MĘSKIM OKIEM: Szukasz porządnego faceta? Powinien mieć na imię...

Oto lista męskich imion, które podobno dobrze rokują. Jest w tym trochę prawdy?
MĘSKIM OKIEM: Szukasz porządnego faceta? Powinien mieć na imię...
Fot. iStock
29.08.2017

Czy dane osobowe mają wpływ na to, jakimi jesteśmy ludźmi? Na zdrowy rozum wydaje się, że nie. W końcu to kwestia przypadku i na własne imię nie mamy żadnego wpływu. Każdy zna przecież porządną Agnieszkę czy Piotra, jak i ich mniej sympatycznych imienników. Osobowość to zasługa genów i wychowania, a nie kilku literek w akcie urodzenia. Nieco innego zdania są ludzie zajmujący się astrologią, ale kto by ich traktował na poważnie…

A może jednak coś w tym jest? Postanowiłem zapytać o to najbardziej zainteresowanych. Tym razem panowie sami mieli wskazać męskie imiona, które najlepiej rokują. Moi rozmówcy twierdzą, że ich właściciele to wyjątkowo dobrze wychowani i godni zaufania faceci, z którymi zaznasz szczęścia. Nie mogli wybrać własnego imienia, więc ich opinie wydają się w miarę sprawiedliwe i bezstronne.

Nawet jeśli nie wierzysz, że możliwe jest opisanie człowieka wyłącznie na tej podstawie - warto sprawdzić.

Zobacz również: Imiona, które są szczytem obciachu

 

imiona męskie

źródło: Chris Benson / Unsplash

Tomasz

Wygląda na łobuza, ale w głębi duszy to naprawdę wrażliwy i czuły mężczyzna. Jest bardzo wierny, a dla rodziny zrobi wszystko. Daleko mu do ideału, ale za najbliższymi wskoczyłby w ogień.

Daniel

Wyjątkowo inteligentny facet, co na początku może przerażać. Każdy traci przy nim pewność siebie, ale to tylko chwilowe. Szybko okazuje się, że swoją mądrość wykorzystuje tylko w dobrych celach.

Filip

Przedsiębiorczy, zaradny i pracowity. Nie potrafi siedzieć w miejscu i ciągle szuka sposobów, żeby zrobić dobry interes. Zazwyczaj z sukcesami. Niezależny - na pewno nie zostanie pantoflarzem.

Mateusz

Nie wszyscy rozumieją jego fenomen, ale jeśli cenisz szczerość i bezpośredniość - to dobry materiał na partnera. Jeśli czymś się interesuje, to na 100 procent. Tak samo jest z kobietami.

Zobacz również: Imiona, którymi skrzywdzisz dziecko

 

imiona męskie

źródło: Ethan Sykes / Unsplash

Jacek

Może jeszcze na to nie wygląda, ale wyrośnie na świetnego męża i ojca. Rzadko koncentruje się wyłącznie na sobie. Wszystko podporządkowuje jednemu celowi: żeby jego bliskim było dobrze.

Mariusz

Ma swoje za uszami i wydaje się bezczelny, ale w domowym zaciszu przemienia się w potulnego baranka. Przy nim trudno się nudzić, bo ciągle szuka nowych wrażeń. Zazwyczaj bezpiecznych i legalnych.

Jakub

Nie jest człowiekiem bez wad, ale na pewno nie można mu zarzucić lenistwa czy patrzenia jedynie na czubek własnego nosa. Jeśli skradniesz mu serce, to szybko poczujesz się jak księżniczka. On o to zadba.

Paweł

Odrobinę wyniosły i przekonany o swojej wyjątkowości, ale czy jest w tym coś złego? Jeśli szukasz rozgarniętego i pewnego siebie mężczyzny, to dobrze trafiłaś. Pieniądze się go trzymają.

Zobacz również: Poznajcie najseksowniejsze imiona

imiona męskie

źródło: Brooke Cagle / Unsplash

Wojciech

Bywa niezdecydowany i odrobinę zbyt miękki, ale to dobry człowiek. Wyciąga wnioski i uczy się na własnych błędach. Zalicza wpadki, ale drobne. Przynajmniej nie jest nudnym ideałem.

Michał

Jeśli wiesz, że miał już kilka dziewczyn i podejrzewasz go o niestałość w uczuciach - daj mu szansę. Po prostu szuka szczęścia i całkiem możliwe, że będziesz to ty. Potrafi się zaangażować.

Stanisław

Nie ma ich zbyt wielu, chyba że są już grubo po 50, ale jeśli się zdarzy - bierz w ciemno. Wyjątkowo rozgarnięty facet z poczuciem humoru, a do tego stały w uczuciach. Można z nim konie kraść.

Adam

Zdarzają się wybrakowane sztuki, ale w większości to porządni panowie. Może nie ma głowy do interesów i boi się zmian, ale trudno spotkać drugiego tak przyzwoitego i oddanego.

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 30.08.2017 18:52
Oh. Tomasz.. zdradzil mnie 4 razy... mopja nastepczynie minimum 10 :D ah no tak.. wierny..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2017 21:27
To tylko imiona i śmieszne jest podawanie opinii o charakterze związanym z imionami jakichś tam facetów. Przecież wiadomo, że jeżeli np. Dawid będzie miał fajnego przyjaciela o imieniu Daniel to, to imię będzie mu się dobrze kojarzyć, ale to nie znaczy, że każdy Daniel jest taki sam. To ja mogę w takim razie napisać, że Patrycje nie nadają się na żony, bo puszczają się na prawo i lewo, a Marty idealnie spełnią się w tej roli, bo są wierne i dbają o faceta. :) bo te imiona właśnie tak mi się kojarzą, przez znajomość kilku Patrycji i dwóch Mart, co wcale nie oznacza, że wszystkie są takie same, równie dobrze można trafić na wierną Patrycje i puszczalską Marte.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 1) 29.08.2017 11:56
Imię nie ma żadnego znaczenia.
odpowiedz
Kociłapci (Ocena: 4) 29.08.2017 11:32
Tomasz, Daniel, Filip i Mariusz - jak dla mnie opisy w mniejszym lub większym stopniu zgadzają się z rzeczywistością.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie