MĘSKIM OKIEM: Śmieszne obrazki, które mówią o Tobie więcej, niż myślisz

Na co dzień się z nich śmiejesz, a chyba powinnaś zacząć płakać...
MĘSKIM OKIEM: Śmieszne obrazki, które mówią o Tobie więcej, niż myślisz
07.04.2015

Czy kobiety mają poczucie humoru? Zawsze miałem co do tego wątpliwości. Jeśli już żartujecie, to zazwyczaj z płci przeciwnej, nie pozostawiając na facetach suchej nitki. Poza tym, wszyscy wiedzą czym jest tzw. męskie poczucie humoru, czyli mocne, czasami toporne, często sprośne. Kobiecy humor nie kojarzy się z niczym. To błąd! Internet udowadnia, że potraficie się śmiać także z siebie. Pod warunkiem, że te żarty są rzeczywiście Waszego autorstwa...

Okazuje się, że panie mają do siebie wyjątkowy dystans. Na co dzień przewrażliwione na swoim punkcie, w Sieci kpiące z własnych słabości i stereotypów. Postanowiłem sprawdzić, z czego potraficie się śmiać i co to o Was mówi. Spośród popularnych obrazków wybrałem te, które moim zdaniem mówią o kobietach najwięcej. Tylko się nie obrażajcie, sam widziałem, jak je udostępniacie!

Do jakich słabości przyznajecie się najchętniej i co rozumie z tego facet? Oto kobiecość bez cenzury!

humor dla kobiet

To oczywista oczywistość, jak mawia klasyk. To nic, że znowu nie potrafiłaś odmówić sobie kulinarnych przyjemności. Dodatkowe kilogramy to wina wszystkich, ale nie Ciebie. Spisek, z którym żadna z Was nie potrafi wygrać.

Szczery rachunek sumienia szybko wytłumaczyłby, dlaczego jest Cię coraz więcej, ale po co psuć sobie humor? Możesz się tylko śmiać, ale dobrze wiem, że to śmiech przez łzy...

humor dla kobiet

Dosyć terroru i dyktatu Perfekcyjnej Pani Domu. Ostatnio prawdziwą furorę robi Chu***a Pani Domu, z którą większość z Was się utożsamia. Coraz częściej przyznajecie się do swojego lenistwa, uważając, że to świetny temat do żartów.

Chyba Was rozczaruje – dystans do siebie ma swoje granice. Z wadami trzeba walczyć, a Wy staracie się je za wszelką cenę oswoić. Nic więc dziwnego, że już dawno przestałyście się kojarzyć z ładem i porządkiem.

humor dla kobiet

Myślicie, że jesteście przebiegłe i żaden z nas tego nie zauważa, ale czas na kolejne rozczarowanie. Doskonale wiemy, kiedy kpicie za naszymi plecami. I muszę Wam coś zdradzić – robimy dokładnie to samo w stosunku do Was.

Niektórzy nazwą to bezczelnością, ale dla mnie to zdrowa równowaga. Wolę wiedzieć, że związałem się z kobietą z charakterem, niż uległą mimozą, która potrafi jedynie poklepać po plecach i przytaknąć.

humor dla kobiet

Ten obrazek to absolutny hit ostatnich dni i wcale mnie to nie dziwi. Większość z Was ma prawdziwą obsesję na punkcie ślubu i towarzyszących mu rytuałów. Od najmłodszych lat rozmyślacie o dniu, kiedy dane Wam będzie wystąpić w białej kreacji...

Wzruszające? Może trochę, ale bardziej przerażające. Biała kiecka naprawdę spędza Wam sen z powiek. Zwłaszcza, kiedy dobijacie pewnego wieku, a kandydata na męża jak nie było, tak nie ma.

humor dla kobiet

W męskim świecie to raczej nie działa. Nigdy nie pomyślałem, że jakiś facet jest ode mnie lepszy, bo ma fajniejsze ciuszki albo gładszą cerę. W Waszym przypadku sprawdza się jednak zawsze i wszędzie.

Nic nie zdenerwuje kobiety jak to, że jej rywalka lub wróg prezentuje się zjawiskowo. Po ostatniej awanturze powinna zapaść się pod ziemię i wyglądać jak siedem nieszczęść, a ona ma czelność rozkwitać...

humor dla kobiet

Powstało sporo dowcipów na temat damskich torebek, ale ten obrazek jest chyba najbliżej prawdy. Przekonałem się o tym niedawno wkładając dłoń w czarną otchłań podręcznego bagażu pewnej niewiasty.

Po chwili ręka była oblepiona nieznaną substancją, a pod palcami wyczułem przedmioty, które my faceci trzymamy raczej w skrzynce na narzędzia lub piwnicy. Nic dziwnego, że tak rzadko tam sprzątacie.

humor dla kobiet

Żaden facet nie może mieć pewności, że zachowuje się zupełnie w porządku. Nawet jeśli sam nie ma nic na sumieniu, podejrzenia wzbudza całe jego otoczenie. Zwłaszcza płci przeciwnej. To my musimy się tłumaczyć, że któraś z nich miała czelność na nas spojrzeć.

Niestety, w kwestii uczuć zdrowy rozsądek i racjonalizm nie mają żadnego znaczenia. Nie pozostaje nam nic innego, jak żyć z tym piętnem i czekać na kolejny atak nieuzasadnionej frustracji.

humor dla kobiet

W kwestii zdrowego stylu życia, odchudzania i treningu jesteście prawdziwymi ekspertkami. Zazwyczaj tylko w teorii, bo w praktyce robicie wszystko, co zakazane. No cóż, faktycznie lepiej się z tego pośmiać.

Kobiety nikt nie oszuka tak, jak ona siebie sama. Wydaje Ci się, że jeśli nikt nie patrzy, Twoje grzechy odejdą w zapomnienie? W takim razie nie dziwię się, że przez całe życie jesteś na (nieskutecznej) diecie.

humor dla kobiet

Podobno do szczęścia potrzebujecie tylko miłości, ale promocją też nie pogardzicie. Jeśli Twoje życie to uczuciowa pustynia, przynajmniej wyszalejesz się na zakupach. Na widok „-50%” albo innego „sale” wszystko inne przestaje mieć znaczenie.

Co z tego, że dzień przed promocją sprzedawcy podwyższyli cenę na tyle, by nie stracić ani grosza...

Komentarze (12)

Ocena: 4.25 / 5
gość (Ocena: 5) 09.03.2017 20:44
Ale spina tylka, Grzegorz. Zartujemy z siebie, bo lubimy to robic i, dla twojej wiadomosci, kobiece zarty tez moga byc sprosne, i to bardzo :) Grzegorz za kazdym razem, probuje nam udowodnic, ze mezczyzni sa zawsze tacy cacy, a my to be.
odpowiedz
Paula (Ocena: 4) 04.07.2015 15:48
Oj tam, dajcie spokój. Autor rzeczywiście trochę zbyt poważnie potraktował temat, ale nie zmienia to faktu, że można się z tego pośmiać. Tak jak my nie do końca rozumiemy żartów mężczyzn, tak samo oni naszych. Mamy bardziej wyrafinowane poczucie humoru i tyle ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2015 15:28
to, że ktoś zrobi obrazek i naśmiewa się z własnych błędów, czy przywar, wcale nie musi znaczyć, że z nimi nie walczy. to raz, a dwa, to jak zawsze PIER DOLENIE.
odpowiedz
True story (Ocena: 5) 07.04.2015 18:45
Takie memy najczęściej robią chłopcy, którzy nigdy nie mieli dziewczyny. 8)
odpowiedz
Gość (Ocena: 5) 07.04.2015 18:39
Kobiety chyba jednak mają większe poczucie humoru i potrafią na swoje przywary spojrzeć z uśmiechem i ironią. Zażartować z faceta, stworzyć taki obrazek na temat męskich wad to tak jakby przedstawicielowi płci brzydkiej wyrwać "jajka wielkanocne" Od razu traktują to jako zniewagę, podkopywanie ich pewności siebie, wyśmiewanie. Do faceta jak do dziecka- trzeba ostrożnie ze słowami i gestami żeby nie urazić, nie wprowadzić w kompleksy. Poza tym w męskiej mentalności nie ma miejsca na tak oczywiste uwydatnianie swoich gorszych stron i kpienia z nich. To co złe musi pozostać ukryte.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo