MĘSKIM OKIEM: Kobiece imiona, które dobrze kojarzą się facetom

Nosisz jedno z nich? Jesteś szczęściarą!
MĘSKIM OKIEM: Kobiece imiona, które dobrze kojarzą się facetom
Fot. iStock
20.06.2017

To jedna z tych rzeczy, na które nie masz większego wpływu. Przychodzisz na świat z konkretnymi danymi osobowymi i zazwyczaj towarzyszą ci one do końca życia. Nazwisko możesz zmienić urzędowo, jeśli coś z nim nie tak albo w chwili ślubu przyjąć to należące do męża. Z imieniem jest już gorzej. Nawet jeśli bardzo go nie lubisz, trudno wybrać sobie nowe i przekonać wszystkich wokół, że od dziś mają się do ciebie zwracać w zupełnie inny sposób. Ale czy to aż taki problem?

Imiona bywają różne, ale te znane w języku polskim raczej nikogo nie obrażają. Czego nie można powiedzieć o niektórych nazwiskach. A to, że różnie się kojarzą, to już nie twoja wina. Jeśli jednak jesteś ciekawa, co myśli o tobie płeć przeciwna, kiedy się przedstawisz i jeszcze niewiele więcej o tobie wiadomo - dobrze trafiłaś. Zapytałem kilku młodych facetów, które z nich podobają im się najbardziej i dlaczego. Być może nie jest to reprezentatywna próba i wyniki nie są do końca miarodajne, ale i tak sporo zdradzają.

Czy jesteś szczęściarą, której imię kojarzy się jednoznacznie pozytywnie? Sprawdź!

Zobacz również: Najpopularniejsze imiona w Polsce (jedno z nich nosi ponad milion kobiet!)

 

ładne imiona

fot. Thinkstock

Ewa

„Zawsze można na nią liczyć. Jest w zdrowym sensie pewna siebie i bardzo energiczna. Potrafi skrzyknąć ze sobą ludzi i nakłonić ich do wspólnego działania”.

Justyna

„Bardzo wstydliwa, ale po przełamaniu pierwszych lodów okazuje się niezwykle pogodna. Szczera w swoich wypowiedziach, nigdy nie obgaduje nikogo za plecami”.

Adrianna

„Nie wszyscy ją lubią, bo zna swoją wartość, ale dla mnie to wielka zaleta. Nigdy nie użala się nad sobą i naprawdę potrafi cieszyć się z każdej drobnostki”.

Edyta

„Od razu czuć od niej ciepło, którym emanuje. Bardzo rodzinna i oddana swoim przyjaciołom. Dla najbliższych jest w stanie zrobić wszystko i nie oczekuje podziękowań”.

Zobacz również: Imiona, którymi skrzywdzisz dziecko

ładne imiona

fot. Thinkstock

Klaudia

„Prawdziwy dynamit, który eksploduje w najmniej oczekiwanym momencie. W pozytywnym sensie, bo przy niej nigdy nie można się nudzić. Wywołuje uśmiech na twarzy”.

Malwina

„Bywa skryta, ale to wszystko z powodu jej niezwykłej wrażliwości. Najpierw myśli o sobie, a dopiero później o innych. Taka współczesna Matka Teresa”.

Lidia

„Każda Lidia, którą w życiu spotkałem, była spektakularnie piękna, elegancka i pełna klasy. Coraz mniej takich jednoznacznych kobiet, więc należy ją docenić”.

Wioletta

„Świetnie sprawdza się jako koleżanka, z którą można pogadać o wszystkim i to bez żadnych podtekstów. Potrafi słuchać i zawsze doradzi. Taka trochę psychoterapeutka”.

Zobacz również: Oto najseksowniejsze imiona świata!

ładne imiona

fot. Thinkstock

Kinga

„Nie każdy lubi takie kobiety, ale ona jest bardzo pilna, zaangażowana i przestrzega wszystkich reguł. W szkole raczej kujonka, ale po latach wszyscy jej tej dyscypliny zazdroszczą”.

Patrycja

„Dla mnie to najseksowniejsze imię, bo nie znam brzydkiej Patrycji. Tak się jakoś dziwnie składa, że żadna z nich nie może narzekać na brak urody”.

Urszula

„Wyjątkowo swojska dziewczyna, ale w tym dobrym znaczeniu. Szybko skraca dystans, angażuje się i nigdy nie zawodzi. Przy niej nie trzeba nikogo udawać”.

Bożena

„Serce na dłoni. Chciałbym się ożenić z Bożeną i mieć z nią dzieci, bo na pewno świetnie sprawdziłaby się w tej roli. Cierpliwa, kochająca i bardzo wyrozumiała”.

Komentarze (14)

Ocena: 3.21 / 5
gość (Ocena: 5) 21.06.2017 00:44
Umiesz czytać, Kingo? Nikt nie napisał, że wszystkie takie są, ale często się tak zdarza. ;)
odpowiedz
zgadnij ;) (Ocena: 5) 20.06.2017 23:40
co za durny komentarz. Ani ja, ani żadna Kinga którą znam nie jesteśmy puszczalskie. W ogóle co to za uogólnianie ludzi na podstawie imienia? Źle świadczy raczej o Tobie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.06.2017 18:52
Zgadzam się! Znam 3 Kingi. Jedna jak miała 12 lat straciła dziewictwo na ławce z 25-latkiem, druga jest z mojego osiedla, co jakiś czas przyjeżdżają po nią faceci fajnymi samochodami(nie wiem czym się zajmuje, ale się domyślam)... A trzecia zaszła w ciąże mając 14 lat i nawet nie wiedziała z kim, na liście potencjalnych ojców znajdowało się 17 mężczyzn, ostatecznie po testach DNA tatusiem okazał się być jakiś 30-latek. Nie piszę, że każda Kinga taka jest, ale na pewno większość. Tak samo jak Patrycje to często patologia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.06.2017 16:02
Malwina „Bywa skryta, ale to wszystko z powodu jej niezwykłej wrażliwości. Najpierw myśli o sobie, a dopiero później o innych. Taka współczesna Matka Teresa”. To celowy bład co nie? Najpierw o sobie potem o innych więc taka z niej matka teresa, a może ojciec rydzyk? :D
zobacz odpowiedzi (1)
Kinga (Ocena: 1) 20.06.2017 14:40
Żenujące ;) 5 lat studiów dziennikarskich po to, żeby pisać takie farmazony? :) Gratuluję dziewczyno ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo