15 tekstów, których nie wybaczy Ci żaden facet! (numer 12 - zdecydowanie najgorszy!)

Czasem lepiej ugryźć się w język, niż powiedzieć o jedno zdanie za dużo.
15 tekstów, których nie wybaczy Ci żaden facet! (numer 12 - zdecydowanie najgorszy!)
Fot. Unsplash
16.09.2017

Do mężczyzn trzeba mówić wielkimi literami. I uważać, żeby się w swoich tekstach nie zagalopować. Zbytnia szczerość może okazać się nie najlepszym rozwiązaniem. Czego nie mówić? Oto ściągawka dla wszystkich dziewczyn.

#1 Rozmiar nie ma znaczenia.
Jeśli powiesz mu coś takiego, on od razu domyśli się, że nie informujesz go o tym przypadkiem. Oczywiście od razu weźmie to sobie do serca i zacznie się zadręczać, że jednak nie jest tak hojnie wyposażony przez naturę, jak mu się dotąd wydawało. Faceci są na tym puncie przewrażliwieni, więc uważaj!

#2 Szkoda, że nie zarabiasz więcej.
Jasne, że szkoda. Wielka szkoda! Tylko lepiej tego facetowi nie mówić. Dla mężczyzny poziom materialny jest wyznacznikiem jego męskości. Gdy rzucisz mu taki tekst, męska samoocena drastycznie spadnie.

#3 Mój tata zrobiłby to inaczej.
On naprawdę bardzo nie chce rywalizować z twoim ojcem. On w ogóle nie chce rywalizować z żadnym innym facetem, a już twój ojciec jest na samym końcu listy! Poza tym nikt nie lubi porównań. Gdy mówisz coś takiego, on zamiast „inaczej” słyszy „lepiej”.

#4 Seks bez orgazmu też jest super.
Dając mu jasno do zrozumienia, że nie doszłaś, podkopujesz jego pewność siebie i umiejętności – a przecież on chce wierzyć, że jest w łóżku doskonały. Żaden facet nie uwierzy, że kobietę może zadowolić seks bez orgazmu. Gdy tak powiesz, on usłyszy: „Kochanie, ale masz inne zalety”.

Sprawdź także: O czym Twój facet myśli w czasie seksu?

#5 W tym miesiącu zarobiłam więcej od ciebie.
Nie musisz mu przypominać, że są na świecie ludzie, którzy w kwestiach finansowych radzą sobie lepiej od niego. A już na pewno nie trzeba mu przypominać (choć on wie to doskonale), że to ty zarabiasz więcej.

#6 Nie mogę na ciebie liczyć.
Pewnie czasem nie możesz, ale mężczyźni potrzebują konkretnych komunikatów. I nie cierpią uogólniania. Jeśli ten jeden raz coś mu nie wyszło, powiedz wprost, dlaczego jesteś rozczarowana. Nie zapominając o obietnicach, z których dotąd zazwyczaj się wywiązywał. Bądź sprawiedliwa.

#7 Mój były był dobry w…
Nawet jeśli chciałaś powiedzieć, że w łowieniu ryb czy obsłudze kalkulatora, to pamiętaj, że ta wiedza nie jest żadnemu facetowi – a już zwłaszcza twojemu partnerowi – potrzebna do szczęścia. Problem w tym, że ten tekst na stałe wdrukuje się w jego pamięć. I po co?

czego nie mówić facetowi

Fot. Unsplash

#8 Nie umiesz prowadzić.
Każdy facet żyje w przekonaniu, że jest mistrzem kierownicy. O ile on nie popełnia rażących błędów, które mogłyby narazić was na niebezpieczeństwo, lepiej nie przesadzać ze zbytnią szczerością. Chyba nie chcesz, żeby się spinał za każdym razem, gdy będzie prowadził?

#9 Kiepski masz ten samochód.
Jeśli on nie przyjeżdża po ciebie najnowszym modelem ferrari, a już szczególnie, jeśli sprawność jego samochodu pozostawia wiele do życzenia, taki tekst na pewno go wkurzy. Tym zdaniem nadepniesz mu na odcisk w podobny sposób co tekstem: „Szkoda, że nie zarabiasz więcej”.

#10 Zrobiłeś z siebie głupka.
Załóżmy, że on przez cały wieczór próbował podtrzymywać atmosferę podczas drętwego spotkania. Albo byłaś świadkiem, jak nadskakiwał szefowi. Czy naprawdę uważasz za konieczne poinformowanie go, że zachowywał się jak głupek?

#11 Nie pamiętasz, jaki dziś jest dzień?
Gdyby ktoś powiedział ci coś takiego, pewnie nie byłabyś zadowolona – na pewno wolałabyś usłyszeć wprost, o co chodzi. Z mężczyznami jest podobnie! Nie, oni się nie domyślają. Po takim tekście on poczuje, że coś zawalił, a ponieważ nie będzie wiedział co, to dopiero się wkurzy.

czego nie mówić facetowi

Fot. Unsplash

#12 Nie popisuj się.
To jeden z tych tekstów, których nie znosiło się w młodości, nieważne, czy było się dziewczynką, czy chłopcem. Dorosły też nie chce tego usłyszeć, a już na pewno nie w towarzystwie. NIGDY w otoczeniu kumpli. NIGDY, gdy się jest facetem.

#13 Wcale nie jesteś tak zabawny, jak ci się wydaje.
Ups. Bez komentarza.

#14 Nie stać nas na to.
Nas: czyli jego również. Bo za mało zarobił. Bo nie umie zarabiać kasy. Bo w ogóle jest do niczego. Gdy mówisz coś takiego, on dopowiada sobie kolejne zdania, utwierdzając się w przekonaniu, że jest życiowym nieudacznikiem. Pamiętaj: mężczyźni oceniają siebie przez grubość portfela!

#15 A nie możesz sam zrobić sobie dobrze?
Oto najgorszy tekst, jaki możesz mu rzucić, gdy on będzie miał ochotę na coś więcej.

RAF

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.09.2017 14:22
a jak sie nie mialo orgazmu to co? lepiej powiedziec "nie doszlam i bylo beznadziejnie, nastepnym razem bardziej sie postaraj" ??
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.09.2017 10:13
Ale mój eks BYŁ lepszy od obecnego w łożku wiec czemu mam to ukrywać? Niech obecny ma świadomość i sie bardziej stara. Mam sie z nim jak z jajkiem obchodzić kosztem własnych orgazmów? Co za chory świat
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 16.09.2017 10:10
Spotykałam sie z "typem" na ktorego zachowanie cisnelo sie na usta wiele z tych tekstow, oczywiscie glosno komentowalam te rzeczy na kazdym spotkaniu, w rozmowach codziennych, w koncu znudzilo mi sie to, i go zostawilam , pozniej chcial zebym do niego wróciła ale niestety nie chciało mi sie szarpać z jakimś nieogarem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo