby sobie wychować. Nerwus”.

Zobacz również: Ku przestrodze: Imiona, które noszą niewierni mężczyźni

 

miesiąc urodzenia a osobowość

fot. Unsplash

MAJ

„Flirciara czerpiąca satysfakcję z tego, że ktoś się nią interesuje. Ma burzliwe życie uczuciowe i sporo niepowodzeń na koncie. Mimo wszystko chce założyć rodzinę i wreszcie jej się to uda. Niektórych bardzo drażni”.

CZERWIEC

„W sprawach miłosnych i rodzinnych konserwatystka do bólu. Szuka tego jedynego i wręcz naciska na ślub. Zawsze chce mieć wszystko poukładane. Jej perfekcjonizm może doprowadzać do szału”.

LIPIEC

„Trudno się przy niej nudzić, bo to najzabawniejsza osoba w towarzystwie. Nigdy nie szuka wrażeń poza związkiem i jest do bólu przewidywalna. Raczej uległa i rzadko stawia na swoim. Zdanie faceta jest dla niej najważniejsze”.

SIERPIEŃ

„Wyjątkowo nerwowa i roztrzepana. O wszystkim zapomina i wszędzie się spóźnia. Do obowiązków ma luźne podejście. Facet ma ją nie tylko kochać, ale także robić wszystko za nią. Rozmowa z nią to prawdziwa przyjemność”.

Zobacz również: Seks a miesiąc urodzenia - dowiedz się o sobie czegoś nowego!

miesiąc urodzenia a osobowość

fot. Unsplash

WRZESIEŃ

„Najpierw o coś walczy, a kiedy to zdobędzie - odpuszcza sobie. Szybko się nudzi i wciąż potrzebuje nowych wrażeń. Wystarczy iskra, by rozpętała przerażającą awanturę. W domu raczej ugodowa, cicha i przewidywalna”.

PAŹDZIERNIK

„Mało kto popełnił tyle błędów w miłości. Mimo wszystko zawsze spada na cztery łapy i nie rozpamiętuje niepowodzeń. Typ lenia, który siedzi z założonymi rękami, żeby ktoś wykonał za niego pracę. Wyjątkowo czuła”.

LISTOPAD

„Zakompleksiona i wszystkiego się wstydzi. Z powodu braku pewności siebie - często opowiada niestworzone historie. Trudno ją rozgryźć i chyba nigdy do końca się to nie uda. Niezależna. Zawsze ma swoje pieniądze i nie prosi o łaskę”.

GRUDZIEŃ

„Mocna w gębie, ale tylko przed najbliższymi. Wciąż szuka swojego pomysłu na życie i zazwyczaj z marnym skutkiem. W głębi duszy wrażliwa i ciekawa świata, ale nie zawsze to ujawnia. Szybko się obraża”.

Komentarze (25)

Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 06.02.2018 17:20
Nie zgadza sie moja dziewczyna jest z pazdziernika i wcale taka nie jest pierdo....głupot jestesmy razem od pol roku ja 23 ona 18
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.01.2018 00:21
Nić się nie zgadza!
odpowiedz
Natalia (Ocena: 5) 27.01.2018 19:57
Wszystko się zgadza :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2018 22:47
Jestem z września i to ze niby jestem z pod znaku panny to ze jest cicha , spokojna i lubi porządek itp TO DO MNIE NIE PASUJE ... NIC Z TYCH RZECZY..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2018 07:37
Styczeń
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo