MĘSKIM OKIEM: Co ulubiony kolor cienia do powiek mówi o Tobie facetom?

Wystarczy, że spojrzą na Twój makijaż i już wszystko wiedzą!
MĘSKIM OKIEM: Co ulubiony kolor cienia do powiek mówi o Tobie facetom?
źródło: unsplash.com
15.08.2017

Pełna naturalność rzadko bywa dla was w pełni korzystna. Nie dajcie sobie wmówić, że będąc pewną siebie kobietą powinnaś zrezygnować z depilacji, makijażu i fryzjera. Dobrze wiedzieć, że akceptujesz swój prawdziwy wygląd, ale po coś tego typu zabiegi wymyślono. I raczej nie chodzi o oszpecenie. Oczywiście pod warunkiem, że potrafisz zachować umiar i jedynie podkreślasz swoje wdzięki. Tak jest np. z make-up`em.

To, że się malujesz, nie oznacza, że masz kompleksy i nienawidzisz swojego naturalnego oblicza. Kiedy jest delikatny i dyskretny, niemal zawsze działa na twoją korzyść. Choć czasami nie zdajesz sobie sprawy z jego znaczenia. Okazuje się bowiem, że kolory stosowane do upiększania twarzy same w sobie są komunikatem. Jak interpretują go faceci? Sprawdźmy to na przykładzie cieni do powiek.

Wybrałem kilka kolorów z palety i poprosiłem moich rozmówców o podzielenie się pierwszymi skojarzeniami. Właśnie to myślą o tobie panowie, kiedy tak się pomalujesz…

Zobacz również: W ich przypadku makijaż to KONIECZNOŚĆ. Bez niego wyglądają fatalnie! (ZDJĘCIA)

 

kolor cieni do powiek

fot. Thinkstock

Szary

„Mało pewna siebie”. „Raczej nudna”. „Nie ma własnego stylu”. „Nie jest w ogóle spontaniczna, wszystko musi mieć zaplanowane”. „Wszystkiego się boi”. „Można jej zaufać”.

Niebieski

„Chciałaby się podobać, ale nie do końca lubi siebie”. „Chodzi z głową w chmurach”. „Ma w sobie wiele męskich cech charakteru”. „Liczy na podryw, bo dawno nikogo nie miała”.

Zielony

„Bardzo dużo mówi i nie pozwala nikomu dojść do głosu”. „Czasami uważa siebie za ósmy cud świata”. „W relacjach międzyludzkich jest trochę naiwna”. „Łatwo ją oszukać”.

Różowy

„Wszystkich obgaduje za ich plecami”. „Plotkara, która nie potrafi żyć bez swoich koleżanek”. „Ma bardzo wysokie mniemanie o sobie”. „Wieczna dziewczynka”. „Trochę za słodka”.

Zobacz również: Przeciętna? Zmienisz zdanie, kiedy zobaczysz ją z makijażem! (Faceci ją uwielbiają)

kolor cieni do powiek

źródło: freestocks.org / Unsplash

Złoty

„Próbuje wyglądać na starszą, niż jest”. „Lubi być na pierwszy planie”. „Wszystkim doradza, choć nie zawsze dobrze”. „Ma klasę”. „Jest bardzo wyrozumiała i rzadko się kłóci”.

Fioletowy

„Lubi facetów. Zwłaszcza, kiedy jest ich wielu i często się zmieniają”. „Bywa leniwa i zrzuca obowiązki na barki innych”. „Nie potrafi przyznać się do błędu”. „Na pewno jest ładna”.

Brązowy

„Mało pewna siebie, dlatego woli być na drugim, trzecim, ale nigdy pierwszym planie”. „Bardzo dojrzała emocjonalnie”. „Można z nią porozmawiać o wszystkim, bo ona nie ocenia”.

Czarny

„Bardzo zakompleksiona”. „Wyraźnie zagubiona i zdezorientowana, w którym kierunku pójść”. „Wcale nie jest taka mroczna, na jaką pozuje”. „Pozerka z miękkim sercem”.

Zobacz również: Jak wybrać dla siebie idealną paletkę cieni do powiek?

kolor cieni do powiek

fot. Thinkstock

Pomarańczowy

„Odrobinę infantylna i naiwna, ale bardzo sympatyczna”. „Ma w sobie dziecięcą radość”. „Przy niej trudno się nudzić”. „Trudno o niej powiedzieć, by była kobietą z klasą”.

Kość słoniowa

„Dostojna, wyniosła, niedostępna”. „Uwielbia oceniać innych i zazwyczaj jest wobec nich bardzo krytyczna”. „Nawet w towarzystwie rówieśników zachowuje się jak ich matka”.

Żółty

„Sili się na oryginalność, bo tak naprawdę nie lubi siebie”. „Odważna i bezkompromisowa”. „Nawet kiedy cały świat się wali, to ona i tak ma uśmiech na twarzy”. „Swojska”.

Czerwony

„Miała już wielu, a na tym nie koniec”. „Seksowna, chociaż odrobinę wulgarna”. „Nie przywiązuje się do ludzi”. „Woli chodzić na imprezy, niż czytać książki”. „Dobrze się z nią rozmawia”.

Grzegorz Lawendowski i jego rozmówcy

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 1) 16.08.2017 10:11
Chcialabym poznac pomyslodawce tego artykulu. Po to, zeby dal mi numer do swojego dilera, bo takie jazdy to mozna miec tylko na dobrym kwasie.
odpowiedz
m. (Ocena: 5) 15.08.2017 23:07
I jak tu żyć i czym się malować?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 15.08.2017 22:40
jak zwykle bzdury...
odpowiedz
Ruda (Ocena: 5) 15.08.2017 13:57
Ups a moich holograficznych odcieni tutaj nie ma :D czyli moge spać spokojnie haha
zobacz odpowiedzi (1)
Anonymous (Ocena: 5) 15.08.2017 08:16
Ja naprawdę staram się podchodzić do tych artykułów z dystansem, ale... Serio?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie