MĘSKIM OKIEM: Uważaj na facetów o imieniu...

Dane osobowe mówią o człowieku więcej, niż myślisz. O mężczyznach zwłaszcza.
MĘSKIM OKIEM: Uważaj na facetów o imieniu...
fot. iStock
25.04.2017

Są takie imiona, które kojarzą się jednoznacznie pozytywnie. Istnieją też takie, które wpływają negatywnie na ocenę człowieka, nawet jeśli nie zdążyliśmy go jeszcze dobrze poznać. Nasza ocena uzależniona jest od dotychczasowych doświadczeń. Jeśli w szkole dokuczał ci Jakub, a jego imiennik później cię zdradził - nic dziwnego, że stajesz się uprzedzona do wszystkich Jakubów. Trudno określić człowieka wyłącznie na tej podstawie, ale podświadomie to robimy.

Chociaż imię jest ostatnią rzeczą, na jaką powinniśmy zwracać uwagę łącząc się w pary - dane osobowe mają znacznie większy wpływ na nasze wybory, niż można podejrzewać. A przynajmniej powinny, bo zdaniem moich rozmówców, niektórych facetów należy odrzucić chwilę po tym, jak się przedstawią. Sprawdź, co mają im do zarzucenia, zanim wdasz się w relację, która nic dobrego nie wróży.

Na tych mężczyzn powinnaś uważać. Podzielasz ich wnioski?

Zobacz również: MĘSKIM OKIEM: Jak NIE POWINNAŚ zdrabniać imienia swojego faceta?

 

 

imiona męskie

fot. Thinkstock

Adam

„Bardzo skoncentrowany na sobie. Myśli, że we wszystkim jest najlepszy. Udaje eksperta w każdym temacie, a tak naprawdę mało wie. Każdego ciągle poprawia”.

Alan

„Typowy narcyz, którego rodzice chyba za bardzo kochali. Nigdy nie przyznaje się do winy i uważa, że wszystko mu wolno. Cały świat kręci się wokół niego”.

Bartosz

„Zupełnie nieprzewidywalny. Ma tysiąc pomysłów na minutę i to wcale nie jest jego zaleta. Trudno się z nim nudzić, ale o chwilę świętego spokoju raczej trudno”.

Daniel

„Człowiek bardzo zamknięty w sobie. Nigdy nie wiadomo, co myśli, bo wstydzi się mówić o uczuciach. Przebywając z nim wszystkiego trzeba się domyślać”.

Zobacz również: MĘSKIM OKIEM: W czym światowa Dżesika jest gorsza od zwykłej Magdy?

imiona męskie

fot. Thinkstock

Dariusz

„Ma wyraźne problemy z kulturą osobistą. Nie uznaje żadnych norm i wzorców. Potrafi narobić niezłego wstydu. Stałość w uczuciach to nie jest jego najsilniejsza strona”.

Jarosław

„Uwielbia organizować życie wszystkim wokół, chociaż powinien zacząć od siebie. Typowy nadwrażliwiec. Jeśli mu się przeciwstawisz, to zacznie stroić fochy”.

Kamil

„200 procent męskości w mężczyźnie. Wciąż udowadnia, jaki to z niego macho. Problem w tym, że tylko on siebie tak postrzega. W rzeczywistości to ciepłe kluchy”.

Marcin

„Ma skłonność do uzależnień i prowokowania ryzykownych sytuacji. Najpierw myśli o przyjemnościach, a dopiero potem o całej reszcie. Nihilista”.

Zobacz również: Poznajcie najseksowniejsze imiona

imiona męskie

fot. Thinkstock

Mikołaj

„Nie znosi słowa sprzeciwu. Z nim zawsze trzeba się zgadzać. Jego poczucie wyższości na dłuższą metę drażni. Uwielbia też obgadywać za plecami”.

Przemysław

„Niby całkiem porządny człowiek, ale nie wszyscy są tego zdania. Najbliższych traktuje z szacunkiem, a całą resztą zdarza mu się gardzić”.

Radosław

„Przewrażliwiony na swoim punkcie. Ma więcej kompleksów, niż wszystkie kobiety razem wzięte. Humorzasty. W związku to nie on pociesza partnerkę, ale raczej ona ociera jego łzy”.

Tomasz

„Z ogromną łatwością pakuje się w kłopoty. Może być nawet najbardziej wykształcony i mądry życiowo, ale rzadko wyciąga wnioski. Wciąż powtarza te same błędy”.

Komentarze (27)

Ocena: 4.19 / 5
gość (Ocena: 5) 09.05.2017 17:45
patryk myslacy ze jest pepkiem swiata, naj naj naj pod kazdym wzgledem mamisynek i histeryk .... plus lubi sobie skakac na boczki !!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.05.2017 18:42
A Jacek to cham, dupek i egoista.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 26.04.2017 19:28
Szkoda ze ta strona tak sie zepsula przez lata. Pamietam pare lat temu to calkiem sensowne artykuly mozna bylo poczytac, ciakawe historie, i pomocne poradniki. Teraz to wiekszosc artykulow to tylko "co robic/nie robic zeby on cie bardziej pragnal", "co mowi o tobie twoja torebka", lub ten tutaj "uwazaj na facetow o imieniu...". Serio? Szkoda ze te wszystkie media probuja tak oglupic czlowieka. Do czego to wszystko dązy?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.04.2017 22:17
Ja się śmieję, że bardzo często jak jakiś alkoholik ma imię to właśnie Krzysztof :D
zobacz odpowiedzi (1)
choko (Ocena: 3) 25.04.2017 19:23
Mateusz też tu powinien być - egoista i niewierny
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo