MĘSKIM OKIEM: Która uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nadaje się na żonę?

Faceci wybrali swoją idealną kandydatkę!
MĘSKIM OKIEM: Która uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nadaje się na żonę?
źródło: Facebook (facebook.com/pg/slubodpierwszegowejrzeniaTVN)
24.10.2017

Sam pomysł, by na ślubnym kobiercu postawić nieznajomych sobie ludzi wydaje się absurdalny. Z drugiej jednak strony - czy oświadczając się mężczyzna tak naprawdę zna swoją wybrankę? Małżeństwo sporo zmienia i szybko może się okazać, że cudowna narzeczona jako żona nie jest już tak perfekcyjna. Telewizyjni eksperci twierdzą, że opracowali wzór na idealny związek, więc może jednak ma to sens.

Tym razem zajmiemy się jednak nie szansami poszczególnych par z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. To trudno przewidzieć, bo w końcu przeciwieństwa się przyciągają, a pierwsze rozczarowanie może przemienić się w najprawdziwszą miłość. Przyjrzyjmy się jego uczestniczkom. W której z nich statystyczny facet widzi kandydatkę na żonę? Zapytałem o to kilku mężczyzn, którzy oglądają ten program i są w stanie wydać werdykt.

Panowie ocenili ich wygląd, charakter i ogólne predyspozycje do tej roli. Okazuje się, że jedna z nich to spełnienie marzeń większości z nich. Jeśli chociaż trochę ją przypominasz - tak trzymaj!

Zobacz również: Wszyscy dziś mówią o sukni panny młodej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”! Podoba się Wam?

ślub od pierwszego wejrzenia

źródło: Facebook (facebook.com/pg/slubodpierwszegowejrzeniaTVN)

Agnieszka

Wygląd: 4/10 - to zadbana kobieta, choć robiąca wszystko, by wyglądać na starszą, niż w rzeczywistości jest. Mężczyźni doceniają jej kobiece kształty, ale nie są zachwyceni bardzo krótkimi włosami. Nosi się zbyt oficjalnie, choć ze smakiem.

Charakter: 5/10 - perfekcjonistka, która ma wszystko pod kontrolą, co może być błogosławieństwem, jak i przekleństwem. W dłuższej perspektywie to atut, ale na co dzień może wywoływać nieporozumienia. Mało spontaniczna, ale nastawiona na sukces

Materiał na żonę: 5/10 - reprezentacyjna i przewidywalna, ale mało który mężczyzna spełni jej wygórowane oczekiwania. Moi rozmówcy obawiają się, że małżeństwo w jej wykonaniu będzie przypominało raczej układ z rozsądku, niż szaloną miłość. Nie każdy facet jest równie praktyczny, co ona.

Zobacz również: Ślub od pierwszego wejrzenia: Która z par najszybciej się rozwiedzie?

 

ślub od pierwszego wejrzenia

źródło: Facebook (facebook.com/pg/slubodpierwszegowejrzeniaTVN)

Ania

Wygląd: 6/10 - moi rozmówcy najczęściej opisują ją określeniem „sympatyczna”. Nie wygląda jak modelka, ale na pewno można zawiesić na niej oko. Ma ładne włosy, często się uśmiecha, a jej krągłości znajdą wielu fanów. Potrafi wyglądać dziewczęco.

Charakter: 7/10 - w jej przypadku osobowość to największy atut. Z jednej strony myśli poważnie o życiu, ale z drugiej - wciąż potrafi być spontaniczna. Wydaje się wyrozumiała i ugodowa. Nie zadziera nosa i przyjmuje życie takim, jakie jest. Zawsze znajdzie powód do uśmiechu.

Materiał na żonę: 6/10 - w ogólnym rozrachunku Ania na pewno nie jest kandydatką idealną, ale ma sporo zalet. Ankietowani obawiają się jednego - że tylko wydaje się ugodowa, a tak naprawdę wszystko musi być po jej myśli. Być może na ślub jest dla niej jeszcze za wcześnie. To wciąż dziewczyna, a nie kobieta.

Zobacz również: Mężczyźni zakochują się pierwsi!

ślub od pierwszego wejrzenia

źródło: Facebook (facebook.com/pg/slubodpierwszegowejrzeniaTVN)

Paulina

Wygląd: 7/10 - ta kandydatka może się podobać. Jest wysoka, szczupła, ma bardzo interesujące rysy twarzy i wyrazisty kolor włosów. To (wizualnie) kobieta z wyższej półki - żywe przeciwieństwo tlenionych blondynek z doczepami i tipsami. Ma klasę i spory seksapil.

Charakter: 8/10 - w programie zachowuje się jak płaczka, ale wszystko wskazuje na to, że wcale taka nie jest. To sytuacja ją do tego zmusiła. Według moich rozmówców Paulina wydaje się bardzo dojrzała, ale i spontaniczna. Ma głowę na karku i zna swoją wartość. To nie jej wina, że trafił jej się wybrakowany mąż.

Materiał na żonę: 8/10 - dojrzała, atrakcyjna, realistycznie podchodząca do życia. Do tego opiekuńcza. Jeszcze raz trzeba to podkreślić - kobieta z ogromną klasą. Nie zadowala się byle czym, bo sama ma sporo do zaoferowania. Ankietowani twierdzą, że sprawdzi się zarówno jako matka, żona i kochanka. Pod warunkiem, że partner też coś sobą reprezentuje.

To zwyciężczyni naszego plebiscytu. Zdziwione?

Grzegorz Lawendowski

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.10.2017 13:58
Jak dla mnie Ania jest najsympatyczniejsza i najładniejsza :)
odpowiedz
Alicja (Ocena: 5) 24.10.2017 23:02
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2017 10:21
Co to za pajaca dostala Paulina
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2017 09:55
Serio? Paulina aż tak dużo za wygląd dostała? Tzn uważam, że każda z nich ma coś w sobie :) kwestia spotkania odpowiedniego faceta:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie