MĘSKIM OKIEM: 6 najatrakcyjniejszych imion żeńskich w Polsce

Jeśli nosisz któreś z nich, według facetów jesteś idealną kochanką!
MĘSKIM OKIEM: 6 najatrakcyjniejszych imion żeńskich w Polsce
Fot. iStock
25.07.2017

Nie masz wpływu na swoje imię, więc teoretycznie ono nie ma również wpływu na Ciebie. Wszelkie próby charakterystyki danej osobie wyłącznie na podstawie jej danych osobowych wydają się pozbawione sensu. To niemożliwe, by każda Agnieszka, Natalia czy Zuzanna była taka sama. Czasami jednak trudno pozbyć się wrażenia, że coś je łączy…

Tego zdania są moi rozmówcy. Kiedy zapytałem ich o imię, które kojarzy się z najlepszą kochanką w ich życiu - odpowiedzi powtarzały się, chociaż chodziło o zupełnie różne osoby. 6 najczęściej wymienianych znajdziesz w tym zestawieniu wraz z komentarzem facetów. Kto wie, może Ty też kojarzysz im się z boginią seksu?

Oczywiście, imię nie wystarczy i trzeba się jeszcze wykazać, ale to zawsze dobry początek.

Zobacz również: 8 błędów, przez które zasługujesz na miano BEZNADZIEJNEJ KOCHANKI (Faceci nienawidzą tego w łóżku!)

 

imię kochanki

fot. iStock

Martyna

- Wydaje się niepozorna, delikatna i krucha, ale w sypialni potrafi pokazać pazury. Z nikim wcześniej, ani później nie było mi tak dobrze w łóżku. Motywuje do działania, więc facet nie może spocząć na laurach. Upomina się o swoje, co akurat bardzo lubię. Trzeba się przy niej wykazać, ale przynajmniej nie jest nudno. 5/5! - twierdzi Dariusz.

Edyta

- Nie nazwałbym jej boginią seksu, bo to trochę inna kategoria. Edyta to idealna partnerka dla mężczyzny, który lubi dominować, a nawet ojcować. Myślę, że to tylko pozory, ale udaje mało doświadczoną, potulną i ciągle chce się uczyć nowych rzeczy. Można poczuć się jak jej nauczyciel. A to naprawdę pojętna uczennica… - recenzuje Tomasz.

Zobacz również: „Facet ze mną zerwał, bo nie chciałam z nim uprawiać TAKIEGO seksu... Aż wstyd się przyznać, czego zażądał!”

imię kochanki

fot. iStock

Paulina

- W życiu nie spotkałem takiego wulkanu energii. Partnerka tylko dla mocnych zawodników ze świetną kondycją. Ciągle jej mało i chce to robić na najróżniejsze sposoby. To bardziej ona uczy swojego faceta, niż on ją. Myślę, że zaczyna swoją przygodę z seksem nieco wcześniej, niż jej koleżanki, ale efekty są niesamowite - ocenia Kamil.

Malwina

- Nie jest mistrzynią, ale nadrabia wyglądem. Człowiek tylko na nią spojrzy i od razu ma ochotę na coś więcej. Łatwo się w niej zakochać. Każdy facet chciałby się z nią pokazać, bo konkurencja pożera ją wzrokiem. W łóżku nie musi nawet zbyt wiele robić. Wystarczy, że leży i zachwyca swoją urodą. Oczywiście, to nie wszystko, co ma do zaoferowania, ale to czyste piękno. 11 na 10 pkt! - twierdzi Patryk.

Zobacz również: Ilu partnerów seksualnych powinnaś mieć?

imię kochanki

fot. iStock

Natalia

- Jest dobra w tym, co robi, ale wyróżnia ją coś bardzo ważnego dla większości mężczyzn. Ona prawie nigdy nie odmawia. Wręcz odwrotnie - jest inicjatorką wielu szalonych akcji. Można nawet powiedzieć, że jest trochę nienasycona i przez to trudno ją zadowolić. Ale kto nie marzy o takiej kochance? Jej nie boli głowa i zawsze ma siłę - recenzuje Igor.

Aleksandra

- Gdyby w szkołach nauczano seksu, to ona byłaby przynajmniej doktorem, jeśli nie profesorem. W sypialni jest wybitna i często zaskakuje. Ty nawet nie pomyślisz, że taka pozycja jest możliwa, a ona niepostrzeżenie wprowadza ją w życie. Jest też świetna w anatomii, bo doskonale wie, co dotknąć i gdzie nacisnąć, żeby mężczyzna krzyczał z rozkoszy - zachwyca się Adam.

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 2.38 / 5
Krytyk (Ocena: 1) 31.03.2020 18:01
. . .
odpowiedz
Krytyk (Ocena: 1) 31.03.2020 18:01
Ogólnie może i tamta Martyna jest jaki jest jej opis, ale nie każda taka będzie...
odpowiedz
Krytyk (Ocena: 1) 31.03.2020 18:00
Więc to zależy jakie dziewczyny jaki facet zna...
odpowiedz
Krytyk (Ocena: 1) 31.03.2020 17:59
. . .
odpowiedz
Krytyk (Ocena: 1) 31.03.2020 17:59
A wogóle to nie mam chłopaka...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie