MĘSKIM OKIEM: Dlaczego powinnaś się cieszyć, że nie wyglądasz jak ona?

Doceń, jeśli nie jesteś równie idealna!
MĘSKIM OKIEM: Dlaczego powinnaś się cieszyć, że nie wyglądasz jak ona?
źródło: Instagram (instagram.com/katerinarozmajzl)
07.11.2017

Wygląd to nie wszystko, ale ona nie bez powodu uchodzi za ideał. Jest zgrabna, ma długie włosy, nie stroni od makijażu, potrafi się kobieco ubrać, chętnie podkreśla swoje atuty, a biel jej zębów dosłownie oślepia. Teoretycznie doskonały materiał na matkę, żonę i kochankę. A przynajmniej dziewczynę. Katerina Rose jest jednak przykładem, że spektakularna i zbyt oczywista uroda może okazać się problemem.

Pokazałem jej zdjęcia kilku młodym facetom i zapytałem wprost: czy chciałbyś, żeby twoja wybranka tak wyglądała? Wszystko wskazuje na to, że Amerykanka słowiańskiego pochodzenia nie jest spełnieniem marzeń większości z nas. Zamiast intrygować - bardziej onieśmiela. Do głosu dochodzą również wciąż powszechne stereotypy o blond pięknościach. Niby ideał, ale gdyby przyszło co do czego…

Dlaczego większość z nas nie wyobraża sobie związku z kimś tak perfekcyjnym? Sprawdź i doceń, jeśli sama nie wyglądasz jak modelka i gwiazda filmowa.

Zobacz również: To chyba NAJPIĘKNIEJSZA PARA na świecie. Wyglądają jak Ken i Barbie! (Oboje są idealni)

idealna dziewczyna

źródło: Instagram (instagram.com/katerinarozmajzl)

Bałbym się zagadać

- Ta dziewczyna wygląda na milion dolarów. Myślę, że to błogosławieństwo, ale i przekleństwo. Zwykły szary chłopak od razu pomyśli sobie: nie ma sensu nawet startować. Za wysoka liga - twierdzi Kamil.

Wygląda na nieosiągalną

- Facet musiałby mieć bardzo wysokie poczucie własnej wartości i przekonanie o tym, że sam jest ideałem, aby się nią na poważnie zainteresować. Ja nie uważam siebie za ósmy cud świata, więc nie ma o czym mówić - przekonuje Jarek.

Na pewno szuka kogoś równie pięknego

- Ktoś taki nie zainteresuje się byle kim. Twarz modela i ciało kulturysty to na pewno minimum. Zwyczajny chłopak zawsze będzie czuł się zbyt brzydki, żeby odważyć się na pierwszy krok - tłumaczy Tomasz.

Ideały są nudne

- Ładna i nie ma czemu przeczyć. Ale czy interesująca? Mam poważne wątpliwości. Dla mnie to, za przeproszeniem, typowa blond laleczka. Nie ma w jej urodzie niczego oryginalnego - diagnozuje Wojtek.

Zobacz również: Naukowcy odkryli kobietę idealną. To ona! (Poznaj jej wymiary)

idealna dziewczyna

źródło: Instagram (instagram.com/katerinarozmajzl)

Trudno będzie za nią nadążyć

- Od razu widać, że to dziewczyna, która cały czas napiera do przodu, ciągle chce czegoś więcej, zawsze jej mało. Moje życie jest zbyt nudne, by dobrze się w nim poczuła. Ona potrzebuje fajerwerków - obawia się Patryk.

Uroda jest dla niej najważniejsza

- Może to krzywdzące, ale takie mam wrażenie. Żeby tak wyglądać, nie wystarczy po prostu o siebie dbać. Ona całymi dniami musi przeglądać się w lustrze i inwestować w siebie grube pieniądze, żeby uzyskać taki efekt - przekonuje Marcin.

Nie przypomina człowieka

- Dla mnie to nie żadna dziewczyna, ale piękny cyborg. Raczej postać z bajki i dzieło grafików, a nie żywa istota. Poraża mnie jej sztuczność i perfekcjonizm. Normalne kobiety tak nie wyglądają - twierdzi Kamil.

Na pewno mamy różne priorytety

- Tego nie wiem na pewno, ale dzielę się pierwszym wrażeniem. Ktoś tak piękny kojarzy się ze wszystkim, ale nie stałym związkiem, bliskością, wymianą myśli, porozumieniem intelektualnym, rodziną i tak dalej. Ona ma tylko wyglądać - dodaje Jarek.

Zobacz również: 7 rzeczy, których mężczyźni pragną w związkach

idealna dziewczyna

źródło: Instagram (instagram.com/katerinarozmajzl)

Nie ma w sobie nic wyjątkowego

- Powiedzmy to sobie szczerze - wygląda świetnie, ale jest zupełnie bez wyrazu. Gdyby pokazano mi zdjęcia kilku równie ślicznych blondynek, to i tak zlałyby się w jedną szarą masę. Wolę urodę, która coś sobą wnosi - przekonuje Tomasz.

Wygląda na wyniosłą

- Pewnie to mylne wrażenie, ale tak podpowiada intuicja. Jest tak idealna, że na pewno zadziera nosa. Nie ma się nawet czemu dziwić, ale na dłuższą metę z kimś takim nie da się być. Przynajmniej tak się na pierwszy rzut oka wydaje - mówi Wojtek.

Sprawia wrażenie infantylnej

- Stereotypy nigdy nie są fajne, ale nie oszukujmy się. Co myśli przeciętny facet, który widzi kogoś takiego? Ładna, ale niezbyt rozgarnięta blondynka. Ma co pokazać, ale lepiej, żeby się nie odzywała - to opinia Patryka.

Pewnie szuka Kena

- Raczej nie zadowoli się przeciętniakiem. Jej facet musi być równie śliczny. A nie oszukujmy się - 99 procent z nas bliżej do Gargamela, niż Kena - stwierdza Marcin.

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 3.4 / 5
Krytyk (Ocena: 1) 04.05.2020 18:32
Na moje oko, piękno 40% natural 60% plastik.
odpowiedz
ewaa (Ocena: 2) 22.11.2017 18:58
Ok, dziewczyna może i jest piękna, ale sztucznie i na pewno nie jest naturalna. Znam kilka tego typu dziewczyn i powiem szczerze - głupio się zachowują. Nie uczą się, nie studiują, nie zwracają uwagę na pracę, cały czas siedzą tylko na siłowni, u kosmetyczek, fryzjerów , robią rzęsy itd. w tym wypadku dojdzie pewnie też chirurg plastyczny albo solarium. Z tego co zauważyłam, to takie ,,lale" budzą tylko zainteresowanie na np instagramach, ale tak naprawdę w prawdziwym życiu są mniejszością i raczej budzą zdziwienie niż zachwyt. Faceci nie chcą być z nimi ponieważ one patrzą ( w większości) na wygląd, są kapryśne ( piszę z mojego punktu widzenia o osobach tego typu które znam, być może dziewczyna ze zdj taka nie jest). Artykuł nie ma za bardzo sensu choć na pewno pociesza zwyczajne dziewczyny. Ten 21 wiek wkurza mnie tą modą na ,, instagramowe pseudo - ideały" i photoshop. Mam nadzieję że wróci wkrótce moda na naturalność i naturalne piękno. P.S. z tego co zaobserwowałam wartościowe chłopaki nie są z takimi dziewczynami :)
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 08.11.2017 01:02
Nawet trochę ją przypominam, mam podobne ciało i włosy, twarz też trochę, tyle, że nos mam większy, usta nie zrobione, w porównaniu do niej jestem też biała jak ściana i mój odcień blondu jest chłodniejszy. Każdy ma inny gust, dla jednych to ideał, a dla innych wręcz przeciwnie. Ten artykuł jest bez sensu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2017 10:57
Z resztą osiągnąć taką twarz może każdy, bo ona ma zrobiony nos i usta a i może coś jeszcze czego nie widać. Założę się, że gdyby zrobić nos i usta 90 z nas to wszystkie byłybyśmy takimi klonami z insta, ale niby perfekcyjnymi i by się zachwycano co za laleczki.
zobacz odpowiedzi (1)
Paula (Ocena: 3) 07.11.2017 10:27
Mieć twarz jak ona bardzo bym chciała, ale z taką twarzą niekoniecznie trzeba się stylizowanće na puste pudło
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie