MĘSKIM OKIEM: Co tak NAPRAWDĘ oznacza SMS od niego?

Wiadomości, które dostajesz najczęściej i ich zaskakujące tłumaczenie.
MĘSKIM OKIEM: Co tak NAPRAWDĘ oznacza SMS od niego?
Fot. Thinkstock
03.05.2016

Komunikacja damsko-męska rządzi się swoimi prawami. Zazwyczaj mówimy jedno, rozumiemy drugie, a robimy trzecie. Co ciekawe - działa to w dwie strony. Chociaż przysięgamy sobie szczerość i prawdomówność, nikomu nie mydlimy oczu tak, jak drugiej połowie. Jak? Wystarczy zajrzeć do skrzynki odbiorczej, gdzie aż roi się od wiadomości, które brzmią niepozornie, a oznaczają coś zupełnie innego.

Nie jestem pewien, czy powinienem Wam to zdradzać, ale kiedy facet pisze, że coś jest czarne, najprawdopodobniej ma na myśli białe. Kiedy wyznaje miłość - może to robić z podtekstem. Wymiana informacji pomiędzy nami to ciągła gra pozorów. Czas ją nieco rozszyfrować… Te SMS-y oznaczają zazwyczaj zupełnie co innego, niż myślisz.

Spodziewałaś się, że Twój partner może być aż tak bezczelny?

Zobacz również: MĘSKIM OKIEM: Analiza Twoich SMS-ów do faceta

 

sms od chłopaka

Lepiej żebyś mnie nie oglądała w takim stanie. Lepiej dla ciebie i zdecydowanie lepiej dla mnie. Raz na jakiś czas prawdziwy mężczyzna musi się sponiewierać. Doceń fakt, że wracam do ciebie (choćby późno) i raczyłem się odezwać. Moi koledzy nigdy tego nie robią, a ich kobiety zdążyły się przyzwyczaić.

 

sms od chłopaka

Spokojnie możesz wstawić pranie, ugotować obiad, a może nawet zdążysz się zdrzemnąć. Wiedz, że nie jestem sam i z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że raczę się jakimś dobrym trunkiem. Albo przynajmniej rozmową z kumplem, która mniej więcej do tego samego zmierza.

sms od chłopaka

Odpocznijmy wreszcie od siebie. To, że jesteśmy parą, wcale nie oznacza, że musimy spędzać razem każdy wieczór. Naprawdę chcę odetchnąć. Nawet gdyby miało to oznaczać piwo z kumplem, grę na konsoli albo wizytę u rodziców. Chcę zrobić cokolwiek bez ciebie, by jutro na nowo się tobą cieszyć. Ty też powinnaś ode mnie odpocząć.

 

sms od chłopaka

Znowu odezwałaś się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie licz na to, że oddzwonię. Nie mam czasu, ochoty, ani natchnienia. Nie wspominając o tym, że przed chwilą rozmawialiśmy i od tego momentu nic się nie zmieniło. Daj mi chwilę spokoju, bo od nadmiaru jednak czasami boli głowa. P.S. Nie, wcale cię teraz nie zdradzam.

Zobacz również: Co mówi o facecie czas, po którym odpisał na twojego SMS-a?

sms od chłopaka

Błagam - niech to nie będzie nic trudno dostępnego, drogiego, ani ciężkiego. Mogę kupić ci bułkę, ewentualnie jabłko. Oferując pomoc mam na myśli coś drobnego, a nie nowe perfumy (na które mnie nie stać), ani nic ze stoiska drogeryjnego (bo nie będę umiał tego znaleźć, a jak zacznę dopytywać o szczegóły, skończy się to awanturą).

Zobacz również: Lista ZAKAZANYCH SMSÓW do byłego faceta: „Myślę o Tobie”, „Wybacz mi”, „Mam na Ciebie ochotę” i…

sms od chłopaka

Wiem, że znowu skłamiesz, bo nigdy nie możesz wyrobić się na czas, ale wiedz, że czekam! Gdybym mógł, to nauczyłbym cię dyscypliny i punktualności. Strasznie się grzebiesz i to jest już nie do zniesienia. Najlepiej w ogóle mi nie odpisuj. Po prostu pojaw się na miejscu i zapomnijmy o tym, że znowu dałaś ciała.

sms od chłopaka

Daj mi wreszcie święty spokój. Jestem facetem i nie wyznaję miłości ot tak. To deklaracja zarezerwowana na specjalne okazję. Wolę okazywać uczucia, niż ciągle o nich mówić. Im częściej muszę to robić, tym bardziej wydaje mi się to przereklamowane, nienaturalne i zbędne.

 

Komentarze (9)

Ocena: 2.78 / 5
gość (Ocena: 1) 29.06.2016 15:41
Jak zwykle żenua prosto od typowego smalca alfa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 04.05.2016 08:51
"bo nie będę umiał tego znaleźć, a jak zacznę dopytywać o szczegóły, skończy się to awanturą" co wynika z tego cytatu? mężczyźni nie potrafią czytać. śmieszą mnie te stereotypy, że faceci nie znają się na kosmetykach, nie wiedzą do czego służą jakieś kosmetyki itp. naprawdę, wszystko jest napisane na etykietce.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 04.05.2016 08:50
"prawdziwy mężczyzna musi się czasem sponiewierać" i "Doceń fakt, że wracam do ciebie (choćby późno) i raczyłem się odezwać". I pisze to facet. Żenujące.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2016 19:07
dziewczyny, jesteście ze swoimi facetami w stałym kontakcie? ja od mojego nie oczekuję co chwile smsa czy telefonu, ale te kilka w ciągu dnia miło wymienić, żeby zapytać co tam u drugiej osoby. a mój facet czasem mam wrażenie, że nawet nie pamięta o moim istnieniu.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2016 11:50
Jestem facetem.a to moj facet jak baba sie zachowuje w takim razie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo